Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Szanownych Państwa! :hi:

 

Chciałbym zasugerować dwa usprawnienia:

 

1. Proponowałbym wydłużyć czas ważności ciasteczek, bo trzeba co kilka dni potwierdzać przyjęcie do wiadomości, że witryna wykorzystuje pliki cookie. Zapewne też dlatego co te kilka dni trzeba wklepywać na nowo hasło. Wymagania unijne i ustawowe to jedno, a przerost formy nad treścią to drugie.

 

2. Proponowałbym wyrzucić z cytowania owe "powiedział".

Uzasadnienie:

+ Na Forum są również Użytkowniczki. Dodatek "powiedział" powoduje idiotyczny wygląd nagłówków cytowania (patrz post powyżej).

+ Treści na Forum są pisane, a nie mówione, więc kłóci się to z logiką.

+ Nagłówki wyglądające po prostu -

chojny:

Rozrabiara:

Pan Dziedzic:

Niezależna.pl:

Młody Technik:

itd. wyglądają elegancko, są bezpłciowe i czytelne.

Oczywiście można by się pokusić o napisanie modułu, który rozpoznawałby płeć osoby piszącej po wpisie w profilu (bo po pseudonimie to raczej ryzykowne), ale po co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na to wygląda ale jeszcze sprawdzę jedna sprawę  ;)

 

 

PS. Już sprawdziłem, myślałem że się dwa pasiaki za jednego posta złożyły ale nie. Więc Roz jednak odpoczywa. 

 

chojny: Rozrabiara: Pan Dziedzic: Niezależna.pl: Młody Technik: itd. wyglądają elegancko, są bezpłciowe i czytelne.

 

Bez co są? :huh:

 

 Bo zaraz dostaniesz w ten pingwini dziób!   :evil:

 

 

Rozmawialiśmy już kiedyś o tym, jest kłopocik z endżinem ale może coś nam Wielki Elektronik wymyśli  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy nie rozumiesz?

Dobre pytanie do moderatorów...:/

Jest jeszcze taka funkcja jak PW i raportuj, można też opisać na czym problem polega, zamiast tylko wrzucać link do wybranego postu, tak to i ja potrafię ;)

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/58650-melduj%C4%99-%C5%BCe/page-899#entry2148276

 

albo

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/58650-melduj%C4%99-%C5%BCe/page-929#entry2153642

 

trochę honoru by się przydało, jak się wyzywa kilkukrotnie forumowiczów to przyjąć ten pasek, odbębnić 3 miesiące ze skulonym ogonem a nie robić z siebie męczenników ;)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pewnie pytanie Dziedzica by tu nie padło

ale jakie pytanie? Link został wklejony i tyle.

 

 

 

 

To może jeszcze na daty popatrz

Popatrz co jest napisane i do kogo, nie licytujmy się o to kto zaczął. Jjeden z moich linkowanych postów jest sprzed czasu postu "Dziedzicowego" i dotyczy zupełnie innego forumowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórczość Tuwima cenię w obu przytoczonych przykładach - i mam luźne spojrzenie na takie wpisy w "pijackich" wątkach. Nie lubię natomiast agresji jaka pojawiła się dalej - to już nie jest dla mnie zabawne. Poszły stosowne ostrzeżenia a, że limit się wyczerpał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórczość Tuwima cenię w obu przytoczonych przykładach - i mam luźne spojrzenie na takie wpisy w "pijackich" wątkach. Nie lubię natomiast agresji jaka pojawiła się dalej - to już nie jest dla mnie zabawne. Poszły stosowne ostrzeżenia a, że limit się wyczerpał?

To pytanie dla jasności sprawy - mogę kogoś obrazić zasłaniając się czyjąś twórczością, a nie wolno tego robić swoimi słowami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

  pegi powiedział To może jeszcze na daty popatrz Popatrz co jest napisane i do kogo, nie licytujmy się o to kto zaczął. Jjeden z moich linkowanych postów jest sprzed czasu postu "Dziedzicowego" i dotyczy zupełnie innego forumowicza.
 

No to jeszcze raz:

 

 

Nikt nie robi z nikogo męczennika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  pegi powiedział To może jeszcze na daty popatrz Popatrz co jest napisane i do kogo, nie licytujmy się o to kto zaczął. Jjeden z moich linkowanych postów jest sprzed czasu postu "Dziedzicowego" i dotyczy zupełnie innego forumowicza.
 

No to jeszcze raz:

 

 

Nikt nie robi z nikogo męczennika

 

Wiesz co, jakbym napisał "męczenników" byłoby ok? Nie ten wyraz był najważniejszym w moim poście.

Wiadomo, że nie pisałem tego dosłownie i nie ma sensu czepiać się jednego słówka. Można je zresztą wykreślić i w zamian wpisać "obrońców uciemiężonej" tudzież cokolwiek innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie pisałem tego dosłownie i nie ma sensu czepiać się jednego słówka. Można je zresztą wykreślić i w zamian wpisać "obrońców uciemiężonej" tudzież cokolwiek innego

No kiedy właśnie zacytowałem swój wpis, bo nie o wyraz chodzi, ani nie o obronę "uciemiężonej". Chodzi o to, że jednym nie wolno pisać agresywnie, a innym tak, bo zamiast napisać, to wierszyki linkują. Zresztą nie pierwszy raz ten wierszyk pojawił się na Forum. Jak się skończyła przygoda forumowa poprzedniego autora postu z tym wierszykiem?

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...