Skocz do zawartości

Galeria naszych Foresterow


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, skwaro napisał:

Kiedyś jak kumpel z łódzkiej filmówki mnie uczył robić zdjęcia dał mi takie zadanie - zrobić 36 zdjęć widelca i każde ma być inne. Mam nadzieję że wiesz co mam na myśli pisząc o tym :D

 

P.S. Żeby było w temacie stara jesienna fotka, bo nowych nie mam :)

_DSC0563.JPG

proste ;) jestem swiadom, ale nie traktuje tego ambicjonalnie. To są pamiatkowe pstryki. Jadę gdzieś, jest fajnie, wysiadam, cyk i jadę dalej a potem tu wrzucam. +ograniczenia telefonu który posiada dwie ogniskowe... pitu pitu ;) ale zmieniam telefon na taki co ma jeszcze zoom, także będzie kilka nowych wriacji nt widelca:biglol:

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, VEC napisał:

proste ;) jestem swiadom, ale nie traktuje tego ambicjonalnie. To są pamiatkowe pstryki. Jadę gdzieś, jest fajnie, wysiadam, cyk i jadę dalej a potem tu wrzucam. +ograniczenia telefonu który posiada dwie ogniskowe... pitu pitu ;) ale zmieniam telefon na taki co ma jeszcze zoom, także będzie kilka nowych wriacji nt widelca:biglol:

Kup sobie lepiej jakiegoś superzooma na początek i zobaczysz jaki jest skok w jakości fotek i jak zwiększają się możliwość zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, skwaro napisał:

Kup sobie lepiej jakiegoś superzooma na początek i zobaczysz jaki jest skok w jakości fotek i jak zwiększają się możliwość zabawy :)

chyba masz na myśli uniwersalnego zooma bo superzoom na początek to spory wydatek ;)

Dzięki za rady, chyba znam te możliwości. Moje portfolio aktualnie jest offline, ale tu możesz zobaczyc moje stare wypociny :faja:

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Artist/Carshoots-Maciej-Kintop-105318386248068/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, VEC napisał:

chyba masz na myśli uniwersalnego zooma bo superzoom na początek to spory wydatek ;)

Dzięki za rady, chyba znam te możliwości. Moje portfolio aktualnie jest offline, ale tu możesz zobaczyc moje stare wypociny :faja:

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Artist/Carshoots-Maciej-Kintop-105318386248068/

Lumix DMC-FZ82 jest rozsądnych pieniądzach, ale nie będę się już mądrzył, bo po zdjęciach widzę że wiesz co w trawie piszczy, wracaj do lustra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, skwaro napisał:

Lumix DMC-FZ82 jest rozsądnych pieniądzach, ale nie będę się już mądrzył, bo po zdjęciach widzę że wiesz co w trawie piszczy, wracaj do lustra :)

superzoom to obiektyw o ogniskowej ponad 200mm, tzw armata ;) moze być zoomem, może być stałką.

Miałem dziś w bagażniku lustro i 80-200. Nie chciało mi się wyjmować :D szewc bez butów chodzi bo ma ich dość na co dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, VEC napisał:

superzoom to obiektyw o ogniskowej ponad 200mm, tzw armata ;) moze być zoomem, może być stałką.

Miałem dziś w bagażniku lustro i 80-200. Nie chciało mi się wyjmować :D szewc bez butów chodzi bo ma ich dość na co dzień ;)

Ten Lumix ma do 600mm :) Leń jesteś :P

 

P.S. Jakim systemem robisz?

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, skwaro napisał:

Ten Lumix ma do 600mm :) Leń jesteś :P

 

P.S. Jakim systemem robisz?

ups:mrgreen: leń i ignorant :P

 

z zasiedzenia-Nikonem. Przesiadłbym się na sony alejak się już w system wpadnie to trzeba trochę samozaparcia żeby zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, VEC napisał:

ups:mrgreen: leń i ignorant :P

 

z zasiedzenia-Nikonem. Przesiadłbym się na sony alejak się już w system wpadnie to trzeba trochę samozaparcia żeby zmienić :)

No to musimy się w końcu zgadać na sesję, u mnie też Nikon, ale z racji amatorskiego użytkowania dość stary już D700 :) A na szkło 80-200 sobie ostrzę zęby, tylko ta cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, dawidz napisał:

Przypomniałem sobie jak wygląda wrzucając te fotki :D

I od tego jest Forek zawsze gotowy samochód wyprawowy ! Ładny jest ten SK i w końcu wiem po co jest ten szyberdach w Subaru, aby robić zdjęcia z nienacka kierowcy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Infra napisał:

Śnieżnie.

PSX_20210129_102945.jpg

PSX_20210129_112711.jpg

PSX_20210129_113004.jpg

Fajnie że zdecydowałeś się uziemić Forka. Niewiele użytkowników, zwłaszcza tej wersji decyduje się na to. Przynajmniej " u nas w PL ". Nie znam takiego na forum. Domyślam się że Wasza próba nauki pływania zmieniła koncepcję :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jurando napisał:

Fajnie że zdecydowałeś się uziemić Forka. Niewiele użytkowników, zwłaszcza tej wersji decyduje się na to. Przynajmniej " u nas w PL ". Nie znam takiego na forum. Domyślam się że Wasza próba nauki pływania zmieniła koncepcję :mrgreen: 

raczej jakoś z czasem i przyrostem koni koncepcja się zmieniała :) plus wykiełkował mi kolejny projekt w głowie, czyli zmotany SF. Będzie forek i na tor i w teren :)

Edytowane przez Infra
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...