Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy, milusinscy Moderatorzy, zwracam sie z uprzejmą prośbą o nadanie forumowiczowi bakupno oficjalnej rangi "Romeo" na The Forum. Uzasadnienie :arrow: viewtopic.php?f=12&p=1399056#p1399056

 

o to moje podanie takie trochę nie oficjalne :mrgreen:

 

a nie mówiłem.... :oops::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy się dało, więc dalej wierzę w talent ape :D - na pewno się da, tylko musi chcieć.... :)

ape, da się ?

Elek - ale już wiele razy miałes odpowiedziane, że się nie da - w temacie subaru na wodę tez sie nic nie zmieniło - dalej sie nie da :mrgreen:

 

emotorsport: Na dzień dzisiejszy nadal się nie da. Niemniej jeśli cokolwiek się w tym temacie zmieni to na pewno dowiesz się jako jeden z pierwszych.

 

STIFF: Subaru na wodę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ape, Dobrze widzę , czytać ze zrozumieniem Szanowny Kolega jeszcze się nie nauczył , gdyby umiał pasek by mnie ominął :)

Fenkju , odpowiedzi już nie oczekuję.

 

Z poważaniem mała cholera :).

 

 

Widzę tutaj OT Koledzy sobie uprawiają i Oni jakoś pasków nie dostają :mrgreen:

Dziwne to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, jeśli nie będziemy kiedyś wiedzieć co zrobić to na pewno zgłosimy się do Ciebie.

 

Do tego czasu trzymaj swoje najlepsze pomysły w ukryciu żeby nie zepsuć niespodzianki.

 

 

Gorąco liczę na brak riposty z Twojej strony w tej kwestii :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze każdej strony forum jest link "Zobacz swoje posty" - kieruje nie bezpośrednio do własnych postów, a jedynie do wątków, w których brało się udział - trochę mało przydatne i działa nieco wbrew logice (i chyba inaczej niż było w phpBB2). W szczególności jest to mało przydatne, gdy na górze prezentowanej listy znajdują się wątki, w których brało się udział x miesięcy temu.

 

W profilu każdego użytkownika jest m.in. link "Znajdź posty użytkownika" - tam działa to zgodnie z logiką (tzn. dokładnie tak, jak sugeruje nazwa). Jednak, aby użyć go zamiast "Zobacz swoje posty" trzeba znać swoje ID lub znaleźć swój ostatni/którykolwiek post i kliknąć w "profil" przy nim - mało to wygodne.

 

Czy można zrobić coś, aby link "Zobacz swoje posty" działał tak jak "Znajdź posty użytkownika" z profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, Twoje pytanie o pomuki przypomniało mi dowcip:

 

Wchodzą dwie blondynki do autobusu.

Jedna pyta kierowcy:

- Czy dojadę tym autobusem do Warszawy

- Nie - odpowiada kierowca

Na to druga:

- A ja?

 

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze każdej strony forum jest link "Zobacz swoje posty" - kieruje nie bezpośrednio do własnych postów, a jedynie do wątków, w których brało się udział - trochę mało przydatne i działa nieco wbrew logice (i chyba inaczej niż było w phpBB2). W szczególności jest to mało przydatne, gdy na górze prezentowanej listy znajdują się wątki, w których brało się udział x miesięcy temu.

nie wiem czemu według Ciebie jest mało przydatne i z tego co kojarzę w poprzedniej wersji też tak było. Niektórzy śledzą głównie tematy w których się wypowiadali i w ten sposób mogą szybko i łatwo zobaczyć czy pojawiły się w nich jakieś nowe wpisy, a sam wgląd w swoje posty nic na ten temat nie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest mało przydatne, gdyż z tej funkcji (wyświetlenie wątków w których kiedykolwiek się wypowiadałem, posortowanych według daty ostatniej aktywności) w ogóle nie korzystam. :twisted:

 

A funkcja, choć nazywa się "zobacz swoje posty", służy zupełnie do czegoś innego. :roll: (taki mały występek przeciwko "usability")

 

W międzyczasie zobaczyłem, że szukajka daje w prosty sposób pożądany wynik. Już mi nie będzie tej funkcji zbytnio brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, A mnie się przypomniał kierowca z PKS . "Moja żona ma dziś okres i jestem zły i proszę mnie nie pytać juz o nic "

 

a mnie się przypomniał regulamin, w którym stało, że za uporczywe i złośliwe OT dają paski....

a Tobie, Marku, jakoś się pasiaki chwilowo pokurczyły, czy mnie moje piękne oczy mylą...? i mimo ostrzeżeń - prosisz się? :?: :twisted::D desperado... :P

 

pytanie do Moderatorów: czy można z automatu przetłumaczać wypociny IRAZU na np. japoński, chiński albo suahili (lub inny z rodziny bantu :twisted: ), żeby nie wkurnerwowały.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Moderatorów: czy można z automatu przetłumaczać wypociny IRAZU na np. japoński, chiński albo suahili (lub inny z rodziny bantu ), żeby nie wkurnerwowały....

Nie. Można użytkownika dodać do listy "wrogów" i wtedy jego posty nie będą wyświetlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport,

 

Nie. Można użytkownika dodać do listy "wrogów" i wtedy jego posty nie będą wyświetlane.

 

polecam ten nieskomplikowany "myk". Życie staje się prostsze a i człowiek nie zaraża się wieloma cywilizacyjnymi choróbskami :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Moderatorów: czy można z automatu przetłumaczać wypociny IRAZU na np. japoński, chiński albo suahili (lub inny z rodziny bantu ), żeby nie wkurnerwowały....

Nie. Można użytkownika dodać do listy "wrogów" i wtedy jego posty nie będą wyświetlane.

 

ape :D , Marek vel przecier zacier wycior, Wulkan itd wcale nie jest moim wrogiem...po prostu jego ponad normę moim zdaniem skomplikowana filozofia życiowa nie pasuje do mojego prostego i bezpośredniego charakteru... :D i czasami jego frustracyjnogenne wypowiedzi powodują u mnie niekontrolowany ejakulat agresji... :twisted::lol:

 

czyli poza dodaniem do ,,wrogów" nie ma innego wyjścia....więc niech zostanie jak jest, zacisnę zęby i alleluja do przodu... :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...