Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek_67, Kolega bardzo nerwowy widzę .

 

W pierwszych słowa mego listu, droga Doroto, poinformować Cię pragnę, iż nie byłaś adresatem mojej odpowiedzi. Rozmawiam z Piotrem, gdyż taką mam frajdę. Od wielu lat...

 

Ja też nie wiedziałam , że trzeba zgłaszać.

 

Hmm ale teraz już percepcja "nadanża" za rzeczywistością, znaczy się wiesz ?

To świetnie ;-)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. siekla, Piotruś daj spokój. Duży chłop jesteś i nie wierzę, ot tak zwyczajnie po ludzku, że problem jest dla Ciebie faktyczny i istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kogo musze zapytac o zgode i na jakiej podstawie ?

 

Administratora. Podstawę sobie wymyśl.

Piotr jesteś użytkownikiem tego Forum od stycznia 2006 roku. Przez 5 lat z okładem problem nie istniał, teraz się pojawił ? :roll:

 

Grzesiek szkoda czasu, to mała prywatna wojenka polegająca na jedynym uciążliwym działaniu jakie koledze zostało ;) Easy.

Pozdrawiam

 

 

Wiesz co Subaryta - zal mi Ciebie - widzisz wszedzie wojenki, ktore chyba sam prowadzisz ze soba. Ja o zadnym uciazliwym dzialaniu nie mysle i daleki jestem od tego - tak jak napisalem - nei bylo to nigdzie zapisane, ze trzeba kogos poinformoac, lektura ostatnich stron spowodowala ze sprawdzilem jedna rzecz - i stad sie pojawilo pytanie.

 

Dlaczego zapytalem o podstawe - przez Was - bo wskazujecie wszedzie na jakiej podstawie co kto dostal z paska i z bana, wiec zanim komukolwiek bede glowe zawracal, to chcialem wiedziec komu i dlaczego, bo tego akurat w regulaminie nie ma.

 

Jedynym uciazliwym dzialaniem - które musze znosić - jest odpisywanie na Twoje impertynenckie odpowiedzi, które wydaje mi się, że nie przystoją moderatorowi, wiec prosze Cie pokaz troche klasy w swoich wypowiedziach. Pozycja zobowiązuje. Ale skoro wybrales sie na forum z bagnetem - Twój wybór.

 

-- 10 sie 2011, o 09:55 --

 

PS. siekla, Piotruś daj spokój. Duży chłop jesteś i nie wierzę, ot tak zwyczajnie po ludzku, że problem jest dla Ciebie faktyczny i istotny.

 

Grzesiu - dla mnie problem nie istnial / i w sumie już nie istnieje/ - ale lektura ostatnich stron - wymogła na mnie to pytanie, bo szkoda mi konta mojego - a jak się okazuje jest zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei bylo to nigdzie zapisane, ze trzeba kogos poinformoac, lektura ostatnich stron spowodowala ze sprawdzilem jedna rzecz - i stad sie pojawilo pytanie.

W regulaminie było i jest więc nie wiem skąd te zdziwienie?

 

Ale to bez znaczenia. Podaj nick brata i po problemie :) (może być na PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei bylo to nigdzie zapisane, ze trzeba kogos poinformoac, lektura ostatnich stron spowodowala ze sprawdzilem jedna rzecz - i stad sie pojawilo pytanie.

W regulaminie było i jest więc nie wiem skąd te zdziwienie?

 

no ja tam właśnie nie widzę nic dotyczącego informowania o kontach poza zapisem: :mrgreen:

 

III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:

 

c) rozdwojenie jaźni (mnożenie własnych bytów wirtualnych na Forum). W tym przypadku pozostawione zostanie tylko jedno konto – kolejne zostaną usunięte.

:mrgreen:

 

Ale to bez znaczenia. Podaj nick brata i po problemie :) (może być na PW)

 

Zgodnie z wytycznymi Subaryty - napisalem do wskazanych przez niego osob.

 

Dziekuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Subaryta - zal mi Ciebie

 

O jak miło ;) Ale już się tak o mnie nie martw i niech Ci nie będzie żal - jakoś sobie poradzę ;)

Jedynym uciazliwym dzialaniem - które musze znosić - jest odpisywanie na Twoje impertynenckie odpowiedzi

 

Ależ nie musisz! Przeciwnie, NIE odpisuj. Będę zobowiązany, naprawdę ;)

impertynenckie odpowiedzi, które wydaje mi się, że nie przystoją moderatorowi

 

Masz rację. Wydaje Ci się.

