Skocz do zawartości

TRAGEDIA, DRAMAT, PEŁNA LIPA!


rarore

Rekomendowane odpowiedzi

Hey! Piszę żeby się podzielić z Wami jacy [edycja moderatora]... krążą po Naszej planecie... mianowicie... W sobotę wieczorem pojechalem do Sopotu moim forkiem... po powrocie w garażu skapowalem się że auto ma na drzwiach jakies chamskie dziury. W niedzielę pojechalem na ulice winieckiego w sopocie bo na 100 stało się to tam... W toku mojego ,, śledztwa" ujawniłem 3 kulki z wiatrówki gazowej... policja spisała to co zawsze rozlozyla rece i nara... Nie zrobili nic! Sam zacząłem pytać ludzi czy coś słyszeli... okazało się że jakiś typek słyszał grupkę ludzi i strzały z gazowki... Nie tylko mój subarak ucierpial... na innych furach tez były ślady ostrzalu... za jakis czas okaże sie ze sprawa umorzona i sprawcy nie wykryto...

 

Zna ktoś cenę nowych drzwi do forester xt 2018 biała perła? Bo cos czuje ze bedzie bolalo i znizki poleca... fak!

received_273051110002424.jpeg

received_329566174464381.jpeg

received_2255186781376970.jpeg

received_704644763232210.jpeg

Edytowane przez Aga
  • Zmieszany 1
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rarore napisał:

Bo cos czuje ze bedzie bolalo i znizki poleca... fak!

Witaj. Koszmar jakiś! Trudno uwierzyć, że ktoś może coś tak głupiego robić...

Jeżeli masz pakiet dealerski w TUiR Warta, to tam raczej jest ochrona zniżek po pierwszej szkodzie z AC bez limitu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciag dalaszy historyjki... Wstępne ogledziny w subaru... Nowe drzwi surowe ok. 2 koła plus jakies listwy, pierduly... plus malowanie drzwi, plus malowanie błonnika, plus malowanie tylnych drzwi bo niby nie da rady popryskac tak żeby nie było widać i musi być przejście na elementy obok czyli wstępnie jakies 4 koła więc jak dobrze pójdzie to może ochrona zniżek w warcie to obejmie... jednym słowem i tak prze......e bo nowa gablota i w dupe malowana!!!! Szlak mnie trafia! Jak o tym myślę i pisze więc dla własnego dobrego samopoczucia wylogowuje sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rarore napisał:

Ciag dalaszy historyjki... Wstępne ogledziny w subaru... Nowe drzwi surowe ok. 2 koła plus jakies listwy, pierduly... plus malowanie drzwi, plus malowanie błonnika, plus malowanie tylnych drzwi bo niby nie da rady popryskac tak żeby nie było widać i musi być przejście na elementy obok czyli wstępnie jakies 4 koła więc jak dobrze pójdzie to może ochrona zniżek w warcie to obejmie... jednym słowem i tak prze......e bo nowa gablota i w dupe malowana!!!! Szlak mnie trafia! Jak o tym myślę i pisze więc dla własnego dobrego samopoczucia wylogowuje sie!

Rozumiem złość, ale masz AC tak? Składka po jednej szkodzie pójdzie ile, 15% do góry? Czyli kilkaset złotych... Spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pechowy Sopot... parkowałam kiedyś na Obrońców Westerplatte w biały dzień, w godzinach mojej pracy, ktoś skopał mi błotnik, auto obok miało wgnieciony dach (ktoś ewidentnie po nim skakał) - zgłoszone, umorzone, nikt nic nie widział... 

 

Współczuje. Moje auto wtedy miało już kilka lat, ale też kupione w salonie, bezszkodowe... aż do tego fatalnego dnia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2018 o 15:31, msi napisał:

Rozumiem złość, ale masz AC tak? Składka po jednej szkodzie pójdzie ile, 15% do góry? Czyli kilkaset złotych... Spokojnie :)

 

Tak, ale wartość rezydualna spadła. Przy odsprzedaży trzeba będzie sie tłumaczyć.

 

Wątek widzę odkopany z zaświatów ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 13:40, subleo napisał:

Tak, ale wartość rezydualna spadła. Przy odsprzedaży trzeba będzie sie tłumaczyć.

Jeśli złapią gościa i auto ma mniej niż 10 lat to chyba można się dochodzić o utratę wartości auta (wiadomo malowane jest "mniej" warte w oczach kupującego)? Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...