Skocz do zawartości

My i nasze auta w kadrze


Bellatrix

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji startowania tym razem wyjątkowo z innych miast udało nam się z mężem zrobić minizlot w Olsztynie. Z tej okazji cykneliśmy fotę, bo rzadko się zdarza, żeby Szyszkolub stał obok Najjaśniejszej. Super zdjęcie, więc pomyślałam, ze wrzucę na forum a tu brak odpowiedniego wątku (lub zakopany na amen). Zachęcona namowami @Voldemort otwieram więc nieśmiało nowy wątek licząc na to, że będę miała okazję zobaczyć też innych forumowiczów :)

image.thumb.png.d91334c5c8d216cb30118b936e907965.png

Edytowane przez Bellatrix
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, llkuba napisał:

Nie mam kotka wiec mogę nie wiedzieć

Kot chyba nie jest w naszym kraju gatunkiem z czerwonej księgi i nawet nie "mając go" można zbudować sobie jakiś obraz przedstawicieli tego gatunku. ;)

A na obrazku wyraźnie widać, że wypoczywający kot przytrzymuje na smyczy swoich zaopatrzeniowców mimo iż oni zapierają się i chcieliby już jechać... :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kambol napisał:

Kot chyba nie jest w naszym kraju gatunkiem z czerwonej księgi i nawet nie "mając go" można zbudować sobie jakiś obraz przedstawicieli tego gatunku. ;)

A na obrazku wyraźnie widać, że wypoczywający kot przytrzymuje na smyczy swoich zaopatrzeniowców mimo iż oni zapierają się i chcieliby już jechać... :D

A mi wydaje się, że ta Pani sprawdza temperaturę maski i ramienia osobnika. A kotek stwierdził nie będę im przeszkadzać. 

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Tam jest kot ? 

Mamy potwierdzenie tam jest kot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Aga napisał:

Na ostro ;)

W sumie potwierdzam, koniki polne w chili to jest to :P a tak swoją drogą myślę, że autorce chodziło w tytule "nasze auta w kadrze" o nieco inne bycie w kadrze tj. my a nasze auto jako tło, co wcale się takim głupim pomysłem nie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bellatrix napisał:

Potwierdzam, to kot. A wręcz kotka. Protip: jak kot ma takie umaszczenie to prawie na pewno można założyć, że to samiczka. Genetyka ;)

Tri-color to zawsze kotka np.

image.thumb.png.f3152f69eb9cce4f38118a8219f9864a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bellatrix napisał:

jak kot ma takie umaszczenie to prawie na pewno można założyć, że to samiczka. Genetyka ;)

Potwierdzam :) tymczasem o kotach i innych zwierzętach mamy oddzielny wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Potwierdzam :) tymczasem o kotach i innych zwierzętach mamy oddzielny wątek ;)

No na razie szału tutaj nie ma, więc koty poszły na pierwszy ogień B)

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, llkuba napisał:

Chodziło o to, że dobry człowiek dba o nie i nie robi im krzywdy. A zły człowiek nie lubi zwierząt :)

Domyślam się :) Chociaż chyba znalazłoby się parę przykładów ludzi określanych jako złych, którzy lubli zwierzaki, a pewnie i dobrych, którzy nie lubili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...