Skocz do zawartości

Yanosik GTR - CZY WARTO?


grin

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem na forum ale nic nie znalazłem toteż pytam :-) czy używa ktoś Yanosika GTR? Nie jeździmy ultra dużo, ale zakup urządzenia to jeden średniej wielkości mandat :-)

 

Dzieki za wszelkie opinie,

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ipsx82 napisał:

bo telefon wykorzystywać do tego  można ale po roku bateria do śmietnika.

bez przesady, jakoś obecny mam już ponad 2 lata, poprzedni również spokojnie używałem przez podobny okres (a tam zdarzało się że yanosik działał w tle praktycznie przez cały dzień) i nie miałem większych problemów z baterią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grin napisał:

Może i prościej, problem jest taki, że w CLA nie mam kompletnie gdzie tej mojej cegły zamontować wiec telefon zawsze jeździ w schowku. Stąd też pomysł nad GTRem.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

 

Jeśli to Mercedes CLA, to moze tu poszukaj rozwiązania:

To jest proclip Brodit, montowany jak na zdjęciach https://www.brodit24.pl/product-pol-1179-ProClip-do-Mercedes-Benz-CLA-Klasa-13-18.html 

A do proclipu przykręcasz uchwyt dedykowany do twojej "cegły" - tez wyszukaj sobie ją na ich stronie. Jak zmieniasz smartfona, to do nowego kupujesz nowy dedykowany uchwyt. Proclip zostaje na miejscu. Mają też uchwyty uniwersalne (ustawiasz rozstaw wg szerokości smartfona i blokujesz wkrętami). Stosuję takie rozwiązania od kilku lat i moim zdaniem nie ma niczego bardziej stabilnego na rynku. Od roku mam ten uchwyt uniwersalny (zmieniłem smartfona na nowego, do którego jeszcze wtedy nie wyprodukowali dedykowanego) - też jest świetny, ale jeśli możesz, to lepiej wybierz dedykowany. A sam proclip siedzi w desce jakby był montowany w fabryce ;-)

Pozdrawiam

 

P.S. To nie jest montaż do kratek nawiewu! Bo ze schematu może się tak wydawać. Po zamontowaniu staje się integralną częścią deski rozdzielczej - ani drgnie, ani nie trzeszczy ;-)

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, grin napisał:

 

Szukalem na forum ale nic nie znalazłem toteż pytam :-) czy używa ktoś Yanosika GTR? Nie jeździmy ultra dużo, ale zakup urządzenia to jeden średniej wielkości mandat :-)

 

Dzieki za wszelkie opinie,

 

Używam model GT czyli ta poprzednia wersja, trzeba tylko pamiętać że używanie jest płatne ok 100PLN na rok na transmisję danych  (zdaje się nie można wprowadzić własnego SIM'a nie wiem jak w GTR, ale pewnie też). Ogólnie rozwiązanie bezobsługowe. Jak mało używasz to może się średnio opłacać. Aplikacja wyjdzie taniej, jedyna wada to drenowanie baterii (tzn. można podpiąć   telefon do ładowarki - czyli jakiś kabelek + uchwyt na telefon - no chyba że się nic nie zgłasza) ja nie lubię takiej zabawy z kabelkami - telefon łączy się z zestawem przez Bluetooth i już. GT/GTR  ma ograniczoną funkcjonalność w stosunku do aplikacji np. brak rankingów zgłoszeń itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24. april 2018 o 21:02, grin napisał:

 

Szukalem na forum ale nic nie znalazłem toteż pytam :-) czy używa ktoś Yanosika GTR? Nie jeździmy ultra dużo, ale zakup urządzenia to jeden średniej wielkości mandat :-)

 

Dzieki za wszelkie opinie,

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Carfit ale chyba nie działa za dobrze :) 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...