Skocz do zawartości

64 Rajd Polski- 8- 10 czerwca 2007 jednak bez WRC !!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poprostu skandal co się dzieje ten cały PZMŁOT to szajs ale ja mam podejżenia co do tej sprawy że co sam z siebie to zrobił postanowił dać taka plame przed całym FIA...nie sądze mogłoby to skutkować aferą i rozwiązaniem związku no ale dowodów nie ma na udział osób trzecich to tylko domysły...ale nie zmienia to faktu że konsekwencje powinny być poniesione i to srogie najlepiej całą kadre na bruk bez gadania no bo jak to można przed samym rajdem powiedzieć nie dla wrc a co z tymi którzy mieli w nich jechać.Co mają teraz zrobić :?: Kto zwróci pieniądze :?: A z resztą h..z regulaminem w tym przypadku chyba każdy z nas chce zobaczyć wrc czy nie powinno zależeć ''związkowi''na tym żeby rajd był widowiskowy żeby kibice dopisali :?: ale oczywiście żyjemy w tak apsurdalnym kraju jak Polska tu może zdarzyć sie wszystko...Acha jeszcze jedno a kierowcy zagraniczni co mieli u nas pojechać wrc co teraz oni pomyślą...Piękna rekomendacja z mistrzostwami świata możemy się już chyba pożegnać :evil::evil::evil: Poczekajmy co powie ''związek''co tak naprawde jest przyczyną wycofania wrc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dowodów nie ma na udział osób trzecich to tylko domysły
a na marginesie to bym sie nie zdziwil jakny ktos z naszych obecnych rajdowcow za tym stal....

 

sugerujecie protest ze strony zawodników (jednego lub kilku) z MP? chyba nie bardzo to sobie wyobrazam bo niby co by to miało zmienic w klasyfikacji nawet jesli holek by to wygrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dowodów nie ma na udział osób trzecich to tylko domysły
a na marginesie to bym sie nie zdziwil jakny ktos z naszych obecnych rajdowcow za tym stal....

 

sugerujecie protest ze strony zawodników (jednego lub kilku) z MP? chyba nie bardzo to sobie wyobrazam bo niby co by to miało zmienic w klasyfikacji nawet jesli holek by to wygrał

 

gula skacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Polski stracił konkurenta! :twisted::twisted:

 

Południowoafrykański Zulu Rally, który był jednym z konkurentów Rajdu Polski do zajęcia miejsca w przyszłorocznym kalendarzu RMŚ, zrezygnował z walki o awans do światowego czempionatu! Tym samym na polu walki pozostają już tylko kandydatura Polski oraz Cypru.

 

 

O tym, że RPA wycofała swoją kandydaturę, wspominała wczoraj PAP w informacji o Rajdzie Sardynii. Serwisy rajdowe milczały o tej sytuacji, zatem skontaktowaliśmy się z organizatorem Zulu Rally. Steve Mearns, rzecznik prasowy imprezy, przed chwilą potwierdził dla nas tę wiadomość.

 

- Z wielkim żalem informujemy, że zostaliśmy zmuszeni do wycofania kandydatury Zulu Rally South Africa na wejście do Rajdowych Mistrzostw Świata - czytamy w komunikacie dyrektora rajdu, Richarda Leeke'a. - Niestety okoliczności poza naszą kontrolą nie pozostawiły nam innej opcji niż podjęcie takich działań.

 

- Zapewniamy, że wykorzystaliśmy każdą możliwą drogę, aby uniknąć podjęcie tej decyzji. Zulu Rally South Africa nadal jednak będzie rozgrywany, jako runda mistrzostw Afryki oraz RPA - dodał Leeke.

 

Wszystko wskazuje więc na to, że za rok w kalendarzu RMŚ znajdą się Rajd Polski lub Rajd Cypru.

