Skocz do zawartości

O tym co można znaleźć w bagażniku...


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie drodzy modowie - to nie jest temat, który powinienem założyć w Off Topicu... :mrgreen::mrgreen:

To temat, w którym (łubudubu, łubudubu... :wink: ) chciałem wyrazić uznanie i serdecznie podziękować zapobiegliwości SIPu (a może DaWoja?).

 

Otóż kiedy zastałem dziś po biurem wielka kupę śniegu, która jeszcze rano była moim samochodem, zmartwiłem się potwornie bo rękawiczek brak a odśnieżać nie ma czym...

Ale tknięty przedziwnym przeczuciem zajrzałem do tego worka co to do każdego samochodu wrzucają do bagażnika w salonie...

A tam: skrobaczka jak się patrzy i zajefajna miotełka na długiej rączce! :mrgreen:

 

 

Małe a cieszy! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hi,hi małe OT .... wtajemniczeni wiedzą co ja znajduje w bagazniku mojej imprezki :mrgreen:

Takie sprytne plastikowe buteleczki, których zawartość nawet w zimie niechętnie zamarza :P

 

a po spożyciu głowa sie kiwa :roll:

 

depi, wszyscy koffamy zagladać do waszego bagażnika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnei mozna znalezc: pasy szelkowe, camber platy, plyn do spryskiwaczy, czapke, buty, rakiete do squasha, olej, czujnik abs, sonde lambda, kolo zapasowe, trojkat, podnosnik, bluze, skarpetki, kurtke, gazety :mrgreen: ogolnie rzecz biorac syf jakich malo

 

ale nikt mi nie powie, ze impreza kombi nie jest tak na prawde kombi - wczoraj do swojego auta zmiescilem:

2 kubleki z SI GT MY99

kanapa tylna z SI GT MY 99

ja we wlasnej osobie (czyli liczy sie za 2)

moja babeczka

jej kolezanka :mrgreen: i wszyscy jechalismy wygodnie, my z przodu kolezanka z tylu a w bagazniku w/w rzeczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie:

 

- rakieta do squasha

- dojazdowka

- zapasowe wycieraczki

- zapasowy plyn do spryskiwaczy

- zapasowe zarowki

- oryginalne narzedzia subaru, troche takie jak do roweru (bez tego do rozpinania lancucha)

- trojkat

- rekawiczki

- latarka MagLite z dodatkowymi bateriami

- pluskwa gps

 

Wszystko sie miesci pod podloga bagaznika, procz rakiety.

 

Chyba tyle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...A ja mam zestaw kosmetyków liftingująco - upiększających Evcię, hamerykańskie tablice rejestracyjne coby ponabijać się z obsługi fotoradarów jak złość mnie najdzie i na szaleństwa ochota :razz: i niestety tyle :cry:

 

O... I mam jeszcze rączkę magiczną dla uciekinierów z bagażnika :twisted: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...A ja mam zestaw kosmetyków liftingująco - upiększających Evcię, hamerykańskie tablice rejestracyjne coby ponabijać się z obsługi fotoradarów jak złość mnie najdzie i na szaleństwa ochota :razz: i niestety tyle :cry:

 

Nie zapomnic zakleic najpierw naklejki na szybie przedniej, bo mimo wszystko mozesz sie zdziwic :roll: :twisted:

 

sirchaser - co w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...A ja mam zestaw kosmetyków liftingująco - upiększających Evcię, hamerykańskie tablice rejestracyjne coby ponabijać się z obsługi fotoradarów jak złość mnie najdzie i na szaleństwa ochota :razz: i niestety tyle :cry:

 

Nie zapomnic zakleic najpierw naklejki na szybie przedniej, bo mimo wszystko mozesz sie zdziwic :roll: :twisted:

 

 

Manfred sie chyba nie zdziwi - co najwyzej fotografowie sie zdziwia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie nie lubię wozić zbędnego balastu wiec za wyjątkiem miotełki i skrobaczki oraz standardowego wyposażenia ( klucze winda i koło ) to mam pusto. Po poprzednim właścicielu znalazłem napoczętą paczkę Durexów :mrgreen: Imprezowy chłopak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde tylnej kanapy też nie mam...

 

:mrgreen:

 

A tam: skrobaczka jak się patrzy i zajefajna miotełka na długiej rączce!

 

No to kawiorowo. Za moich czasów takich nie dawali... :roll: I jak jeszcze pomyślę, z czyich rąk dostałeś ten zestaw, to już w ogóle cholera mnie weźmie :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...