Skocz do zawartości

17 luty UŁĘŻ sobota na wypasie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Man111 , kiełbasa była nie tylko biała - moje psy to potwierdzą , sa wiarygodne a przede wszystkim prawdomówne.

A czapeczki były ogólnie dostępne tyle tylko, ze Twoja była taka piekna, ze nikt Tobie innej nie proponował :)

 

Miło mi było Cie poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostrzegam tu szanse na zarobienie paska... Dlatego sobie powiem, co mi tam...

 

Rany, ludzie, ale pierdolicie... Jak stare baby z Elbląga...

 

Jak ktoś chce w 100% komercyjną imprezę, to niech sobie znajdzie w książce telefonicznej. Zamiast się cieszyć, że była okazja za małą kasę (pasztetową) spędzić fajnie dzień, to narzekacie jak moherowe berety normalnie.

 

Vert, a były masażystki jakieś? Żeby po stresującym przejeździe rozmasować kark? Nie? nieee no, to beznadziejnie to zorganizowałeś :mrgreen:

 

WIEM !

kurcze nie pomyslalem o masazystkach :oops::oops::oops:

niestety teraz juz wiem organizacja byla do bani.

co prawda zatrudnilem juz na etat zawodowa pogodynke z IMGW (pracowala w dzienniku TV 10 lat wiec sie zna ) ale nie wiem czy ktos jeszcze przyjedzie...

 

no ale przynajmniej wplacilem juz ANDRJEJOWI zaliczke na nowe STI :twisted: :roll:

 

znaczy dorobilem sie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man111 , kiełbasa była nie tylko biała - moje psy to potwierdzą , sa wiarygodne a przede wszystkim prawdomówne.

A czapeczki były ogólnie dostępne tyle tylko, ze Twoja była taka piekna, ze nikt Tobie innej nie proponował :)

 

Hmmm... :roll: To jeszcze gorzej dla mnie... :???: Znaczy, ze trace juz wech i wypisza mnie ze Zwiazku Kynologicznego :evil::cry:

 

Choc z drugiej strony teraz juz rozumiem skad narastajaca we mnie chec, aby zjesc psa :twisted::mrgreen:

 

Mi tez bylo milo :cool: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda zatrudnilem juz na etat zawodowa pogodynke z IMGW (pracowala w dzienniku TV 10 lat wiec sie zna ) ale nie wiem czy ktos jeszcze przyjedzie...

 

!:

Wiem, wiem, mam od Ciebie wczorajszy zakaz udzielania sie w tym wątku, ale widzę, że humorek sie nieco poprawił, więc moja życzliwa rada: zwolnij tą pogodynkę, szkoda kosztów. Wystarczy, ze nie bedziesz sie wypowiadał na temat warunków pogodowych (tak, jak obiecałeś), a wszystko będzie git. Aha, ponieważ narazie nie wpisałeś mnie na listę "persona non grata" piszę sie wstępnie (potwierdzę jak poznam termin) na następna imprezę. Wyrażam nadzieję, że nie zorganizujesz mi "komitetu powitalnego" :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć

 

Ładny śnieg na tych zdjęciach :roll:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

 

 

 

 

 

(No dobra, tym razem to był żart, faktycznie nie ma już o czym mówić. Choć tak fajnie zapowiadała się pogoda-gate i tak bardzo się starałem rozgrzać emocje. A tu nic. No cóż - trzeba będzie poczekać do następnego wyjazdu na Ring, albo co, żeby rozruszać to forum :mrgreen::mrgreen::mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDRJEJ od kogo ? :mrgreen:

 

Od ludzi doświadczonych np. Gala :mrgreen: ja też coś Ci mogę podpowiedzieć :idea:

 

Pozdr.

AK

 

zapraszalem cie wielokrotnie.wolales zostac w wawie.szkoda wielka ze Cie nie bylo.

GAL dal wiele cennych rad :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie uspokoiło to teraz ja. :grin:

 

Impreza bardzo fajna, bardzo mi sie podobało chociaz trochę za krótko pojeżdziłam :twisted::mrgreen:

 

Wielkie dzieki za miłe towarzystwo, fajnie było poznac tych których nie znałam i zobaczyć tych których dawno nie widziałam :cool:

 

Szczególne dzieki dla Barta za przemiły piatek :smile:

i skierowanie nas do sympatycznych i gościnnych Michała i Zofiji którym dziekuje za przygarniecie i spanko.

