Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@szczur75 widzę, że zajmowanie sie sprawami błahymi zupełnie przesłonilo sprawy ważne. Totalnie mnie zaskakuje zasadnicze i pryncypialne podejście w sprawie ogłoszenia, ktore wystawił @ferdek. Nie lepiej okazać trochę wyrozumiałości? Zdroworozsądkowo uzasadnienie @ferdek ma bardzo mocny sens. A przecież dura lex sed lex to może ma sens na sali sądowej ale na forum Subaru?

 

Ale ad rem, gdyż chciałem nawiązać do sprawy ważnej, która została przesłonięta sprawa błahą (powyżej). Mam na myśli tolerowanie na ninjeszym forum używania w awatarze wizerunku Stalina. Zbrodniarza, odpowiedzialnego za śmierć milionów osób, w tym wielu Polaków. Zbrodniarza, który wydał rozkaz zamordowania polskich oficerów przebywających w obozach w Kozielsku, Starobielsku czy Ostaszkowie. Zbrodniarza który, bez skrupułów oklamywal gen. Sikorskiego i gen. Andresa, twierdząc, że polscy oficerowie "zbiegli do Mandżurii".

 

I nie przekonujcie mnie, że jest to licentia poetica forumowicza i należy to rozpatrywać w kategorii humoru. Wybaczcie, z pewnych rzeczy się nie żartuje, chyba, że jest się historycznym totalnym ignorantem.

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli tolerowanie na ninjeszym forum używania w awatarze wizerunku Stalina.

Osobiście podzielam Twoje podejście do tej sprawy. Taki sam "niesmak" mam zresztą w stosunku do podobizn Che Guevary, które niepomiernie częściej pojawiają się w przestrzeni publicznej.

Problem jednak w tym, że nie jest to niezgodne z prawem. Ostatecznie usankcjonował to niestety Trybunał Konstytucyjny w swoim wyroku: WYROK z dnia 19 lipca 2011 r. Sygn. akt K 11/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam na myśli tolerowanie na ninjeszym forum używania w awatarze wizerunku Stalina.

Osobiście podzielam Twoje podejście do tej sprawy. Taki sam niesmak mam zresztą w stosunku do podobizny Che Guevary, która niepomiernie częściej pojawiają się w przestrzeni publiczne.

Problem jednak w tym, że nie jest to niezgodne z prawem. Ostatecznie usankcjonował to niestety Trybunał Konstytucyjny w swoim wyroku: WYROK z dnia 19 lipca 2011 r. Sygn. akt K 11/10.

A tu sie z Tobą nie zgodzę. Stalin, Che, Hitler, Pol Pot takie samo bagno. Za avatatar z Adolfem chyba byłby ban, tak jak za Fuhrera ;)

 

P.S zapomniałem o zasłużonym Mao :(

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ad rem, gdyż chciałem nawiązać do sprawy ważnej, która została przesłonięta sprawa błahą (powyżej). Mam na myśli tolerowanie na ninjeszym forum używania w awatarze wizerunku Stalina. Zbrodniarza, odpowiedzialnego za śmierć milionów osób, w tym wielu Polaków. Zbrodniarza, który wydał rozkaz zamordowania polskich oficerów przebywających w obozach w Kozielsku, Starobielsku czy Ostaszkowie. Zbrodniarza który, bez skrupułów oklamywal gen. Sikorskiego i gen. Andresa, twierdząc, że polscy oficerowie "zbiegli do Mandżurii".

 

Od dawna miałem o tym napisać,ale znowu by było ,że stach zadymiarz.Wdzięczny więc jestem ,że poruszyłeś ten temat,Stalin w avatarze to skandal.Z tego co wiem takie symbole w Polsce są zabronione.

Popieram więc apel do moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

widać myliłem się

 

Cóż, chowanie się za TK gdy brak argumentów nie jest zbyt poważne. Szczególnie przy stosowanej tu zasadzie "moderator ma zawsze rację".

 

Czy z powyższej dyskusji wynika, że dopiero TK może zmienić decyzje moderatorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ban, tak jak za Fuhrera

 

Dostałeś bana nie za samego Fuhrera tylko za przypięcie tej "etykietki" komuś innemu.  

 

Cóż, chowanie się za TK gdy brak argumentów nie jest zbyt poważne.

 

Nie sądziłem, że odwołanie się do opinii sądu można uznać za argument niepoważny, ot człowiek uczy się całe życie.

 

Czy z powyższej dyskusji wynika, że dopiero TK może zmienić decyzje moderatorów ?

 

Nie, ta dyskusja przypomina, że jeśli coś nie zostało uregulowane bezpośrednio w regulaminie to odwołujemy się również do porządku prawnego panującego w naszym kraju... tak stanowi regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie lepiej okazać trochę wyrozumiałości?

 

Akurat Ferdkowi okazałem już wystarczająco dużo wyrozumiałości.

To nie wina Szczura,tylko jakiegoś życzliwego kapusia, który zgłosił moje ogłoszenie, a kilka innych podobnych wisi sobie i na szczęście nikomu to nie przeszkadza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do moderatorów:

Czy mogę podać do publicznej wiadomości treść ostrzeżenia i jego uzasadnienie , którym wczoraj uraczył mnie szubaru a którą to decyzję z pewnością z większością z Was konsultował?

 

Ciekawy jestem , czy jesteście z siebie dumni.

 

I czy dumny byłby z tego Pan Dyrektor, będąc świadomym za co daje się urlop forumowiczom.A w zasadzie forumowiczowi stachowi.

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...