Skocz do zawartości

X Plejady - hazardowo charytatywnie / bo wygrać musi lepszy :)


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 392
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że Ola i Jola zawitają na następne Plejady i poznacie je osobiście. To było naprawdę wzruszające przeżycie. Zebrana kasa pójdzie na właściwy cel.

 

 

Dzięki wszystkim jeszcze raz.

 

 

 

W kwestii formalnej: Premo został zapoznany z bilansem i został przez Niego zatwierdzony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt to mieć plan :) - delikatne, bo delikatne ;) słowa uznania należą się Grzeni Urabusowi - beblał coś o Ustawie o "grach hazardowych" - to sobie przemianowaliśmy cel - i zobaczcie jak pięknie wyszło.... moderator z Niego kiepski :biglol: ale przydał się "ku chwale" lepszej sprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jak to czytałem i jak zobaczyłem zdjęcia, to też udawałem, że mi coś do oka wpadło :blush:

I przytoczę za Michałem - Premo, Alex, Forum, jesteście/jesteśmy wielcy B)

 

W kolejny zakład już wchodzę, choć to może być nudne jak Premo cięgle będzie wybierał obdarowywanych :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pomyśleć o innej formule zbierania kasy bo warto aby The forum już na stałe przyjęło Olę pod swoje skrzydła. To propozycja oczywiście do obgadania, ale dziewczyny naprawdę potrzebują pomocy.

 

Jeżeli zostaną zakłady to ja i tak zawsze wybiorę Olę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pomyśleć o innej formule zbierania kasy bo warto aby The forum już na stałe przyjęło Olę pod swoje skrzydła. To propozycja oczywiście do obgadania, ale dziewczyny naprawdę potrzebują pomocy. Jeżeli zostaną zakłady to ja i tak zawsze wybiorę Olę ;)

 

tak długo , jak będę jeszcze na Forum ( a pewnie będzie to do jego zamknięcia ) :P , to się jeszcze wiele dobrego uczyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo następnych Plejad nie wygra, no ....way , nie daruje mu :biglol: tym razem ja wezmę telefon do Zubilewicza ;)

 

stawiam na to tradycyjnie 5 stówek ;):yahoo:

 

można by tą akcję kontynuować na Plejadowej imprezie wieczornej, w podobnej formule jak kiedyś dla Oskara, ale to należałoby z Ojcem Dyrektorem ustalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by zaklady rozszerzyc na terenowa (poczawszy od drugiego miejsca oczywiście)

 

Najbezpieczniej na szosowej będzie jak w przyszłym roku postawie na Alexa :rolleyes: bo na Premo się zawiodłem. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex , Premo , naprawde super , na takie zakłady aż milo kasę dawać !!!! tradycyjnie jak będzie jakiekolwiek zakład , czy to na plejadach czy inny , dajcie znać , bo nie wszystkie wątki czytam , ale dobro trzeba szerzyc !!!! Jak Carlos dobrze prawi .... dobro , Powróci !!!! I jak widać warto było !!!! SzcEsliwe buzki dziewczyn i Wasze , naprawde bezcenne !!!! Niech im ziemia lekka będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ! Chcałabym z całego serca podziękować Wszystkim!!!!!!!!!!W swoim imieniu i Oli Całemu Forum Subaru Wszystkim i Każdemu z Was osobno : Kochani jesteście Wspaniali ,Wielcy .Tak wspaniale podjeliście akcje dla mojej Oluni ,która tak dzielnie każdego dnia walczy i pokonuje liczne przeszkody jakie niesie jej choroba.

Jednak poprzez Alexsa i Premo ,Carlosa,którzy powiedzieli Wam o chorobie Oli a ona zapukała do Waszych Serc -Wy tak Pięknie otworzyliście Serca dla nas- ten dzisiejszy dzień nie był zwykłym Dniem był pełen radości i wzruszeńZ rąk Alexa ,Premo wspaniałych chłopaków.........:)Otrzymałyśmy Dary od Was ,muszę wszystkie prezenty tak nazwać dla nas to ogromne Dary.Oromne wsparcie Finasowe i liczne bonusy:)

Dziękujemy niech moje podziękowania przyjmie każdy z Was z osobna i Wszycy Razem z Tego Wspaniałego Forum .Siła jest w Was ........

Dla nas liczy się każdy dzień,musimy cieszyć się każdą chwilą bo jest u Oli ona tak cenna ...

DZięki Wam nasze kroki które staramy sie robic do przodu teraz mają wymiar siedmiomilowych kroków:)

Zyczymy Wam Powodzenia ,Samych Radosnych Dni,,,,,,

JolaOla.. :):wub: :wub:

 

 

mają wymiar Siedmiomilowych........

Edytowane przez Jolaola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie!miała jescze koniki i dała rade spokojnie:)a potem gdy pokazałam jej zdjęcia bardzo bardzo była zadowolona i ucieszona przeżywając jeszcze raz te piękne chwilę ..... jutro dołożymy zdjęcie w koszulce Subaru

jeszcze raz dziękujemy........

Jolaola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że na takie same podziękowania zasługuje każdy z Darczyńców. My z Premem byliśmy tylko kurierami dobrej woli ( :) ) Forumowiczów z listy powyżej, dlatego wymieniać nasze nicki możecie wyłącznie w komentarzach do naszych głupich min na zdjęciach :) Każdy dał z nas siebie wszystko! Jeszcze raz - brawo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za to uwielbiam to Forum :idea: Szacunek dla wszystkich, ale szczególnie dla organizatorów. Jak widać, ludzi z dobrymi sercami jest wokół sporo, ale potrzebują impulsu, zachęty :idea: dlatego Alex, Premo, Carlos :icon_arrow: :bowdown:

 

 

Trzeba pomyśleć o innej formule zbierania kasy bo warto aby The forum już na stałe przyjęło Olę pod swoje skrzydła.

 

 

Właśnie, pomyślmy jak to zrobić, żebyśmy mogli Oli pomagać nie tylko raz do roku B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...