Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak . Facet chce się wypisać i ma do tego prawo . Aby się wypisać to musi wiedzieć jak bo ostatnio zaglądał przed rewolucją . Teraz mieszka w Szwajcarii i robi porządki w papierach . Nawet nie pamieta swojej poczty ( nie pytajcie dlaczego bo nie wiem ) Ponieważ jest to problem dla forumowiczów to odpowiedź była że juz go to nie interesuje . Niech się wszyscy cieszą że jest nas dużo i tyle . Z mojej strony EOT w tej sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie: czy za wulgaryzm, który został automatycznie wyedytowany otrzymuje się pasek? (radekk chyba kiedyś dostał)

 

Pokaż który...... :wink:

 

W sumie to powinien być, ale kto by wtedy spamował?

ja dostałem, chciałem sprawdzić na przykładzie kilku powszechnych wulgaryzmów czy to działa, z racji że działało to zostawiłem posta, bo co komu przeszkadzało 3x [moderator czuwa] czy jak to tam wyświetla i dostałem za to pacha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy za wulgaryzm, który został automatycznie wyedytowany otrzymuje się pasek? (radekk chyba kiedyś dostał)

 

Ja jestem tego żywym przykładem, że można. Jeśli chcesz to jeszcze bardziej żywiej pogadamy o tym na kiełbaskach. :mrgreen:

 

O okolicznościach nie będę się rozpisywał by ludziska nie zabezpieczały delikatną powłoką kawową ekranów swych komputrów z rana. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy za wulgaryzm, który został automatycznie wyedytowany otrzymuje się pasek? (radekk chyba kiedyś dostał)

 

 

Tak było, jam mu to uczynił, automat wyszukał, ja przypaskowałem za wulgaryzmy.

 

W sumie mógł dostać za spam a dostał za 3 wylgaryzmy jeden pasek. Promocja taka.

 

Ale bez obaw, żyje i ma się dobrze, radekk to lubi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez obaw, żyje i ma się dobrze, radekk to lubi 8)
jak to od tego czasu nie jem, schudłem 40 kilo, nie wychodzę do ludzi, w nocy budzę się z krzykiem :mrgreen::P

 

Ale w prywatnych wiadomościach cenzura to moim zdaniem za wiele...

:roll: :twisted:

to jest automat i działa jednakowo na całe forum, chyba nie da się zrobić żeby działało na forum publicznym, a a prywatne wiadomości nie, a przynajmniej za mało modom płacą żeby wykombinowali żeby się dało :P :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Szanowni moderatorzy cos ustaliili - bo regulamin niezmieniony - a ja dzisiaj dostaje pasek i usuniecie ogloszen PRYWATNYCH moich - i kieruje pytanie - na jakiej podstawie ??? W szczegolnosci odnosi sie to do braku czytania ze zrozumieniem tresci regulaminu przez szura75 - o czym byla juz mowa w tym watku. Mialo byc spotkanie na Plejadach - i jak widac rozeszlo sie tylko glosnym echem. Proponuje moderatorom trzymac sie jednak regulaminu / tak jak brzmi/ i przywrocic moje ogloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialo byc spotkanie na Plejadach

 

Miało, nie było, również nad tym ubolewamy.

 

braku czytania ze zrozumieniem tresci regulaminu przez szura75

 

Piotrek jest Panem i Władcą Mordoru...

 

Mozesz prosic o wyjaśnienie, się zawsze odwołać do innego moda ( ale nie do mnie :mrgreen: ) a jak się za jaaaaaakiś czas spotkamy to powołamy komisję i na pierwszym z wielu spotkań w tej sprawie przedstawimy Twoje racje pod dyskusję. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, tak jak napisałem Ci na PW jeszcze raz proponuję przeczytać regulamin i nie przekręcać słów. Co innego jest napisane w regulaminie, a co innego piszesz na PW.

 

Piotrek odpisałem Ci - i chyba się mocno mylisz w tym co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, tak jak napisałem Ci na PW jeszcze raz proponuję przeczytać regulamin i nie przekręcać słów. Co innego jest napisane w regulaminie, a co innego piszesz na PW.

 

Piotrek odpisałem Ci - i chyba się mocno mylisz w tym co piszesz

 

Masz prawo tak uważać. Ja mam prawo do własnego zdania i nim się kieruję.

Jeśli Twoje jest tak bardzo odmienne to pisz do Subaryty, w jego rękach odkręcenie całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze - ale tu nie chodzi o to co Ty czy ja uważasz - regulamin jest jeden - i nie można go rozumieć na 2 różne sposoby, skoro sposób jego sfromuowania jasno wskazuje co wolno a czego nie wolno - i tutaj /moim zdaniem/ nie miałeś absolutnie racji.

 

Nie możesz jako moderator, a może raczej nie powinieneś, poprzez własne zdanie robić inaczej niż jest zapisane w ogólnym regulaminie, bo to prowadzi do nadużyć. W sposób bowiem takiego Twojego rozumowania prawie całe kupię sprzedam idzie do zamknięcia. :mrgreen:

 

jezeli mi sie uda czasowo to przygotuje propozycje zmian w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, jeszcze raz Ci napiszę: takie jest Twoje zdanie. Masz do niego prawo.

no comments.

