Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. bociek_krakow -1 szt

2. anakinsky - 2 szt.

3.Jan Drop - 1szt

4. apal - 1 szt.

5. radekk - 1 szt.

6. kogii - 2 szt.

7. qTi - 2szt.

8. TJ - 2 szt.

9. blackdogwwl - 1 szt

10. erixon -1 szt

11. Niuniek - 1 szt

12. niunka - 2szt

13.PJAY - 4 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, jesteś nuuuudny. Owszem, jakaś kontrowersyjka albo awantura na forum czasami jest fajna. Ale ile mozna w kółko o tym samym??

Nie jestem fanem niektórych zachowań niektórych modów na tym forum, ale z tobą to oni wykazują anielską cirpliwość. Ja bym tak nie umiał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech stracę :razz: Poproszę jeden.

 

1. bociek_krakow -1 szt

2. anakinsky - 2 szt.

3.Jan Drop - 1szt

4. apal - 1 szt.

5. radekk - 1 szt.

6. kogii - 2 szt.

7. qTi - 2szt.

8. TJ - 2 szt.

9. blackdogwwl - 1 szt

10. erixon -1 szt

11. Niuniek - 1 szt

12. niunka - 2szt

13.PJAY - 4 szt

14. pablonas - 1 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 18 szt nam brakuje.Podam rozkład miesięcy zgodny z zajęciem miejsca w konkursie.

Na okładce zgodnie z sugestią będzie Blue

Styczeń anakinsky

Luty premo

Marzec Kruk

Kwiecień qTi

Maj micky

Czerwiec Niuniek jako zwycięzca konkursu '07

LipiecThan_Junior

Sierpień Jan Drop

Wrzesień Kogii

Październik PJAY

Listopad erixon

Grudzień kilka fajnych fotek z Cyny, Plejad itp.

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, jestem nudny :( Dopiero teraz mi uświadomiłeś. Całe moje dotychczasowe życie traci sens...

 

Skoro temat Cię nudzi to nikt nie zmusza do jego czytania. Abstrahując od tego, że chyba nie do końca zrozumiałeś zadane w tym wątku pytania. W ogóle chyba nie wiesz do czego służy ten wątek.

 

No ale zawsze można zabłysnąć pisząc komuś, że jest nudny. Moje gratulacje, jesteś bardzo rzeczową osobą. Z góry uprzedzam, że nie odpowiadam na dalsze zarzuty pod moim adresem o tym, że jestem nudny, bo uważam ten wątek za bardzo potrzebny i nie mam zamiaru go wyjałowić tego typu dyskusjami.

 

Pozdrawiam,

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że przeczytałem ten wątek?? :shock: :lol:

 

Jest się czym chwalić. Wypowiadanie się w wątku, którego się nawet nie przeczytało to bez wątpienia powód do dumy. Proszę, skończ już, bo nic wnoszącego do tematu nie napisałeś, więc po co sobie niszczysz klawiaturę bębniąc bez sensu w klawisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimus, pomogłeś w dyskusji...

Nie miałbyś jednego posta więcej :-P

Proszę, skończ już, bo nic wnoszącego do tematu nie napisałeś

Ale jaki to temat? Z definicji nic się nie da do niego wnieść.

więc po co sobie niszczysz klawiaturę bębniąc bez sensu w klawisze.

Klawiatura jest w lepszym stanie od twojej. Ale faktycznie mam lepsze rzeczy do roboty niż walenie głową w świanę. To już "frajda" modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obetnij trochę tych kreseczek bo mi rozciągnęło monitor :wink:

 

a moje pytanie:

czy jest szansa na dział "zakup kontrolowany" ? Temat w którym była dyskusja na ten temat został zamknięty, a w temacie "czy znacie tego subaraka" zrobił się bałagan. Wałkowane są wciąż te same auta, niekiedy po kilka razy na tej samej stronie, linki z aukcji wygasają, a jak ktoś o coś zapyta to zazwyczaj w odpowiedzi otrzymuje "było kilka stron wcześniej"

W takim dziale, jeżeli każde auto miało by swój wątek, można by na stałe wkleić zdjęcia i opis z ogłoszenia, zresztą była o tym dyskusja tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=118737

Subaru nie ma na tyle dużo, żeby jedna wyznaczona do moderowania tego działu osoba, nie ogarnęła porządku w tym dziale.

 

A jak w tej sprawie? Nikt się wciąż nie wypowiedział ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy jest szansa na dział "zakup kontrolowany" ? Temat w którym była dyskusja na ten temat został zamknięty, a w temacie "czy znacie tego subaraka" zrobił się bałagan. Wałkowane są wciąż te same auta, niekiedy po kilka razy na tej samej stronie, linki z aukcji wygasają, a jak ktoś o coś zapyta to zazwyczaj w odpowiedzi otrzymuje "było kilka stron wcześniej"

W takim dziale, jeżeli każde auto miało by swój wątek, można by na stałe wkleić zdjęcia i opis z ogłoszenia, zresztą była o tym dyskusja tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=118737

Subaru nie ma na tyle dużo, żeby jedna wyznaczona do moderowania tego działu osoba, nie ogarnęła porządku w tym dziale.

A jak w tej sprawie? Nikt się wciąż nie wypowiedział ;-)

Michael przyznam szczerze że nie jestem zwolenniczką tego rozwiązania.

-kto miałby wpisywać auta do tego działu? ich właściciele czy forumowicze którzy takie ogłoszenie znaleźli, widzieli auto i mają swoje zdanie na jego temat? jeśli to drugie to należy pamiętać że właściciel auta może sobie zwyczajnie nie życzyć by jego auto było w takim dziale

- jak chcesz przypisywac tematy do poszczególnych samochodów? jeśli bardzo ogólnie to zaraz będzie 15 tytułów o srebrnych forkach, 20 o niebieskich Imprezach itp. Jesli po nr rejestracyjnych lub VIN pojawia się sytuacja jak wyżej.

- zakup auta to dla większości z nas poważna decyzja i zanim ktoś wybierze ten czy inny egzemplarz dokładnie sprawdza gdzie się da jego przeszłość, nie jest zapewne dla niego problemem przeczytanie tematu "czy znacie tego subaraka" bo przecież nie goni go czas bo mleko wykipi..albo ktoś mu to auto podkupi. Trzeba pamiętać że ogłoszenia o sprzedaży aut nie są główną domeną tego forum tylko jego częścią..a nadmiar takich tematów może przytłoczyć wszystko dookoła.

Takie jest moje zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kto miałby wpisywać auta do tego działu? ich właściciele czy forumowicze którzy takie ogłoszenie znaleźli, widzieli auto i mają swoje zdanie na jego temat? jeśli to drugie to należy pamiętać że właściciel auta może sobie zwyczajnie nie życzyć by jego auto było w takim dziale

 

Wklejamy ogłoszenia do działu czy znacie tego subaraka i nikt problemow nie robi. Jeżeli chodzi o moderacje tego działu to moim zdaniem może się tym zająć forumowicz adaś Wypowiedział się że trzyma na dysku sporo zdjeć i archiw niektorych ogłoszeń. (oczywiście jeżeli będzie chciał)

 

- jak chcesz przypisywac tematy do poszczególnych samochodów? jeśli bardzo ogólnie to zaraz będzie 15 tytułów o srebrnych forkach, 20 o niebieskich Imprezach itp. Jesli po nr rejestracyjnych lub VIN pojawia się sytuacja jak wyżej.

 

Można nazywać np tak : SUbaru Impreza GT cena : 42000 skąd : Gdańsk, kolor: niebieski

 

To tylko mój pomysł na taki dział.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...