Skocz do zawartości

X Plejady - hazardowo charytatywnie / bo wygrać musi lepszy :)


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie myśle... Można by "opodatkować" dział kupie/sprzedam... Wiem, wiem Urabus mnie zaraz zjedzie za zdradę ideałów, ale pomyślałem o dobrowolnym oddawaniu 1% z każdej transakcji jaka się odbywa na forum, na rzecz Oli. Dzięki temu akcja mogła by trwać cały rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 392
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DZięki Wam nasze kroki które staramy sie robic do przodu teraz mają wymiar siedmiomilowych kroków:) Zyczymy Wam Powodzenia ,Samych Radosnych Dni,,,,,,

 

Kur...na nie może facet jak bóbr ryczeć :mellow:

 

tak sobie myśle... Można by "opodatkować" dział kupie/sprzedam..

 

myślę że tego roku pokazaliśmy, że nie o opodatkowanie chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zaproponować inną formę pomocy. Ponieważ przegapiłam akcję chciałabym pomóc w inny sposób - mogłabym przez internet zrobić zakupy na tzw produkty pierwszej potrzeby i wysłać na adres Pani , albo na adres firmy Alexa. Myślę, ze taka forma pomocy jest również potrzebna. Zaoszczędzone t ten sposób pieniądze może Pani przeznaczyć na najważniejsze potrzeby córki. Można przecież stworzyć listę takich produktów - uaktualniając ją cały czas i każdy kto będzie chciał może na bieżąco pomagać, deklarując, który produkt z listy zakupi i wyśle - chodzi o to żeby nie zasypać Was dziewczyny pastami do zębów i proszkami tylko robić to rozsądnie. Myślę, że ma to swoje plusy. Po pierwsze watek będzie zawsze aktywny, po drugie będziemy o Was pamiętać i pomagać cały rok nie tylko finansowo, ale i "produktowo", a po trzecie staniecie się nierozerwalną częścią forum - dziewczynami, które znają wszyscy :) i kolejna zbiórka będzie dużo łatwiejsza i obejmie dłuższą listę chętnych. A i jeżeli jest Pani w jakieś fundacji to proszę podać dane - być może znajda się osoby, które będą wolały finansowe wsparcie a nie zakupy. to tylko propozycja do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uśmiechy Joli i Oli są najlepszym podziękowaniem :) taki nasz drobny zakład przyniósł im tyle radości :)

 

dzięki wszystkim którzy dali cokolwiek :superhero:

 

 

 

Premo, o 13 czerwiec 2013 - 09:34, powiedział: Nie Krzysiu, tylko do lansu przed kamerami i paparazzi Tylko żebyś z tego lansu nie przesiadł się do Lancera

 

może kupi to coś jak wróci z pieszej wycieczki do Mongolii na którą się nie wybiera ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uśmiechy Joli i Oli są najlepszym podziękowaniem :) taki nasz drobny zakład przyniósł im tyle radości :)

 

dzięki wszystkim którzy dali cokolwiek :superhero:

 

 

 

Premo, o 13 czerwiec 2013 - 09:34, powiedział: Nie Krzysiu, tylko do lansu przed kamerami i paparazzi Tylko żebyś z tego lansu nie przesiadł się do Lancera

 

może kupi to coś jak wróci z pieszej wycieczki do Mongolii na którą się nie wybiera ;):D

 

No, mówił że prawdopodobnie nie wybiera się na wakacje w lipcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kochani Nasi Najmilsi:) srdecznie Was pozdrawiamy ,Ola czuję się stabilnie ,wyniki w Rzymie dobre ,dziękujęmy za Waszą życzliwość ,życzymy miłych wakacji ,które w pełni ,my pracujemy każdego dnia ,rehabilitacja ale umiemy cieszyć się pomiędzy słońcem:) :wub: :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zamierzamy się wybrać całą rodzinką na kolejne Plejady (2+2). Niestety na ostatnie Plejady nie załapaliśmy się z powodu uroczystości rodzinnej , która wypadała akurat w ten weekend . Mam pytanie , czy ktoś z okolic Starogardu Gdańskiego - Gdańska wybiera się na imprezę w przyszłym roku i czy można zabrać dzieci (młodsze ma 3 lata).Chodzi o to czy są jakieś atrakcje dla takich maluchów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...