 

źródło: Rallyonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Gac o nie klasyfikowaniu WRC w Rajdzie Polskim:

 

"Chcieliśmy też sprawić frajdę kibicom – wszak wiadomo, że te auta dają najlepszy show. Sam jestem prywatnie ich fanem… Z początku FIA zatwierdziła nam regulamin dopuszczający takie rozwiązanie. Dopiero na początku maja otrzymaliśmy z Paryża interpretację, z której wynika, że takie rozwiązanie nie jest możliwe.

Zgodnie z informacją z FIA, samochody A8 mogą jechać w osobnym rajdzie, w oparciu o osobny regulamin, z kilkunastominutowym odstępem po właściwym rajdzie. "

 

No Panowie...wypadalo by teraz zwrocic honor organizatorowi, bo niektorym, to nerwy jednak za bardzo poscily (dobrze pamietam, jakies jajka z biedronki). A wystarczylo tylko poczekac na zdanie drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok przyjadą WRC (wg. mnie na 99% bo szefowie teamów nie chcą cypru) jesli dobrze pójdzie w tym roku, i ma się okazać ze srednie prędkosci Loeba będą podchodzic pod 140km/h...? szkoda ze nikt nie sprawdzi.

 

jesli przejazd 5 aut WRC rozwali drogę tak jak 20 naszych enek... to będą jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie...wypadalo by teraz zwrocic honor organizatorowi, bo niektorym, to nerwy jednak za bardzo poscily (dobrze pamietam, jakies jajka z biedronki). A wystarczylo tylko poczekac na zdanie drugiej strony.

to chyba do mnie :wink:

okej troche może się pośpieszyłem ale (zawsze przecież musi być jakieś ale :mrgreen: ) PZM ma na sumieniu tyle grzeszków mniejszych i większych zabijających ten piękny sport w naszym kraju, że nie czułbym wyrzutów sumienia po obrzuceniu jajkami trybuny vipów... poza tym nie obwiniałem organizatora, a właśnie PZM... bo taką wersję słyszałem od samego początku -> "PZM zabronił startować wurcom" <- tak brzmiała plotka. jak widać nie wszystko z niej się sprawdziło.

ale dobra. niczym nie będę rzucał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wielka strata dla rajdy polskiego jest ...brak prologu jak bylo to za czasów kormorana.Ostatnio na prologu rajdu Agapit bylo cos okolo 4-5 tysiecy ludzi wiec....i mozna dodac ze startowalo 10 lancerow i 5 subaraków a reszta to słabe samochody ale i tak zxabawa byla fajna...ps.Troszeczke Hołek walną popisówe Wrc-em...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny prolog bedzie na Rajdzie Kaszub. Na torze zuzlowym GKS-u. Pewnie znow bedzie sie scigal motor zuzlowy z N-ką. :mrgreen:

było już takie coś? mogę wiedzieć kto wygrał? w życiu na meczu żużlowym nie byłem (tylko w telewizorze widziałem) i zawsze się zastanawiałem jakie faktyczne osiągi mają te motory. porównywalne z eNką?

Byłem raz na prologu Kormorana i się wynudziłem strasznie. Auta zasuwające w kółko po bieżni, jakbym chciał oglądać NASCAR to bym na rajdy nie jeździł :-/

masz trochę racji. wszystko zależy od podejścia kierowców do tego prologu. ilekroć widziałem tam np Kuzaja to miałem ochotę iść do domu. ale jak który kierowca (niekoniecznie w potworze) miał fantazję to było ok.

bardziej mnie zastanawia jak tam prace nad super ekstra fantastycznym prologiem w mikołajkach. coś mi się obiło o uszy, że... właśnie zaczynają go budować :mrgreen:

coś czuję w kościach, że nie będzie prologu :roll: (obym się mylił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daczego nie przed?

 

Hołek, coś wspominał, że czy przed czy po, nie będąc klasyfikowanym, bez mierzonych czasów to jazda po pietruszkę.

 

Dla mnie głupota, trochę duża ta impreza sie szykuje ewentualnie, wiec nie sprawdzanie wczesniej trasy autami WRC, tylko imprewizacja do tego na zywym organizmie, zeby sie potem nie zdziwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...