....chyba dwa różne regulaminy czytamy... :shock:

 

PS. z tego co wiem mamy 2 fora internetowe zarządzane /pod szyldem/ przez oficjalnego importera - nasze i Fiata /Fiat Auto Poland/ - na naszym jest wieczny problem, na forum fiata on nie występuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak forum Fiata rozwiązało sprawę K/S? Mają w ogóle taki dział? Ilu mają moderatorów? A ilu członków? Jak wygląda u nich regulamin? Ile mają wątków? Mają dział techniczny? Czy tam też jest Elek? I dlaczego ja o tym wszystkim piszę? :shock:

 

:P:twisted::mrgreen:

 

A poważnie, to chodzi mi tylko o pyt. 1. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, daj spokój i przestań krzyczeć. Podbiłeś swoje ogłoszenia, części nowe (tarcze hamulcowe) i używane (na których podobno tracisz - no cóż, można i tak ale biznes to to nie jest ;) ). Jakoś mam kłopot z zakwalifikowaniem tych gratów do prywatnego garażu - serio. Aha i protestuję przed traktowaniem Modów jak debili (może nie Einsteiny ale nie aż tak głupie ;) ). Znacznie łatwiej jest na allegro.pl nawet łatwiej niż na forum Fiata ;) Serio.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają w ogóle taki dział?

 

 

Ma... 3 strony od 2008 roku :shock: 8)

 

 

Moje ogłoszenie z przedwczoraj spadło u nas już na połowę czwartej :mrgreen:

 

Jak wygląda u nich regulamin?

 

Nie ma....

 

Kupuje Fiata :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, daj spokój i przestań krzyczeć. Podbiłeś swoje ogłoszenia, części nowe (tarcze hamulcowe) i używane (na których podobno tracisz - no cóż, można i tak ale biznes to to nie jest ;) ). Jakoś mam kłopot z zakwalifikowaniem tych gratów do prywatnego garażu - serio. Aha i protestuję przed traktowaniem Modów jak debili (może nie Einsteiny ale nie aż tak głupie ;) ). Znacznie łatwiej jest na allegro.pl nawet łatwiej niż na forum Fiata ;) Serio.

Pozdrawiam

 

No nie wiem kto tu krzyczy -

 

na wstepie - pokaż mi no to palcem gdzie potraktowalem jakiegokolwiek moda jako debila - to Twoje slowa - i swoja droga bardzo milo z Twojej strony ze przypisujesz kolegom /modom/ jednostke chorobowa zwana debilizmem :shock: - na pewno sa przeszczesliwi, ze maja takiego dobrego kumpla, ktory ma o nich takie dobre zdanie :mrgreen:

 

Ty masz klopot - Twoj problem - regulamin jest jeden - jezeli nie potrafisz go przestrzegac, zwlaszcza jako moderator - to sorry ale nie nadajesz sie na moda - wiem grubo powiedziane ale taka prawda. SKoro tak dobrze wiesz gdzie jest latwiej / nie wiem tylko co / - to zapraszam na forum fiata albo allegro.

 

Nie wiem co ma do tego określenie prywatny garaż ?? Może mi to wytłumaczysz.

 

Jak ulozyliscie taki regulamin - to jezeli ma byc on w tak wybiórczy sposób egzekwowany /wasze widzimisie - bo z zapisami regulaminu to nie ma nic wspólnego - w tym wypadku Twoje i szczura/ to niniejszym formalnie zglaszam wszsytkie posty z dzialu kupie sprzedam do zamkniecia.

 

I czytaj ze zrozumieniem bo tarcze brembo sa uzywane - nie zostaly zakupione osobno w celu dalszej sprzedazy, pochodza z uzywanego samochodu. I na poczatku kazdego ogloszenia wyraznie napisalem w jakim charakterze jest to ogloszenie - jest w pelni zgodne z obowiazujacym wszak regulaminem. Ale jezeli tak to ma wygladac - to ja chyba wysiadam z tego pociągu zwanego forum.subaru.pl - bo zaczyna to przypominac prywate i wlasne widzimisie niektórych modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tarcze brembo

 

 

Po sprawdzeniu listy Twoich ogłoszeń w K/S i archiwum K/S, myslę że "bo tarcze brembo" były najmniejszym problemem.

 

Ty masz klopot - Twoj problem - regulamin jest jeden - jezeli nie potrafisz go przestrzegac

 

Subaryta nie ma kłopotu, nie jego częsci, nie jego kasa, to szczur75 kontroluje dział i musi wysłuchiwać i czytać obraźliwe PW pod swoim adresem.

 

to jezeli ma byc on w tak wybiórczy sposób egzekwowany /wasze widzimisie

 

Nie jest wybiórczo egzekwowany, tylko nie możemy w jednym czasie zająć się wszystkimi... ograniczenia kadrowe 8)

 

 

 

 

A jeżeli chodzi o zmiany w regulaminie to... jest projekt, który nam modom bardzo odpowiada i jezeli przejdzie to dział pytań bedzie można zamknąć :twisted:

 

Mam nadzieję że nie przejdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...