Skocz do zawartości

Pakiet serwisowy


Rafik83pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam pytanie do Państwa czy Subaru zamierza może wprowadzić do oferty nowych aut wykup pakietu serwisowego tak jak mają konkurencyjne firmy na rynku. Pytam się ponieważ osoby którym podoba się Subaru i mogą zostać potencjalnymi klientami zawsze się mnie o to pytają. Jest to jeden z czynników przy wyborze auta. I nawet nie chodzi o darmowe pakiety tylko np za 3000 zł na 100 tys km

 

Dziękuję za odp.

 

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie mamy  tego w ofercie. Ale porozmawiam z DT - kto wie ...
 
Pozdrowienia
Tak wiem że nie ma ;) płace co 15 tys km ;))) ale może się uda coś zrobić dla nowo zakupionych aut ;) dziękuję za odp i czekam na dalsze informacje.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Ojciec Założyciel
W dniu 25.09.2018 o 15:54, Rafik83pl napisał:

I jak po rozmowie z DT... Jest taka opcja od 2019 roku

Opcja jest. Ale jest to dość trudny temat ( firmy mające presję na zwiększanie sprzedaży dofinansowują takie programy, ale jednocześnie częstokroć wywierają nacisk na dealerów zmniejszając ich przychody; ten drugi temat, przy średnim poziomie rentowności dealerów poniżej 2%, nie jest bardzo fair ...).

 

Zobaczymy, czy uda się coś sensownego zorganizować na 2019 ...

 

Pozdrowienia   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że pakiety serwisowe są bez sensu . Owszem mają zwolenników dla nowych aut , są pakiety na 150k czy 5 lat w cenie , ale radzę zapoznać sie ze szczegółami co ten pakiet zawiera ..... To jest dosłowny dramat i zabijanie auta na własne życzenie , chyba że wynajem to rzeczywiście , klienta docelowego to mało obchodzi. Ale to droga do nikąd moim zdaniem . Pakiety serwisowe czy gwarancyjne , proponują wymianę oleju co 30 tys. km , wymianę filtra powietrza co 60 tys. , itd. tylko po to , aby maksymalnie obniżyć koszty przeglądów i dealerów . Strach takie auto kupić po takich akcjach serwisowych :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:

Osobiście uważam że pakiety serwisowe są bez sensu . Owszem mają zwolenników dla nowych aut , są pakiety na 150k czy 5 lat w cenie , ale radzę zapoznać sie ze szczegółami co ten pakiet zawiera ..... To jest dosłowny dramat i zabijanie auta na własne życzenie , chyba że wynajem to rzeczywiście , klienta docelowego to mało obchodzi. Ale to droga do nikąd moim zdaniem . Pakiety serwisowe czy gwarancyjne , proponują wymianę oleju co 30 tys. km , wymianę filtra powietrza co 60 tys. , itd. tylko po to , aby maksymalnie obniżyć koszty przeglądów i dealerów . Strach takie auto kupić po takich akcjach serwisowych :( .

Dokładnie tak. U nas w firmie jest najem długoterminowy i wtedy każdy ma gdzieś jak auto jest serwisowane, bo za jego stan finalnie i tak odpowiada właściciel a nie wynajmujący. Oddajesz po 3-ch latach czy przy 150k km i nic cię nie obchodzi. Natomiast przy zakupie auta prywatnego jest to kompletnie bez sensu, bo koszty serwisu i materiałów serwisowych nie są aż tak duże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
12 godzin temu, carfit napisał:

radzę zapoznać sie ze szczegółami co ten pakiet zawiera ..... To jest dosłowny dramat i zabijanie auta na własne życzenie

Stąd m.in. nasze rozterki. Czegoś takiego nie zamierzamy oferować, a normalny serwis po prostu kosztuje więcej ...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys pisalem: na naszym rynku Subaraki sa sprzedawane z 3 "bezplatnymi" przegladami (15, 30 i 45 tys. km) i po prostu nie ma innej opcji... dla niektorych to duzy plus przy zakupie

 

 

p.s. dzis akurat jade na kolejny przeglad ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