Blue i Aga dzieki za podwózkę z Ułęża :grin:

Bart1000 dzieki za droge powrotna :mrgreen:

Gumiś nie przejmuj sie bedzie dobrze :!:

 

 

Impreza naprawde świetna, weekend bardzo pozytywny :lol:

Vert tak jak napisała Moniqa zawsze znajdą sie osoby niezadowolone cos o tym wiemy nie Monia? Obojetne czy organizujesz impreze komercyjną czy charytatywna tak jak my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem, za co Rallymen dostał ostrzeżenia i dlaczego tylko on aż dwa na raz. Jeśli nie zostanie mi to wytłumaczone, oraz to, dlaczego tylko Rallymen dostał 2 paski, podczas gdy wypowiedzi innych Forumowiczów były równie ostre, uprzejmie proszę o zabranie mi praw moderatora.

 

 

Chodziło mi wyłaczne o totalnie żenujący sposób wypowiadania się tego forumowicza, mam dziwne wrażenie że w RL by tego nie powiedział.

 

Krytyka jako taka jak już wskazałem pewniebyła trafiona o tyle że rzeczywisce jakaś informacja o braku śniegupewnie powinna się była pojawić, ale to torchę niepowazne szczególnie że sam zainteresowany ostatnio nawalił w innej sprawie. Ostrzeżenia są teraz 40 dniowe i można je dawać o wiele śmielej. Uważam że inni forumowicze zachowali się tak jak się zachowali poniekąd z mojej/naszej winy czyli z powodu braku reakcji moderatorów.

Wiem, że polemika z moderatorem to jak głaskanie niedźwiedzia: przyjemność żadna, ryzyko duże :mrgreen: więc może być i smieszno i straszno. Ale do rzeczy: PROTESTUJĘ przeciw publicznej sugestii, ze jestem tchórzem, "dziwne wrażenie" to dużo za mało, aby takie aluzje mi czynić! Protestuję także przeciw STWIERDZENIU, że nawaliłem w "innej" sprawie, dziwię się, że takie mogą być motywy oceny użytkownika. Ale nawet zakładając teoretycznie (co nie jest prawdą), że nawaliłem w innej sprawie, to co miałby piernik do wiatraka? Czy tematem jest UŁĘŻ czy "inne sprawy"? I jak to ma się do OT? Proszę o publiczną odpowiedź na te kwestie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RALLY MEN - PLIS ! dosc juz.nie mozesz zalozyc watku swego.dajmy juz spokoj.mysle ze wszystko zostalo powiedziane.przestanmy sie juz palowac BLAGAM :!:

 

 

No a z GALA znowu zrobilem wala :mrgreen:

DEPI dzieki.malinoweczka juz sie robi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie uspokoiło to teraz ja. :grin:

 

Impreza bardzo fajna, bardzo mi sie podobało chociaz trochę za krótko pojeżdziłam :twisted::mrgreen:

 

Wielkie dzieki za miłe towarzystwo, fajnie było poznac tych których nie znałam i zobaczyć tych których dawno nie widziałam :cool:

 

Szczególne dzieki dla Barta za przemiły piatek :smile:

i skierowanie nas do sympatycznych i gościnnych Michała i Zofiji którym dziekuje za przygarniecie i spanko.

Blue i Aga dzieki za podwózkę z Ułęża :grin:

Bart1000 dzieki za droge powrotna :mrgreen:

Gumiś nie przejmuj sie bedzie dobrze :!:

 

 

Impreza naprawde świetna, weekend bardzo pozytywny :lol:

Vert tak jak napisała Moniqa zawsze znajdą sie osoby niezadowolone cos o tym wiemy nie Monia? Obojetne czy organizujesz impreze komercyjną czy charytatywna tak jak my.

 

No ładnie Bart1000 ma większy uśmiech niż ja :evil: . Chyba zaczne zapierdzielac tak jak on. Będzie lepiej :twisted:

No albo wezme opcje numer 3 :lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...