Skocz do zawartości

O tym co można znaleźć w bagażniku...


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

błoto

haki i taśmy do przyczepiania różnych dziwnych rzeczy do podłogi

trójkąt, gaśnica, apteczka, dojazdówka, linka holownicza i mój pupil (lewarek)

żarówki + śrubokręty różne

siatka do odgradzania bagażnika celem wyjaśnienia psom, że nie będą prowadzić

kilka ręczników

kolekcję toreb z robo wash center ;) bo mi stale wszystko pakują, a ja to wywalam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje generalnie w bagażniku (zresztą w innych autach tak samo chyba) jakiś sprytnych rozwiązań typu np. na torby na zakupy. Wkłądasz torbę z zakupami do bagażnika i po przyjeździe do domu okazuje się że wszystko się wysypało, trzeba zbierać, jeszcze jak pieczyo ci się wywali w ten syf to w ogóle wqrw... się można. A wystarczyłoby jakieś..hm.. ja wiem ..chwytaki wysuwane czy cuś, japonczycy już tyle pierdół wymyślili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje generalnie w bagażniku (zresztą w innych autach tak samo chyba) jakiś sprytnych rozwiązań typu np. na torby na zakupy. Wkłądasz torbę z zakupami do bagażnika i po przyjeździe do domu okazuje się że wszystko się wysypało, trzeba zbierać, jeszcze jak pieczyo ci się wywali w ten syf to w ogóle wqrw... się można. A wystarczyłoby jakieś..hm.. ja wiem ..chwytaki wysuwane czy cuś, japonczycy już tyle pierdół wymyślili.

Ja mam u siebie takie zaczepy (fabryczne) i nic mi nie wypada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde tylnej kanapy też nie mam...

 

:mrgreen:

 

A tam: skrobaczka jak się patrzy i zajefajna miotełka na długiej rączce!

 

No to kawiorowo. Za moich czasów takich nie dawali... :roll: I jak jeszcze pomyślę, z czyich rąk dostałeś ten zestaw, to już w ogóle cholera mnie weźmie :wink: :mrgreen:.

 

A co? Pies ogrodnika? :razz:

 

 

Zresztą gifty juz byly w środku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje generalnie w bagażniku (zresztą w innych autach tak samo chyba) jakiś sprytnych rozwiązań typu np. na torby na zakupy. Wkłądasz torbę z zakupami do bagażnika i po przyjeździe do domu okazuje się że wszystko się wysypało, trzeba zbierać, jeszcze jak pieczyo ci się wywali w ten syf to w ogóle wqrw... się można. A wystarczyłoby jakieś..hm.. ja wiem ..chwytaki wysuwane czy cuś, japonczycy już tyle pierdół wymyślili.

 

Niczego nie brakuje,poprostu zawiązuj siatki zaraz po pokowaniu w sklepie i nic Ci nie bedzie latac,ja tak robie od zawsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w bagażniku:

-trójkąt

-dwie gaśnice

-dwie skrzynki narzędziowe

-sekator

-sztormiaki

-reklamówki z biedronki ( :twisted::mrgreen::twisted: )

-duży znicz

-flanel koszulencje ( :twisted: )

-zgrzewkę wody mineralnej

-płyn do spryskiwaczy

-gumowe klapki

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

zawinąłeś mi klapki :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, w Emilu też takie dają :D Znaczy jakaś zmasowana akcja. Bardzo teges :D

 

W Krakowie nie wszystkim dają... :roll:

 

 

O... I mam jeszcze rączkę magiczną dla uciekinierów z bagażnika :twisted: :roll: :mrgreen:

 

To strasznie niepraktyczne jest, jak sobie z tym radzisz w praktyce? Sznurek na zewnątrz przywiązujesz, a może kłódkę jak jaś Fasola? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam.... koło mam :), klucz, trójkąt, jakieś rękawiczki, trochę reklamówek :) , pompkę do kół która i tak pewnie jak będzie potrzeba się nie spisze :] pusty pojemnik po płynie od spryskiwaczy, no i apteczkę...

 

A tak przy apteczkach jak jesteśmy wiecie, że nie musimy mieć apteczki w samochodzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kable do rozruchu, bo zdarza mi się zapomnieć światła wyłączyć ;),

 

myslalem, ze w subaru gasna jak sie wylaczy zaplon :roll: :mrgreen:

chyba, ze jezdzisz caly czas na wlaczonych pozycyjnych (na kolumnie kierowniczej).

 

:wink:

 

Może kluczyka też zapomina wyjąć. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... I mam jeszcze rączkę magiczną dla uciekinierów z bagażnika :twisted: :roll: :mrgreen:

 

To strasznie niepraktyczne jest, jak sobie z tym radzisz w praktyce? Sznurek na zewnątrz przywiązujesz, a może kłódkę jak jaś Fasola? :mrgreen:

 

Ma się swoje sposoby :twisted: :cool: Jeszcze nikt nie uciekł :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam skrzynkę z gadżetami typu WD40, klucze itp, silencer do tłumika :wink: , trójkąt ostrz., gaśnica (gdzie powinna być fabrycznie?)

Aha i dużą czerwoną skrzynię basowa Mac Audio :mrgreen: , wzmacniacz i dojazdówkę w pokrowcu (bo mam LPG :idea: )

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man111 jeździ tak szybko że siła docisku tylnego spoilera uniemożliwia biedakom otwarcie klapy.

 

Kokiet i złośliwiec :razz: Wszyscy znawcy tematu wiedzą, że z uwagi tak na wrodzony szacunek dla norm Prawa o ruchu drogowym (to primo), pogłębiony przez poczucie boleści spowodowane brakiem AYC, przez co parametry trakcyjne Evci STi z trudem dorównują w porywach Daewoo Tico - bez obrazy dla Tico - (to secundo) poruszam się z prędkościa nie przekraczającą 50 km/h :twisted: :roll: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...