Skocz do zawartości

Legacy IV czy można...?


kamul

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie wertując teraz zbytnio instrukcji wpadło mi kilka rzeczy do głowy które chciałbym wiedzieć czy można jakoś bezproblemowo ustawić:

- autozamykanie drzwi po ruszeniu samochodu

- automatyczne, opóźnione zapalanie świateł mijania

- powiadamianie (kalendarzyk) zmian oleju

- automatyczne domykanie szyb (nie sprawdzałem czy przytrzymanie przycisku zamykania na pilocie to rozwiązuje, po prostu na szybko wpadło do głowy).

 

I właściwie z tym, oprócz że już jestem byłbym bardzo szczęśliwy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wyjątkiem kalendarzyka (bo może faktycznie jest), to reszta..... :biglol:  Może jeszcze kontrolka poziomu oleju i płynu spryskiwaczy?  Ten rocznik to jest klasyczny konserwatywny japończyk... 10 lat za EU. Na szczęście ma inne zalety B)  

Nope!,Też niebecny!,Brak modułu komfortu. Skoda za to ma to wszystko! :)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał:

Za wyjątkiem kalendarzyka (bo może faktycznie jest), to reszta..... :biglol:  Może jeszcze kontrolka poziomu oleju i płynu spryskiwaczy? :D Ten rocznik to jest klasyczny konserwatywny japończyk... 10 lat za EU. Na szczęście ma inne zalety B)  

Jako, że poprzednio był Accord od nowości w jego 98r produkcji to jestem nauczony braku pewnych nowinek, ale po przesiadce z Citroena jakoś tak widzę, że część nowości by się przydała :P ale dzięki Bogu, że nie ma tam tylu gadżetów. Cieszyłem się jak dziecko widząc ten niewinny wyświetlacz (bez navi) i brak kontrolek :) ale miałem nadzieję chociaż na autozamykanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamul napisał:

- autozamykanie drzwi po ruszeniu samochodu

 

Może mi ktoś wytłumaczyć po co to komu?

Chyba jedynie po to żeby kobiecie na światłach ktoś torebki nie ukradł z siedzenia...

Bo w czasie wypadku, kolizji lub po prostu zasłabnięcia, nikt się do was nie dostanie, a wtedy każda sekunda się liczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, STomasz napisał:

 

Może mi ktoś wytłumaczyć po co to komu?

Chyba jedynie po to żeby kobiecie na światłach ktoś torebki nie ukradł z siedzenia...

Bo w czasie wypadku, kolizji lub po prostu zasłabnięcia, nikt się do was nie dostanie, a wtedy każda sekunda się liczy...

Mogę się mylić ale tego typu system otwiera drzwi w razie kolizji. A chodzi bardziej o to, żeby ktoś dziecku drzwi nie otworzył np. Na światłach, choć są różne sytuacje kiedy ktoś może chcieć otworzyć Ci drzwi. W tym wzgledzie chodzi tylko o bezpieczeństwo najbliższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2018 o 12:47, morda4u napisał:

więc w razie kolizji jak silnik gaśnie to też.

Czy jak zgasiło auto przy ruszaniu (sprzęgło) to też odblokowywało zamki, czy trzeba było jednak sięgnąć do kluczyka i przestawić w pozycję ACC?

Jak ma to się otwierać podczas kolizji to powinno być sprzężone z czujnikami przeciążeniowymi by zdążyło odblokować zamki zanim odetnie zasilanie na skutek destrukcji komory silnika czy jakiejś wiązki elektrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...