Ale skoro wybrales sie na forum z bagnetem - Twój wybór.

 

Uch, uch - zabrzmiało jak groźba. :twisted::twisted:

 

Reasumując - wiesz czego mam dość? Bicia przez Ciebie piany. Zupełnie niepotrzebnie zaśmiecasz wątek, udając głupszego niż jesteś ("Och, naprawdę nie można mieć dwóch nicków? Ale dlaczego?....) Daruj, ale to ubliża tak mojej jak i Twojej inteligencji. Dopóki nie zrozumiesz, że moderator nie jest od tego, żeby uprzykrzyć Ci życie ale po to, żeby tematy miały jakiś sens i trzymały poziom - zwyczajnie się nie dogadamy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - wiesz czego mam dość? Bicia przez Ciebie piany. Zupełnie niepotrzebnie zaśmiecasz wątek, udając głupszego niż jesteś ("Och, naprawdę nie można mieć dwóch nicków? Ale dlaczego?....) Daruj, ale to ubliża tak mojej jak i Twojej inteligencji. Dopóki nie zrozumiesz, że moderator nie jest od tego, żeby uprzykrzyć Ci życie ale po to, żeby tematy miały jakiś sens i trzymały poziom - zwyczajnie się nie dogadamy.

Pozdrawiam

 

Chłopie przeczytaj raz jeszcze ze zrozumieniem to co pisałem - pablonas zrozumiał w mig o co pytam - Ty masz widze nadal problem.

Szkoda ze widzisz siebie w roli uprzykrzajacego innym zycie - ale chyba nie mnie, bo jakos na razie zaden z moderatorow tego nie zrobil - Ty wspirujesz do tego miana sposobem swoich wypowiedzi - juz nie pierwszy raz zwracam Ci uwagę, ze troche przegniasz - zwlaszcza w stosunku do mojej osoby - powyzsza wypowiedzia potwierdziles /"Zupełnie niepotrzebnie zaśmiecasz wątek, udając głupszego niż jesteś"/ ze zupelnie brak Ci klasy, taktu i opanowania - potrafisz jedynie obrazac innych wtedy kiedy cos nie jest po Twojej mysli, gdy sie zdenerwujesz, gdy myslisz odmiennie, gdy brak Ci argumentów - pokazujesz to nie tylko na moim przykladzie, ale tez na przykladzie innych forumowiczow.

Poziom który prezentujesz swoimi wypowiedziami w tematach - na pewno odbiega od przyjętego, dlatego chyba rzeczywiście nie można się z Tobą dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie pierwszy raz zwracam Ci uwagę, ze troche przegniasz - zwlaszcza w stosunku do mojej osoby

 

A ja, nie pierwszy raz z resztą, jakoś się tym nie przejmuję ;)

Zróbmy tak - włączmy na siebie ignora (choć technicznie to nie możliwe). Dyskusje z Tobą jakoś mnie nie bawią a już na pewno niczego nie wnoszą (ergo - są bez sensu). Co do taktu, klasy i opanowania - cóż, ja odnoszę wrażenie, że diabeł przebrał się w ornaty i ogonem na mszę dzwoni (to tak w kontekście Twojego ostatniego posta, bo nauczyłem się, że potrzebujesz jasnej instrukcji do czego się odnoszę) ;) ale to oczywiście moje subiektywne zdanie i oczywiście Ty będziesz miał inny na to pogląd.

pokazujesz to nie tylko na moim przykladzie, ale tez na przykladzie innych forumowiczow.

 

A to już szukanie sojuszników ;) Musiało zaboleć, co ? ;)

Dobra, złośliwości dosyć. Obiecuję, że już nie będę i proszę Cię, żebyś również nie kontynuował tematu. Z pytaniami zwracaj się do kogoś innego.

PAX?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek nazywa się pytania do moderatorów - w sumie to zapytałem Pablonasa - bo on to napisał, o co byłem ciekaw - zacząłeś odpisywać Ty - więc miej pretensje sam do siebie :mrgreen:

 

Dobra, złośliwości dosyć.

Tylko potwierdziłeś to, o czym pisałem odnośnie Twoich odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie przeczytaj raz jeszcze ze zrozumieniem to co pisałem - pablonas zrozumiał w mig o co pytam - Ty masz widze nadal problem.

