Skocz do zawartości

X Plejady - hazardowo charytatywnie / bo wygrać musi lepszy :)


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Większość osób które czyta teraz ten wątek, myśli pewnie, że grubo musieliśmy się z Premem posprzeczać - az mod musiał wkroczyć :)

 

no nie było tak - chcieliśmy wprowadzić nieco pikanterii do rywalizacji podczas najbliższych Plejad i postanowiliśmy się "założyć" o 5 stówek, kto stanie na najwyższym stopniu klasy outlaw :D Premo oczywiście twierdzi iż to będzie on, ja twierdzę że będzie to ktoś "inny" :)

 

słuchajcie , niepotrzebnie nieco się tu sytuacja zaogniła, Grzenia Urabus wyciągnął Ustawę o grach hazardowych i Nas przepędził. :huh:

 

Moja propozycja jest taka, skoro ja swój zaklad z Premem, tak czy siak mam dogadany, a żaden z Nas defacto nie chciałby brać tych środków do kieszeni, czyli z hazardem ma to malo wspólnego - proponuję co następuje. Podnieśmy delikatnie atmosferę rywalizacji, proponuję każdemu z Was dołączenie się do "puli" , może być symbolicznie "co łaska" (nie mniej jak 50 pln), kto stawia na Prema, kto na "innego" zwycięzcę outlaw (inny jest jedyną opcją, nie można personalizować :) )... zebrane środki od "looserów" :D przeznaczymy na coś fajnego, powiedzmy, kupimy (na ile starczy) potrzebującym dzieciakom rowery, albo może uda się kogoś na kolonie wysłać... czemu nie połączyć miłego z pożytecznym... przeciez jesteśmy dorośli :)

 

 

Grzenia - taka forma "hazardu" może być?

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 392
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żaden wyczyn. Bębna to by nawet Carlos objechał, jakby mu auto chociaż w połowie złożyć ;)

 

haaa.... i to się nazywa solidarność sąsiedzka :D

 

no to mamy 600 vs 950 + 100 Alexa na "cobądź" :)

 

coś mi się wydaje , iż poprawimy paru mlodym osobom humor w te wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650 vs 950 + 100 ALEXa :)

 

no dalej, nie bądźcie "skromni" - jedziemy z tym koksem :) ale będzie klimat na zwycięstwo :) Premo pamiętaj, postawiłem na ciebie :) ... w zeszłym roku wyszaprnaleś mi 2 miejsce w Outlaw o 0,9s - masz potencjal, ktoś musi bębna z "tronu" zrzucić :)

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzenia - taka forma "hazardu" może być?

No taka forma hazardu to nie hazard :)

Mam taki wniosek racjonalizatorski ;) może by zbierać do wspólnej puli, a zwycięzca rozumiem, że z outlaw, wybierze szczytny cel na który pujdą zebrane fundusze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki wniosek racjonalizatorski ;) może by zbierać do wspólnej puli, a zwycięzca rozumiem, że z outlaw, wybierze szczytny cel na który pujdą zebrane fundusze?

 

nieeee , bo to będzie ściepa, a tu chodzi o adreanalinkę :) ktoś musi jechać, aby nie płacić musiał ktoś :)

 

 

 

...ale wiecie, że nikt z Nas na takie rzeczy nei oszczędza, jak przyjdzie co do czego to gwarantuję Wam że pula będzie duża :) sie postsram o to ;) póki co, niech będzie to zakład :D

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...