Skocz do zawartości

Obk '13 3.6 - jest sie czego bać?


coocer

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mmi chodzi po głowie auto jak w temacie. Bardzo prawdopodobne ze z us bo eu jest jak na lekarstwo.

Czy jest sie czego bać w tym modelu. Pomijam ryzyka z importem czy przystosowaniem auta do wymagań eu, a bardziej chodzi mi o powtarzające sie awarie jak upg czy problemy z sbd.

 

Dzięki z góry

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, GREGG napisał:

Nie ma się czego bać

UPG pewnie raz na 300.000km warto zrobić. Profilaktycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się jeden krajowy, wg. ogłoszenia pierwsza rej. 2013, wg. sprzedającego 130 tys. przejechane. Ale czy to nie jakaś padaczka to trzeba by przebadać.

Miałem na niego chęć, ale małżonka kazała coś tańszego poszukać... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale na serio to kawał dobrego samochodu, jak masz możliwość sprowadzić to warto

Sprowadzony tylko po przygodach bo tak z czysta historia to 20-23k usd + oplaty pewnie 30 - 50 %

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Pojawił się jeden krajowy, wg. ogłoszenia pierwsza rej. 2013, wg. sprzedającego 130 tys. przejechane. Ale czy to nie jakaś padaczka to trzeba by przebadać.
Miałem na niego chęć, ale małżonka kazała coś tańszego poszukać... :wacko:


Mysle ze najwczesniej czerwiec

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szamot napisał:

nie za wcześnie ? ;)

Profilaktyka to trudna dyscyplina ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w subaru na Conrada. Gość z obsługi znał człowieka, który posiadał taki egzemplarz z 2011 (do sprzedania) ale nie był wystawiony i niekoniecznie chciał się go pozbywać. Może ma go do dziś. To było we wrześniu. Samochód jest krakowski od nowości. I ma do roboty UPG. 

 

2.JPG

Edytowane przez yarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w subaru na Conrada. Gość z obsługi znał człowieka, który posiadał taki egzemplarz z 2011 (do sprzedania) ale nie był wystawiony i niekoniecznie chciał się go pozbywać. Może ma go do dziś. To było we wrześniu. Samochód jest krakowski od nowości. I ma do roboty UPG. 
 
2.thumb.JPG.be2d27f393922fed03b7a6ae1dafdea5.JPG

A nie stalo to auto na klimeckiego? Bo cos kojarzę

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

33 minuty temu, luksp napisał:

no ale jak sie człowiek turla wolniej H4 to może dużo rzeczy nie wiedzieć:)))

 

OBK H6 to mimo wszystko nie STI
Miałem 3.0 i 3.6 - b.wygodne do dalszych podróży typu 2400km w dwa dni, jednocześnie można skręcić w pole lub w góry albo objechać Radom po lasach, jak jest cały zakorkowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.6 rules :D bezapelacyjnie

...ale ZTCW - uturbiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stegocowiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!

 

W posiadaniu OBK 3.6R MY13 od 2 miesięcy i nie mogę się nachwalić. W międzyczasie zimowa wyprawa do Włoch, 1300km w jedną stronę bez zmiany kierowcy za kółkiem, bajka! Nie jeździłem wygodniejszym i pewniejszym w prowadzeniu autem, a trochę ich przetestowałem, tak licząc od gówniarza, to było ich lekko ponad 20. Wersja US ma swoje za uszami, te "ichnie" jednostki czy ograniczenia, zabezpieczenia, navi na karcie SD, ale wszystko pomału da się poprzerabiać, navi mam już EU, jednostki też wkrótce zrobię i myślę o strojeniu map i przy okazji zdjęciu kagańca na prędkość maksymalną. Tak więc polecam!

Ps. proszę o rozszyfrowanie skrótu UPG po 300k km... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bosman napisał:

Czyli nie jeździłeś Legacy GT :)

Sorry, korekta, miałem małą przygodę na torze z STI, mega! Pierwsze okrężnie takie by wyczuć co to potrafi, ale w kolejnych puściłem ile się da! Oj, wysiadłem z gumowymi kolanami, zejefajna frajda z niczym nie porównywalna póki co... :) Ale szukam dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...