Szkoda ze widzisz siebie w roli uprzykrzajacego innym zycie - ale chyba nie mnie, bo jakos na razie zaden z moderatorow tego nie zrobil - Ty wspirujesz do tego miana sposobem swoich wypowiedzi - juz nie pierwszy raz zwracam Ci uwagę, ze troche przegniasz - zwlaszcza w stosunku do mojej osoby - powyzsza wypowiedzia potwierdziles /"Zupełnie niepotrzebnie zaśmiecasz wątek, udając głupszego niż jesteś"/ ze zupelnie brak Ci klasy, taktu i opanowania - potrafisz jedynie obrazac innych wtedy kiedy cos nie jest po Twojej mysli, gdy sie zdenerwujesz, gdy myslisz odmiennie, gdy brak Ci argumentów - pokazujesz to nie tylko na moim przykladzie, ale tez na przykladzie innych forumowiczow.

Poziom który prezentujesz swoimi wypowiedziami w tematach - na pewno odbiega od przyjętego, dlatego chyba rzeczywiście nie można się z Tobą dogadać.

 

 

Podpisuję się pod tym co powiedziałeś.

Pamiętam sławetne "wejście smoka". :wink:

Z klasą. Jak widzę poziom jest ten sam. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No z takim podejściem przyjacielu to rzeczywiscie nie masz tu czego szukać. Twoja arogancja oraz przeswiadczenie o własnej "jedynie słusznej" wiedzy budzą mój podziw. Poza tym, ...., nieco więcej szacunku do człowieka, którego zasług nawet nie znasz a wiedzy (.........) nawet nie jesteś w stanie ocenić. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, Masz nadzieję że zmienisz forum czy modów sobie wychowasz ? Ta dyskusja i tak do niczego nie doprowadzi . Wszyscy zostaną przy własnych zdaniach , ale niesnaski się pogłębią . Może być tylko gorzej . :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irazu - nie mam na nic nadzieji, o nic nie walcze i Boże broń nie zamierzam wychowywać moderatorów. w odniesieniu do ataku Subaryty na zadane przeze mnie pytanie - przypomniała mi się tylko jedna sytuacja, która stworzył kiedyś łamiąc regulamin....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie drogi, co tu się dzieje :shock:

 

 

Jest czarne, jest białe ale UWAGA!!! Jest szare! Są trzy prawdy plus miliony co to każdy ma swoją i zdań tyleż samo co ludzi ale w Polsce jeszcze ponadto bo zależy jak wiatr wieje to się różne własne zdania przedstawia i mody są dobre jak działają po myśli piszącego i złe bestie jak wręcz przeciwnie....

 

Chyba się zapisze do przedszkola, podejrzeć jakie to jeszcze pytania nas tu czekają, jak PANI sobie z tym wszystkim radzi... kupy już były, ktoś tu rzygał, widział muł i coś tam pod nim, chamstwo i prostactwo... szkoda że to wszystko tylko u innych. A jak zaczepiają, czepiają się, obrażają innych... tamci inni... oni...

 

 

Niestety mam teraz mało czasu na The Forum ale jak to czytam, to z przykrością stwierdzam, że cieszę się z "przymusowego" urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, za co siekla dostał bana? :shock:

Za OT, pomimo moich próśb o trzymanie się tematu wątku. Poza tym nie dostał bana a urlop, który skończy mu się za 2 miesiące bo wtedy wygasa I ostrzeżenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, za co siekla dostał bana? :shock:

Za OT, pomimo moich próśb o trzymanie się tematu wątku. Poza tym nie dostał bana a urlop, który skończy mu się za 2 miesiące bo wtedy wygasa I ostrzeżenie.

Pozdrawiam

 

Subaryta, przywróć Piotrka na forum.

Sami sobie jesteście winni, Moderatorzy.

Od paska i bana w kupię sprzedam chyba się zaczęło.

Ktoś obejrzał "znajdż wątki użytkownika", ale nie zwrócił uwagi na "znajdź posty użytkownika" (moja subiektywna opinia).

Nigdy nie posądziłbym Piotrka o handel czyli działalność komercyjną na forum (moja opinia).

I nakręciliście nam "Chłopaka", że w końcu dostał urlop.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z pytaniem. Poważnym i proszę o poważną i prawdziwą odpowiedź.

Czy ktoś z tzw. "władzy" (moderator, admin itd.) może przeczytać, usunąć prywatne wiadomości wysyłane pomiędzy użytkownikami, jeżeli nie jest owa "władza" odbiorcą ani nadawcą?

Pytam, ponieważ spotkałem się z takimi sytuacjami na innym forum i chciałbym wiedzieć czy prywatne wiadomości zgodnie z nazwą są prywatne czy jednak to tylko nazwa dająca złudne poczucie zachowania owej prywatności.

 

z góry dziękuję za szczerą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...