Skocz do zawartości

WRX STI MY11 - niebieski dostojny sedan


Simon WRC

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, MaciekK napisał:

Ja nie staje po niczyjej stronie :-) Mi chodzi o to, że różnica 40KM nie jest największą różnicą, jest wiele innych zmiennych. Bardziej chodziło mi nie o auto Kowala tylko STI 2016 na dobrej oponie, które miało podobny czas do Kowala, więc akurat to komplement dla Niego. 

To prawda, przy tej temperaturze nawet 40KM nie daje dużej przewagi, bardziej symboliczną. Za to kwestie zawiasu już są kluczowe. 

 

10 minut temu, SOpEL napisał:

a ja chciałem tylko dodać, że wszystkich Was się bardzo miło oglądało

Kurde, @SOpEL, o Tobie nie wspomniałem, jakże kluczowej postaci :). Dzięki za super organizację, ale jak mówiłem Pawłowi, z pogodą to lekko przesadziliście ;).

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SOpEL napisał:

a ja chciałem tylko dodać, że wszystkich Was się bardzo miło oglądało, ale @pegi... chyba nie będziemy jednak kolegami... za każdym razem jak Ciebie puszczałem na trasę to z tyłu do mnie tak strzelałeś, że aż podskakiwałem ze strachu. :biglol::krecka_dostal:

Wiesz jak to jest, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ;) Ktoś jest w zagrożeniu, aby biegi zmieniać bezpiecznie ktoś mógł;) Choć to wstępne ustawienia. Da się jeszcze poprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Simon WRC napisał:

Kurde, @SOpEL, o Tobie nie wspomniałem, jakże kluczowej postaci :). Dzięki za super organizację, ale jak mówiłem Pawłowi, z pogodą to lekko przesadziliście ;).

Ostatnio mieliście 2x deszcz, więc musieliśmy nadrobić :D teraz bilans powinien być na 0 :faja:

1 minutę temu, pegi napisał:

. Da się jeszcze poprawić ;)

Ty już nic lepiej nie poprawiaj.... a na pewno nie strzały bo to już lekka przesada była :excl::excl::evil2:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SOpEL napisał:

Ostatnio mieliście 2x deszcz, więc musieliśmy nadrobić :D teraz bilans powinien być na 0 :faja:

Ty już nic lepiej nie poprawiaj.... a na pewno nie strzały bo to już lekka przesada była :excl::excl::evil2:

Czyli zostawić głośno? Dla mnie ok, mnie to nie przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publika na tarasie dostawała zawału jak Pegi startował :)

 

Godzinę temu, MaciekK napisał:

Ja nie staje po niczyjej stronie :-) Mi chodzi o to, że różnica 40KM nie jest największą różnicą, jest wiele innych zmiennych. Bardziej chodziło mi nie o auto Kowala tylko STI 2016 na dobrej oponie, które miało podobny czas do Kowala, więc akurat to komplement dla Niego. 

Ja swoje miejsce w szeregu znam , cieszę się z tego co udaje się osiągnąć :) . Taki zwykły amator zemnie nic więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kowal napisał:

Publika na tarasie dostawała zawału jak Pegi startował :)

 

Ja swoje miejsce w szeregu znam , cieszę się z tego co udaje się osiągnąć :) . Taki zwykły amator zemnie nic więcej ;)

Robiący duże postępy.... :-) Sam widzisz ile daje lepsze poznanie auta i po prostu doświadczenie z każdym kolejnym kilometrem na torze :-) Dodatkowo doświadczenie pozatorowe: jak przygotować auto, jakie opony, jakie ciśnienie, jaka geometria nawet jaki udar i podnośnik :-)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SOpEL napisał:

tak strzelałeś, że aż podskakiwałem ze strachu. :biglol::krecka_dostal:

 

Godzinę temu, pegi napisał:

Choć to wstępne ustawienia. Da się jeszcze poprawić ;)

Jak dla mnie było za cicho:Pchoć zwierzęta z pobliskiego lasu chyba emigrowały :biglol:

@SOpEL miał kłopoty z liczeniem przez te huki :P:biglol:

 

22 minuty temu, MaciekK napisał:

przygotować auto, jakie opony, jakie ciśnienie, jaka geometria nawet jaki udar i podnośnik :-)

