Skocz do zawartości

1999 Legacy Outback II 2.5 AT aka Szczebrzeszyńska Wiśnia


Dj Brabus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jest grubsza - problem był taki, że moja kierownica po rozcięciu szwów i próbie ściągnięcia starej skóry po prostu rozlazła się cała w środku. Z tapicerem podjęliśmy decyzję, że zaszywa ją z powrotem i nową skórę naszywa na starą. I tak chciałem pogrubienie, więc jestem zadowolony, bo fabryczna kierownica jest wyjątkowo cienka, a teraz stała się znacznie przyjemniejsza w "obejmowaniu" i "dotykaniu". ;)

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dj Brabus napisał:

Wiśnia idzie do sprzedania - po tylu wydatkach i problemach stwierdziłem, że chyba jednak nie chcę, żeby mnie coś łączyło z Subaru...

I prawidłowo ;) 

Swoje Subaru też sprzedam :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dj Brabus napisał:

Proponuję zamianę na Mitsubishi - tam forum jakieś fajniejsze, ludzie milsi, no i Lancery Evo mają! :wub:

Ale wiesz @Teddy26 czego będę żałował najbardziej? Kierownicy. :D I Ty wiesz dlaczego... ;)

 

Jakąś na zapasie jeszcze mam także nie ma problemu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Wiśnia idzie do sprzedania - po tylu wydatkach i problemach stwierdziłem, że chyba jednak nie chcę, żeby mnie coś łączyło z Subaru...

 

a co tam- chętnie kupię- z sentymentu i do marki, modelu i nadwozia dam jak za STI z ~2012r!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nismo napisał:

Przyznam że podniosłeś mi ciśnienie postem o sprzedaży w pierwszych kilku sekundach :biglol::biglol:
Kierownica wygląda świetnie, sam od dłuższego czasu myślę co by tu ze swoją zrobić 

Przepraszam, już więcej nie będę narażał Twojego zdrowia! :D 

 

Godzinę temu, Dymian napisał:

 

a co tam- chętnie kupię- z sentymentu i do marki, modelu i nadwozia dam jak za STI z ~2012r!

Mało dajesz - chyba jednak zostanę przy moim Outbacku. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2019 o 20:12, Dj Brabus napisał:

 Kupiłem od kolegi @SOpEL 17-calowe felgi Dotz Shuriken z ET38 - będzie hardkorowo, ale tak lubię! :dance::thumbup: Żeby się to wszystko bezpiecznie pomieściło i fajnie wyglądało (z wcześniej wspomnianymi Yokohamami Geolandar 225/55 R17), idę w 3-centymetrowy lift (wstępnie planowany 2cm).

 

20180531_203557.thumb.jpg.69c5ae29ca870f1c08c357cc2b938d65.jpg

 

Felgi dzisiaj odebrane z lakierowania. ;);) Znaczy się od mojego taty. Zmieniły się z czarnych na grafitowe z takim efektem gunmetal (w świetle mają takie lekko złotawe przebłyski - zobaczymy jak będzie w słońcu :D ). W poniedziałek montaż z oponami, a do końca tygodnia dużo zmian...

 

@SOpEL jak jest? :D 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Felgi dzisiaj odebrane z lakierowania. ;);) Znaczy się od mojego taty

To teraz (wszystko) wiem:

 

Dlaczego Twoje Subaru wygląda tak pięknie pomimo swojego wieku ;).

Edytowane przez llkuba
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dj Brabus napisał:

 

Felgi dzisiaj odebrane z lakierowania. ;);) Znaczy się od mojego taty. Zmieniły się z czarnych na grafitowe z takim efektem gunmetal (w świetle mają takie lekko złotawe przebłyski - zobaczymy jak będzie w słońcu :D ). W poniedziałek montaż z oponami, a do końca tygodnia dużo zmian...

 

@SOpEL jak jest? :D 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

 

 

W O W ! 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Dj Brabus napisał:

Dzisiaj natomiast przygotowałem opony - poszła na nie farba konserwująca, zyskały na blasku i będą pięknie komponować się z felgami. :)

Uważaj bo może być ślisko, tym bardziej na pierwszym deszczu ;)

Edytowane przez llkuba
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dj Brabus napisał:

przygotowałem opony - poszła na nie farba konserwująca

Na bieżnik? Myślałem że takie rzeczy to tylko się robi na Concurse de Elegace. :D

Ja co najwyżej pryskam na boki opony lakierem do włosów. Duża flacha 300 ml za 4,- zł starcza na 3-4 opryski. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest plak, tylko specjalna farba konserwująca do opon:

https://allegro.pl/oferta/koncentrat-farba-impregnat-do-opon-wydajna-5l-eco-5039170219?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_chemia_samochodowa&ev_adgr=Main_adgroup&gclid=EAIaIQobChMIiZGt_ZfP4QIVkaiaCh2e1w3cEAQYBSABEgJXY_D_BwE

 

Sprawdzona ;)

 

 

EDIT 15.04.2019


Przyjechała armatura łazienkowa od @M@kul:drool:

 

DSC_0932.JPG

 

DSC_0933.JPG

 

 

EDIT 16.04.2019

 

Przymiarka z przymrużeniem oka. ;)

_20190415_175121.JPG

 

_20190415_174914.JPG

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły zabawki od TurboWorks! :yahoo:

 

Nie wiem, czy uda mi się zamontować wszystko jeszcze przed świętami, ale w przyszłym tygodniu to już na pewno, bo zwariuję! :D 

 

DSC_0943.JPG

 

DSC_0944.JPG

 

DSC_0945.JPG

 

 

EDIT 19.04.2019

 

Z montażem zabawek wpisałem się w tydzień między świętami na weekendem majowym, bo domówiłem jeszcze uszczelki pod kolektor, a przy okazji pękła mi sprężyna przednia i musiałem zamówić komplet nowych (Kayaba). Przez to, że będę zrzucał całe zawieszenie, to i tylne sprężyny wskakują nowe, bo są dość mocno skorodowane.

 

Swoją drogą ciekawe, czy będzie różnica wysokości pomiędzy starą a nową sprężyną... ;)

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał dziś ostatni element układanki...

 

 

DSC_0978.JPG

 

 

EDIT 25.04.2019 

 

Budujemy lift - jest pot, krew i niestety łzy... Jak przód poszedł w miarę bezboleśnie...

 

01.JPG

02.JPG

 

...tak niestety rozłożyłem ręce oglądając tylny amortyzator i sprężynę do niego. :th_dash: To są SLS-y, prawda? A ja kupiłem sprężyny do standardowego zawieszenia? @DETT, @Teddy26 please help!!

 

03.JPG

04.JPG

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...