Skocz do zawartości

WRX STI MY11 - niebieski dostojny sedan


Simon WRC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
45 minut temu, rosaskc napisał(a):

Byle nie 29 lipca, bo zestaw wybiera się wtedy na Kielce, nieprawdaż? :upside-down-face_1f643-small:

Impreza u górali jest tydzień wcześniej, ale znając gościnność kolegów z południa to do 29 możemy nie wrócić na zlot  Imprez :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu chodziły mi po głowie felgi 19". Zadałem pytanie na FB, bo jakoś sam nie mogłem się zdecydować co najlepiej podejdzie do nubiry i postanowiłem poszukać inspiracji u innych. Założenie było proste - 19x8,5 w kolorze najlepiej gun metal i z mniejszym ET, co by to jakoś wyglądało :).

Propozycji było wiele, niektóre nawet ciekawe, ale nadal nie byłem zdecydowany aż do dzisiejszego poranka.

 

Jeden z kolegów napisał, że aktualnie w Japonii jest jedyne ogłoszenie z ori BBSami od wersji S206. Już dawno chodziły mi one po głowie, nawet tu w wątku była o nich mowa. Nie będę ukrywał, że najbardziej mi się podobały jednak dostępność i cena skutecznie mnie zniechęcały. Dzisiaj jednak pękłem, jak mam szukać jakichś zamienników czy byle czego, to bez sensu. Dogadałem szczegóły i wpłaciłem zaliczkę. Komplet na przypłynąć przed wakacjami :).

 

Cena powalająca, ale traktuję to jako lokatę kapitału ;). Jak już dozbrajać dostojniaka, to w konkretne gadżety. Mam już najładniejsze 18-ki, teraz będą najładniejsze 19-ki :mrgreen:.

 

S206.thumb.jpg.07a5a6ae6a2f033359c00c747c0eacd3.jpg

Edytowane przez Simon WRC
  • Super! 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rosaskc napisał(a):

Poprawka - są fajniejsze 18-tki, czyli te z S203/S204 ;)

Jednak wybór 19-tek zacny :thumbup:

Może do bloba czy hawka OK, ale do nubiry za nic :). Nic aię tak nie prezentuje jak ori BBSy.

 

Ja mam tak, że najbardziej podchodzą mi takie modele felg, jakie były oryginalnie montowane w danym modelu ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Simon WRC napisał(a):

Może do bloba czy hawka OK, ale do nubiry za nic :). Nic aię tak nie prezentuje jak ori BBSy.

 

Ja mam tak, że najbardziej podchodzą mi takie modele felg, jakie były oryginalnie montowane w danym modelu ;).


To, że lubisz OEMy, to wiemy ;)

Czekam na fotki, jak felgi Ci już przyjdą.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że rośnie szansa, że auto trafi na sprzedaż za kilka miesięcy. :biglol:

 

Typowy odruch obronny przed sprzedażą to kupno nowych felg, zrobienie ceramiki itp.

 

Ale potem nagle coś zaszepce, że czas na zmianę, coś innego, nie stój w miejscu, a niedaj pojawi się jakiś super egzemplarz następcy..

 

Jakby co to poproszę o ofertę w swoim czasie:P

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Simon WRC napisał(a):

teraz będą najładniejsze 19-ki :mrgreen:

Przecież to wygląda ja felgi z jakiegoś Saaba albo co gorsza bmw albo vaga:evil2:

Ohyda, nie wiem do czego się tak tu nasieniujecie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pan Dziedzic napisał(a):

No i 19 na polskie drogi, doskonały wybór, milordzie.

:D 

przecież to auto stoi w garażu więc wzór i rozmiar felg nie ma znaczenia :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kulczyk.jr napisał(a):

To już wiem kogo widziałem, wczoraj przedwczoraj w Sulejówku. Pozdrawiam :hi:

To było moje auto, ale to nie ja :). Kolega @badyl wprowadzał kilka zmian, jak dziś odbiorę, to napiszę co i jak ;).

 

Godzinę temu, dirkdiggler napisał(a):

O widzę że rośnie szansa, że auto trafi na sprzedaż za kilka miesięcy. :biglol:

 

Typowy odruch obronny przed sprzedażą to kupno nowych felg, zrobienie ceramiki itp.

 

Ale potem nagle coś zaszepce, że czas na zmianę, coś innego, nie stój w miejscu, a niedaj pojawi się jakiś super egzemplarz następcy..

 

Jakby co to poproszę o ofertę w swoim czasie:P

Jakiś czas temu chodziły mi różne myśli, ale od dłuższego czasu sprzedaży nie rozważam. Auto zostaje na długo, przynajmniej dziś mam taką wizję ;)

 

32 minuty temu, Pan Dziedzic napisał(a):

No i 19 na polskie drogi, doskonały wybór, milordzie.

:D 

W aucie żony też są 19ki, nawet na niższym profilu, jeździ na co dzień i komfort bardzo przyjemny. Jeżeli kobieta nie narzeka, to chyba musi być OK ;).

 

29 minut temu, Oktan napisał(a):

przecież to auto stoi w garażu więc wzór i rozmiar felg nie ma znaczenia :P

@Oktan zdecydowanie najlepiej mnie rozumie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Oktan napisał(a):

przecież to auto stoi w garażu więc wzór i rozmiar felg nie ma znaczenia :P
 

 

Nigdy w nocy nie chodziłeś do garażu zapalać światła i cieszyć oczy? Felga to podstawa! :mrgreen:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, chojny napisał(a):

 

Nigdy w nocy nie chodziłeś do garażu zapalać światła i cieszyć oczy? Felga to podstawa! :mrgreen:

W nocy to ja jeżdżę a nie patrzę jak stoi :mrgreen: bo skoro stoi to trzeba używać zanim klapnie :biglol:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pan Dziedzic napisał(a):

No i 19 na polskie drogi, doskonały wybór, milordzie.

:D 

Dają rade, mam takie na lato i nie zauważyłem zbyt dużego ubytku na "komforcie" jazdy... o ile możemy mówić o komforcie w STI :biglol:

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommi1 napisał(a):

Dają rade, mam takie na lato i nie zauważyłem zbyt dużego ubytku na "komforcie" jazdy... o ile możemy mówić o komforcie w STI :biglol:

No a jak miałeś zauważyć jak auto stoi w garażu. Twoja ocena jest nie miarodajna :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...