Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zróbmy forum dostępne bez zalogowania, niech każdy kto chce może pisać i ma wszędzie dostęp :P

 

Nie no, ale że poczytać nei można bez zalogowania... Bez przesady :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy forum dostępne bez zalogowania, niech każdy kto chce może pisać i ma wszędzie dostęp :P

 

Nie no, ale że poczytać nei można bez zalogowania... Bez przesady :roll:

 

Jak nie można, jak można :P:mrgreen:

 

Nie można tylko Off topa, Nielegala i Organizacyjnego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni - nie róbcie tutaj czatu. Chyba będzie trzeba shoutbox Wam znowu uruchomić ;)

 

Zmieniona została ponownie dostępność do działu spotkań i podróży. W tej chwili można tak jak to było do tej pory przeglądać te działy bez zalogowania.

 

Jeśli chodzi o kwestię "bezpieczeństwa informacji", to podpiszę się pod tym co napisał "Than_Junior"

Prawda jest niestety taka, że aktywne użytkowanie internetu wiąże się z pewnym ryzykiem. Trzeba być rozważnym, ale też nie należy popadać w paranoję ;)

Wiele osób udostępnia swoje dane, co w danej chwili robi, gdzie zamierza jechać na wakacje, gdzie pracuje, co robi po godzinach itp na różnych portalach społecznościowych. Dostęp do tych informacji jest naprawdę spory, ale nie możemy popadać w skrajności. Wszystko zależy bowiem tylko i wyłącznie od nas i naszej potrzeby "ekshibicjonizmu" lub... braku świadomości o potencjalnych zagrożeniach. Można by i w pewnych skrajnych wypadkach dodać: "braku wyobraźni" ;)

Pamiętajmy, że kwestia zalogowania się na forum w celu zdobycia informacji nie stanowi przecież żadnej przeszkody i jest tylko iluzoryczną ochroną.

 

Natomiast Off-topic i Organizacyjny pozostają w ukryciu z racji swojej specyfiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Off-topic i Organizacyjny pozostają w ukryciu z racji swojej specyfiki.

 

tzn ?

 

nowy jestem, weic wcześneij czytalem forum bez logowania, po zalozeniu konta widze ze wiecej dzialow mam, ale nadal nie wiem co w nich jest takiego zebym wtedy ich nie mogl czytac, chyba ze do czegos jeszcze nie dotarlem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off topic - zawiera różne "radosne treści", które niekoniecznie boty powinny indeksować ;)

 

Natomiast dział organizacyjny, ze względu na swoją tematykę, jest działem przeznaczonym dla zalogowanych użytkowników forum i jako taki, nie powinien być dostępny dla niezarejestrowanych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zakrywanie twarzy, tablic, jest totalnie niezrozumiałe

Też tak myślałem. Ale już wiem, że ma to sens.

 

-- 6 wrz 2011, o 15:31 --

 

mnie nie było 3 tygodnie i miałem zapytania w tej sprawie od osób, które nasze forum jedynie czytają i nie maja kont

Jak można do kogoś napisać nie będąc zalogowanym ( nie mając konta ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mnie nie było 3 tygodnie i miałem zapytania w tej sprawie od osób, które nasze forum jedynie czytają i nie maja kont

Jak można do kogoś napisać nie będąc zalogowanym ( nie mając konta ) ?

 

Można, tylko trzeba się postarać...

No i nie do każdego można napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie było 3 tygodnie i miałem zapytania w tej sprawie od osób, które nasze forum jedynie czytają i nie maja kont

Jak można do kogoś napisać nie będąc zalogowanym ( nie mając konta ) ?

 

 

Nie pisałem, że pisano do mnie, choć może to bedzie szok/nowość ale istnieją też inne kanały komunikaji niż nasze Forum. 8)

 

To dla zaspokojenia Twojej ciekawości. Dzwoniono do mnie w tej sprawie a ja dowiadywałem co się dzieje również za pomocą aparatu telefonicznego będąc w drodze :wink:

 

Mam nadzieję że odpowiedź jest pełna i satysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit napisał(a):

dla mnie zakrywanie twarzy, tablic, jest totalnie niezrozumiałe

 

Też tak myślałem. Ale już wiem, że ma to sens.

 

Podaj jakiś rozsądny przykład.

Po co zakrywać tablice rejestracyjne w samochodzie do sprzedaży? Jak jedziesz nim po mieście, też zakrywasz tablice? Czy masz coś do ukrycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...