Skocz do zawartości

Co zamiast XV???


PRIMAR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.08.2024 o 11:58, CUV napisał(a):

Nie jestem techniczny , nie potrafię tego ocenić , ale fajnie, że ktoś tak to opowiedział 

 

 

Dopiero teraz obejrzałem, rzeczywiście fajna recenzja okiem doświadczonego mechanika. 

Podobało mi się jak mówi o wyjątkowości Subaru, ich własnych rozwiązaniach, ale sympatycznie zabrzmiało też porównanie, że Subaru to takie japońskie Volvo  ;) 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blixten napisał(a):

 

... ale sympatycznie zabrzmiało też porównanie, że Subaru to takie japońskie Volvo  ;) 

 

 

Ok, japońskie Volvo, ale jakie ? Takie bardziej szwedzkie czy obecne chińskie ? :biglol:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Snuff napisał(a):

Ok, japońskie Volvo, ale jakie ? Takie bardziej szwedzkie czy obecne chińskie ? :biglol:

Myślę, że oba są takie rumuńskie - są jak Dacia, konkretnie Duster, samochód ostateczny :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/premiery/news-jezdzilem-chinskim-jaecoo-7-w-polsce-z-ta-cena-to-bedzie-hit,nId,7824052

Mię się taka kanciasta bryła podoba. Deska już dużo mniej. Pytanie, co to za 4x4. Coraz bardziej się boję, że jak dojrzeję do kolejnej zmiany Subaru na coś nowego, to... może nie być Subaru, bo nie będzie w ofercie w Polsce nic choć w miarę sensownego, czytaj: nie za 200.000+.

 

000JU097SNUD98FG-C122-F4.webp

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, radix99 napisał(a):

Coraz bardziej się boję, że jak dojrzeję do kolejnej zmiany Subaru na coś nowego, to... może nie być Subaru, bo nie będzie w ofercie w Polsce nic choć w miarę sensownego, czytaj: nie za 200.000+.

Mam podobne uczucie, że moje kolejne auto to może nie być Subaru.

Mi się z kolei podoba ten model (jeżeli chodzi o chińczyki):

Screenshot_20240928-063056.thumb.png.06bf2ceab63fa3785a9ce1dd4a6b028c.png

Edytowane przez ovi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...