Skocz do zawartości

Wszystko o LETNICH oponach do subaru


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety :cry: Zadzwonili do mnie z firmy w której zamówiłem 070 i okazał się, że niestety nigdzie ich w całej polsce nie ma :evil: . Mają do mnie zadzwonić jeszcze w poniedziałek.

Pozdrawiam

 

Dyzio sprobuj w baloon.com.pl aktualna cena: 588,56 zł (sklep polecam bralem od nich pare kompletow, godni zaufania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanka (wyszukiwarka forumowa nic nie znalazła na ten temat):

 

- Jeździł ktoś z Was może na oponach typu runflat?

- Czy można je założyć do każdego samochodu?

- Jak jest z komfortem jazdy na takich oponkach? (dużo twardsze?)

 

EDIT: znalazłem taki artykuł na temat tych opon:

http://www.auto-swiat.pl/wydania,Jak-ekploatowac-opony-RUN-FLAT-,20943,1.html

 

ostatnie pytanie z innej beczki- zakładał ktoś może oponki o profilu 215/45 na felgi 7,5"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dziś letnie opony. IIIIIIIIHHHHHHHAAAAAAAA!!! :D Zimowe opony to zło, wymysł marketingowców itp. RE070 i to dość łysa przy takiej temperaturze lepiej klei, niż zimówka :cool:.

Ja jestem lepszy bo jezdze już na slicku :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Czy w Lodzi jest jakis zaklad ktory moze dociac Toyo R888 zeby lepiej odprowadzaly wode?

I drugie pytanie: slysalem, ze po rozgrzaniu znaczie zmieniaja cisnienie (w stosunku do zimnej opony). Spotkaliscie sie z tym? Czy napompowanie azotem zmniejszy problem?

Pzdr, W.

 

P.S. Kurcze, udalo mi sie jeszcze trafic S-03 205/55/R16 ale... z 2003 ;( Raczej badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ogarnięty wulkaniztor dotnie ci R888. Ale osobiście nie uważam żeby było to konieczne, spokojnie da się na nich jeździć po mokrym.

 

BTW chcesz je zakladać do wolnossącej Imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja już nie mogę się doczekać, nowe RE070 czekają :cool: , a felgi jeszcze z malowania nie wróciły :roll:

 

mati, widzę że dostałeś paska od Subaryty za literówkę...ja mam chyba ten sam problem, jak naciskam klawisz na kompie moim grubym paluchem to zdarza mi się nacisnąć dwa klawisze naraz...a że U i J leżą bezpośrednio obok siebie, o pomyłkę nietrudno....i to tak pechową, bo przecież nie podejrzewam tak doświadczonego i zaangażowanego forumowicza o specjalne przekręcenie nicka naszego nowego i przecież przez wiekszość lubianego moda, i to na sposób, który niektórzy forumowicze z wybujałą wyobraźnią mogliby uznać wręcz za obraźliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Mam już dość przebierania i wybrzydzania. Qrde kidyś nie było problemu; wchodziłeś do Wars'a i był bigos albo fasolka. Sprawa prosta! Teraz to i kawior można kupić w niezliczonej ilości rodzajów i kolorów (nawet w osiedlowym sklepiku).

Bridgestone RE050A 91W- 450zł /szt Warto :?: Najtaniej na ceneo to 500zł.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...