Juz kiedys pisalem: na naszym rynku Subaraki sa sprzedawane z 3 "bezplatnymi" przegladami (15, 30 i 45 tys. km) i po prostu nie ma innej opcji... dla niektorych to duzy plus przy zakupie

Eddie, czyli w kieszeni, uśredniając, zostaje Ci jakieś 4500 złotych. U nas masz SJS, świetne pakiety ubezpieczeniowe, Akcję Zima. Na pewno jest to jakaś forma promocji, ale przeglądy nie są w naszej marce jakoś specjalnie kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, raju napisał:

Eddie, czyli w kieszeni, uśredniając, zostaje Ci jakieś 4500 złotych. U nas masz SJS, świetne pakiety ubezpieczeniowe, Akcję Zima. Na pewno jest to jakaś forma promocji, ale przeglądy nie są w naszej marce jakoś specjalnie kosztowne.

 

dlatego i mowie, ze dla niektorych to dosc atrakcyjne podejscie, bo w ciagu trzech lat (jak ktos nie jezdzi b. duzo) jest spokoj...

wkurza mnie tylko, ze z jakiegos powodu musze doplacac za wymiane filtru powietrza :biglol:

 

p.s. akcja zima to duzy plus!

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem w trakcie rozważania zakupu nowego Subaru XV. Zaciekawiło mnie zdanie

13 minut temu, eddie_gt4 napisał:

Juz kiedys pisalem: na naszym rynku Subaraki sa sprzedawane z 3 "bezplatnymi" przegladami (15, 30 i 45 tys. km) i po prostu nie ma innej opcji... dla niektorych to duzy plus przy zakupie

czy to jest obligatoryjne czy zależy od Dealera ASO?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lisek napisał:

Akcja zima to ściema bo dealerzy wymuszają dodatkową opłatę za opony zimowe

 

Nie potwierdzam... kupiłem dwa auta objęte "akcją zima" i do każdego dostałem komplet opon zimowych bez dodatkowych opłat :idea:

 

4 minuty temu, ovi napisał:

czy to jest obligatoryjne czy zależy od Dealera ASO?

 

To jest dział przeznaczony na pytania do Dyrekcji Subaru Import Polska a nie Subaru Lithuania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Urabus napisał:

 

Nie potwierdzam... kupiłem dwa auta objęte "akcją zima" i do każdego dostałem komplet opon zimowych bez dodatkowych opłat :idea:

 

 

To jest dział przeznaczony na pytania do Dyrekcji Subaru Import Polska a nie Subaru Lithuania ;) 

 

swiadomie nie podalem nazwy kraju, ale skoro napisales sam, to pewnie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Urabus napisał:

 

Nie potwierdzam... kupiłem dwa auta objęte "akcją zima" i do każdego dostałem komplet opon zimowych bez dodatkowych opłat :idea:

 

 

To jest dział przeznaczony na pytania do Dyrekcji Subaru Import Polska a nie Subaru Lithuania ;) 


A to przepraszam. Błąd wieku dziecięcego. Ale dziękuję za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lisek napisał:

Akcja zima to ściema bo dealerzy wymuszają dodatkową opłatę za opony zimowe albo samochody odbierane w zimie już się nie łapią bo  np MY17 dostawało a MY18 juz nie a bo to zafakturowane poźniej niż myślał dealer itd itp.

@Lisek, a w jakim terminie odbierałes swój samochód? (pamiętam, że rozmawialiśmy). Jeśli odbiór miał miejsce w kwietniu AZ wtedy już nie obowiązuje, jeśli w marcu, gwarantuję, że @Dyrekcja wyciągnie odpowiednie konsekwencje w stosunku do dealera. 

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
4 godziny temu, Lisek napisał:

Akcja zima to ściema bo dealerzy wymuszają dodatkową opłatę za opony zimowe

1 raz, bodajże 3 lata temu, miałem taki sygnał.

"Skontaktowałem" się z dealerem, klient został przeproszony, nadpłata zwrócona, sprzedawca otrzymał naganę.

Nie żyjemy w idealnym świecie i błędy się zdarzają.

Ale generalizowanie j.w. po prostu nie przystoi.

 

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...