To ostatnie sprawdziło się chyba najbardziej w przekładaniu kół od Ciebie do mnie i @kowal miał trochę praktyki przynajmniej ;)

3min i po krzyku było :D

Edytowane przez Oktan
  • Haha 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Oktan napisał:

To ostatnie sprawdziło się chyba najbardziej w przekładaniu kół od Ciebie do mnie i @kowal miał trochę praktyki przynajmniej ;)

3min i po krzyku było :D

Moja ulubiona czynność serwisowa przy aucie , zmiana kół :D

 

9 godzin temu, MaciekK napisał:

Robiący duże postępy.... :-) Sam widzisz ile daje lepsze poznanie auta i po prostu doświadczenie z każdym kolejnym kilometrem na torze :-) Dodatkowo doświadczenie pozatorowe: jak przygotować auto, jakie opony, jakie ciśnienie, jaka geometria nawet jaki udar i podnośnik :-)

Dziękuję za uznanie ;) .

 

Wiadomo podnośnik i klucz to są ważne rzeczy . Taki @Simon WRC przyjechał nie przygotowany i tylko dzięki mojej  i twojej pomocy mógł zmienić koła i wystartować :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kowal napisał:

Taki @Simon WRC przyjechał nie przygotowany i tylko dzięki mojej  i twojej pomocy mógł zmienić koła i wystartować :)

teraz niech pokłony oddaje!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kowal napisał:

Taki @Simon WRC przyjechał nie przygotowany i tylko dzięki mojej  i twojej pomocy mógł zmienić koła i wystartować :) 

Wyszedł mój pełen profesjonalizm, baterii w kluczu starczyło na 2 koła :facepalm:. Ale w sumie trochę mnie @kowal i @badyl rozpieścili w Białej Podlaskiej jak stałem obok a oni zmieniali mi koła. W takim wypadku przygotowaniem narzędzi nie muszę się przejmować :biglol:. Ale @badyl nas tym razem olał i skończyło się jak widać ;).

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię, bo spadło w czeluści :). Zapewne duża moja w tym zasługa, bo auto od Kielc do wczoraj stało w garażu nie ruszane, tyle nim ostatnio jeżdżę :facepalm:. Ale już umyte i dziś dzielnie przejechało drogę do pracy, całe 30km :biglol:. Zaraz się szykujemy na Bednary, więc coś tam pojeździ w te wakacje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tommi1 napisał:

No to olej w dyfrze się zdążył podgrzać ;)

Wszystko się zagrzało, bo jak to w piątek w Warszawie 30km wracałem 1h 15min :biglol:.

 

7 godzin temu, MaciekK napisał:

Szymon to jak już umyłeś, to chociaż jedną fotkę byś wrzucił :) 

Myłem w nocy a dziś nawet na to nie wpadłem. 

 

Za to śmieszna sytuacja, bo na podziemnym parkingu firmowym pod nowym biurem znalazłem za wycieraczką pięknie wydrukowaną kartkę następującej treści: 

„Proszę tu nie parkować, ponieważ jest to miejsce wykupione dla aut służbowych pracowników Coca Cola HBC Polska” 

Muszę pogratulować czujności i dbałości o pracowników naszemu szefowi floty, bo to zapewne jego sprawka :biglol:. Następnym razem jadąc do pracy prywatnym autem umieszczę swój tekst ;).

  • Super! 1
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Musisz zrobić barwy coki i będzie wiadomo kto przyjechał ( choć już pewnie i tak wiedzą )
Dodatkowo za reklamę dorzucą na paliwo

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co prawda w temacie auta niewiele się dzieje, bo wyciągnąłem go po miesięcznej przerwie z garażu i wreszcie zrobiłem z 10km, ale chciałbym pochwalić się jaki fajny prezent dostałem od forumowych kolegów :).

Zestaw jest rewelacyjny, dzięki @kowal & @badyl jeszcze raz! :bowdown:.

 

Oczywiście od razu został przetestowany :mrgreen:.

 

IMG_1605.thumb.jpg.e869fd75d7fe154e60388ce354c43ea1.jpg

 

IMG_1606.thumb.jpg.800b32eec137e7ad6c94d1a80591a962.jpg

 

IMG_1607.thumb.jpg.a7414f7303639c041bda4d7b79bb2fcc.jpg

  • Super! 17
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...