Skocz do zawartości

Akcja serwisowa dla posiadaczy Subaru Legacy i Outback 2004-2009


okeyten

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek trafiłem na tę informację wczoraj na stronie Subaru. Ponieważ mój OBK się kwalifikuje to jestem już umówiony w ASO :)

Z tego co się dowiedziałem, w ten piątek odbędzie się szkolenie dla serwisów na temat tej akcji serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Mimo to, może on nadal znajdować się na ogólnoświatowej liście pojazdów objętych kampanią naprawczą – prosimy skontaktować się z dealerem w kraju pierwszej sprzedaży pojazdu."

 

No jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Mimo to, może on nadal znajdować się na ogólnoświatowej liście pojazdów objętych kampanią naprawczą – prosimy skontaktować się z dealerem w kraju pierwszej sprzedaży pojazdu."

 

No jasne :)

 

Mój jest z DE i wyswietliło że się jest w bazie. Wiecie coś więcej o tej akcji serwisowej?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Mimo to, może on nadal znajdować się na ogólnoświatowej liście pojazdów objętych kampanią naprawczą – prosimy skontaktować się z dealerem w kraju pierwszej sprzedaży pojazdu.

 

Dobrze czy źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ten link dziala.Wczoraj mi nie dzialalo,wiec powielilem post.Dzwoniac i piszac do jednego z czolowych ASO,uslyszalem,ze chodzi o łacznik przew. ham. z tyłu .Jak koroduje i jest z nim zle to nalezy wymienic,jak nie,to zabezpieczenie ma byc w formie jakiegos mazidlo-spreyu nalozonego na tenze element.Czynnosc ma potrwac okolo 30 min,poki co,termin zakonczenia kacji nie jest znany.Poki co,nie ustalilem ,kiedy sie wybiore,ale na pewno podjade.Gdyby ktos juz tam byl i przeszedl te naprawke,prosze o opis tej czynnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek jadę do KOCAR-a, dam znać czy miałem korozję czy nie :) Ciekawe co jeszcze znajdą, bo nie wierzę, że będą chcieli puścić auto bez zgolenia właściciela w stylu lampka rejestarcji itp. :)

Edytowane przez matejator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,ja za lampke stopu tylna,przez moja nieuwage i zapominalstwo,zaplacilem ponad 21 pln ;-) w ASO...Wymienili bez zgody i poinformowania mnie.Jednak sprawdze autko sobie sam z zew. zanim podjade....Faktem jest ,ze tej dziwnej lampki tylnej nie moglem kupic na stacji BP wowczas....Daj znac,co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...