Jump to content

obione89

Nowy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

About obione89

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam po intercoolerem wkrecony czujnik temperatury oleju. Czujnik ciśnienia mam pod alternatorem w miejscu fabrycznego i miałem tutaj trochę problem bo alternator opiera się o czujnik i nie mogłem założyć paska. Czujnik ciśnienia będzie trudno zakręcić gdy zdemontujesz tylko intercooler za to czujnik temperatury jest tam zamontować prościej. Jeżeli chodzi o montaż z tyłu głowicy trzeba sprawdzić jaki jest tam dostęp. Jeżeli nie założysz dobrze klucza i znając życie może być problem z odkręceniem tej zaślepki.
 2. Jeżeli chodzi o filtry Mann to jakoś ostatnio spadła. Ja używam Hi Fi filters i dobrą jakość widać na pierwszy rzut oka.
 3. Podobne objawy u mnie dawała zużyta maglownica ale proponuję zacząć od pomiarów bicia tarcz i piast oraz sprawdzenie luzów na zawieszeniu
 4. Subaru raczej nie zawiedzie. Zawodzą zwykle poprzedni użytkownicy
 5. https://forum.subaru.pl/topic/15797-pytanie-gt-wskażnikiczujniki-podłączenie-ktogdzie/ Tu masz jeden z tematów ale tutaj carfit poleca wkręcić czujnik z tyłu głowicy
 6. Był taki temat na forum. W bloku są wkręcone korki w które można montować owe czujniki. Trzeba zaopatrzyć się w specjalne przejściówki dostępne na stronie subarak.pl. Jeden korek jest pod alternatorem drugi pod intercoolerem
 7. Ja już otrzymałem zestaw ale w swoim SF jeszcze nie montowałem
 8. Też jestem chętny na 5cm do forka SF.
 9. Poleci ktoś dobrego lakiernik na Podkarpaciu . W moim Forku SF reanimacji wymaga ramka wokół przedniej szyby, tylna klapa przy klamce oraz obcierka za tylnymi drzwiami.
 10. Ja swój wyczyściłem i niestety nie pomogło. Wygląda tak że przednia lewa prowadnica się zacina po przykręceniu szyby.
 11. Tak jak pisze ewemarkam. Tylna część szyberdachu opada ale nie chce się przesuwać do tyłu. Przed zimą miałem z nim też problem ale wtedy ciężko było go zamknąć i ręką pomagałem żeby się domkną.
 12. Dziękuje za cenne wskazówki
 13. Jak się dobrać do szyberdachu aby go rozebrać? Mój nie chce się otwierać. Tył opada równo w dół ale nie chce się cofać? Czy płytę z szyba można poprostu odkręcić i wyjąć do góry?
 14. Jestem w stanie w to uwierzyć [emoji16]
 15. Może użyłem trochę skrótu myśliwego ale chodzi mi o ten zapis I tutaj
×
×
 • Create New...