Skocz do zawartości

"Monia w poziomie" - czyli wizyty w SIP


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Ze względu na wyrażony na Forum Organizacyjnym brak wiary w ulubioną pozycję Pani Moniqi postanowiliśmy "niedowiarkom" unaocznić prawdomówność naszej miłej p.t. Forumowiczki. Dla malkontenów wyrażających niezadowolenie z używania przez autora liczby mnogiej wyjaśnienie - piszę w imieniu porozumienia ponadpartyjnego Moniqa - Dyrekcja, przy pełnym (choć wymuszonym :wink: )poparciu Matki Forumowej.

Zdjęcia należy interpretować następująco:

1. Skorzystanie z zaprosznia SIP-u oznaczało dla p.t. Moniqi konieczność przejściowej zmiany pozycji (w celu jej utrzymania niezbędna była aktywna pomoc autora)

2,3. Dokumentacja preferowanej pozycji właściwej.

Jestem głęboko przekonany, że niniejsze dowody w sposób jednoznaczny i ostateczny dokumentują wiarygodność i prawdomówność naszej szanownej p.t. Forumowiczki.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mamusi nie ma na fotograbiach z prosty przyczyny. Mamusia wychodzi tyko na zdjenciach analno logowych. Na widok moji gemby cyferki w aparaturze cyferkowej, spierdzielajo po kontach aparatu i czeba wymiatać je miotełkom na szufelke i dopiero coś z tego układać o wiela nie som zarzygane przez baterie, które moj wizerunek rozładowywuje. .....znaczy sie ...padajom jak kafki. Pragne również nadmienić, Ze na pozycje Monisi może mieć wpływ nadopiekuńczoś w stosunku ( prosze bez gupich aluzji ) do moich dymionów ......pod mojo nie obecnoś. Pod mojo obecnoś staram sie kontrolować poziom ...... Monisi ......znaczy ....pion........ znaczy pochył. Zreszto to jest trudne do ustalenia z powodu czenściowego paraliżu i daleko posunientego reumatyzmu.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaczyna sie wypominanie...ja tu z sąsiedzkim poświęceniem dbam o dymiony jak potrafie...tzn pilnuje żeby sie nie ulewało (poza szklanke co ją napełniałam właśnie)dolewam sok z malin i perfumy żeby dalej zapach i procenty miało, smeram za uchem..yyy..chyba sie troszke rozpędziłam..i co? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to Kurcze jest ! Jakś sesja ? Modelka w Salonie Subaru ?

Fotograf Dupa ! Posadzić tę Panią do Subaru i wtedy fotki robić !

Prosimy żeby ozdabiać tak uraczą powierzchownością Subaryny a nie jakieś kanapy !

O tym panu nie wspomnę, co sobie notowania chciał podnieść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Fido_ : pomysł nie jest zły, ale niestety niepraktyczny.

1. większość klientów jest żonatych, a żony na widok pani Moniqi przedstawiają mężom czerwoną kartkę tudzież absolutny zakaz wstępu do salonu.

2. panowie - jak niektórzy Forumowicze - na w/w widok zapominają, po co własciwie przszli, a ręce tak im drżą, że nie są w stanie podpisywać umów

3. w powyższym zakresie mamy już pewne doświadczenie - niejednokrotnie musieliśmy pilnie ukrywać (pracujące dla nas) panie Renatę i Asię :wink:

 

Sub-fan: skarżypyta :P

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...