Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ja się dziwie ludziom! :shock:

 

Zamiast kasę którą paukją w siatki, spraye, vinyle i inne wiejskie dotatki zrobiliby z fury kawał dobrego zapier*alacza a tak ..... to wszyscy mają atak śmiechu na ich widok ... :/

 

N/C :evil:

 

Albo zamiast wydac 10k na jakies pierdzidlo 1.0, drugie 10k na 'wypasione naglosnienie', daliby 20k za przyzwocie jezdzacy samochod. :roll:

 

W ktoryms ze starych Top Gear clarkson urzadzil wyscig nowe vs stare, znaczy jakis niezly klasyk na jednym torze z 'tuningowanym' Pugiem 306. Tuning zostal profesjonalnie przeprowadzony przez kilku nazelowanych mlodziencow i polegal glownie na upchnieciu spojlerow, DVD, glosnikow, kolorowych diodek i innego smiecia, do tego malowanie, picowanie i polerowanie silnika szczoteczka do zebow. Jesli dobrze pamietam, chwalili sie ze w sumie w to auto wlozyli ponad 20 tysiecy funtow.

 

Smiech ogarnia, bo trzeba byc skonczonym kretynem, zeby zamiast 2-3 letniego STI (starczy jeszcze na ubezpieczenie i paliwo na kilka lat), jezdzic takim plastikowym smietnikiem na kolkach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktoryms ze starych Top Gear clarkson urzadzil wyscig nowe vs stare, znaczy jakis niezly klasyk na jednym torze z 'tuningowanym' Pugiem 306. Tuning zostal profesjonalnie przeprowadzony przez kilku nazelowanych mlodziencow i polegal glownie na upchnieciu spojlerow, DVD, glosnikow, kolorowych diodek i innego smiecia, do tego malowanie, picowanie i polerowanie silnika szczoteczka do zebow. Jesli dobrze pamietam, chwalili sie ze w sumie w to auto wlozyli ponad 20 tysiecy funtow.

 

Smiech ogarnia, bo trzeba byc skonczonym kretynem, zeby zamiast 2-3 letniego STI (starczy jeszcze na ubezpieczenie i paliwo na kilka lat), jezdzic takim plastikowym smietnikiem na kolkach..

Wydawać tak kategoryczne opinie nie znając realiów UK można będąc niedoinformowanym ;-)

W UK stawka ubezpieczeniowa dla młodego chłopaka na tuningowany samochód z dużym silnikiem jest wyższa (często wielokrotnie) niż wartość auta.

 

Akurat Ty powinieneś o tym wiedzieć - zresztą nie szukając daleko - w PL wiejskiego tuningu w stylu UK tylko, że biedniejszego też nie brakuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w krakowie rządzi niebiesko srebrna bora, niestety jedyna fotką jaką mi się udało znalesc tego wozu to ta:

http://motoryzacja.interia.pl/galerie/t ... 3067,2,357

 

http://motoryzacja.interia.pl/galerie/t ... 955,61,357

 

To auto az samo kwiczy i jęczy ze swego wyglądu

Ja nie ograniam, co widzą goscie w wkladaniu do samochodów, jednorazowych zderzaków żywicy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wydawać tak kategoryczne opinie nie znając realiów UK można będąc niedoinformowanym ;-)

W UK stawka ubezpieczeniowa dla młodego chłopaka na tuningowany samochód z dużym silnikiem jest wyższa (często wielokrotnie) niż wartość auta.

 

Akurat Ty powinieneś o tym wiedzieć - zresztą nie szukając daleko - w PL wiejskiego tuningu w stylu UK tylko, że biedniejszego też nie brakuje ;-)

 

Huubert, kupujac cos jezdzacego za 10k, zostaje drugie 10 na ubezpieczenie. Wystarczy, zwlaszcza ze ten "mlody chlopak" do biednych raczej nie nalezy, skoro srednia krajowa wyplate roczna netto wydal na szpachle i plastiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wydawać tak kategoryczne opinie nie znając realiów UK można będąc niedoinformowanym ;-)

W UK stawka ubezpieczeniowa dla młodego chłopaka na tuningowany samochód z dużym silnikiem jest wyższa (często wielokrotnie) niż wartość auta.

 

Akurat Ty powinieneś o tym wiedzieć - zresztą nie szukając daleko - w PL wiejskiego tuningu w stylu UK tylko, że biedniejszego też nie brakuje ;-)

 

Huubert, kupujac cos jezdzacego za 10k, zostaje drugie 10 na ubezpieczenie. Wystarczy, zwlaszcza ze ten "mlody chlopak" do biednych raczej nie nalezy, skoro srednia krajowa wyplate roczna netto wydal na szpachle i plastiki ;)

 

ale przynajmniej jest dobrze wykonany. Ta Bora na tle innych z tych zdjęć nie jest taka tragiczna. Ja jęzeli miałbym tuningować auto to napewno nie w takim stylu. Mi najbardziej podoba się German Style i JDM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej jest dobrze wykonany. Ta Bora na tle innych z tych zdjęć nie jest taka tragiczna. Ja jęzeli miałbym tuningować auto to napewno nie w takim stylu. Mi najbardziej podoba się German Style i JDM.

 

 

O gustach sie co prawda nie dyskutuje, ale za dobrze to on nie wyglada wcale ;)

 

815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to w sumie dać ale dopatrzyłem się że justy ma morette założone, jakby rodem z golfa..... :roll: :mrgreen:

I tablice starannie zakryte :P

 

I chyba pierwsza osoba która się przyznała że przebieg nie jest autentyczny a już prawie uwierzyłem :lol:

 

http://moto.allegro.pl/item1192680861_s ... enowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałem "bolida" już wcześniej. Robi wrażenia, a szczególnie ten fragment opisu :

"...Samochodzik do drobnych poprawek lakierniczych,poza tym igiełka..."

 

O żesz karwa Lilka :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

 

lepsze było: wabik na kobiety....i ten ekstras: HI-LO......... :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...