Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyściłem wszystko, co możliwe z obu przeglądarek, przeskanowałem dysk (mam płatny program antywirusowy) i nadal to samo - brak okienka CYTUJ. Nawet na iphonie, gdzie w wersji mobilnej ten problem nie występuje, w pełnej wersji PC-towej jest to samo. Znaczy, że problem nie jest po mojej stronie. (?) :question::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dwa pytania mam.

 

1.czy pierwsze ostrzeżenie kasuje się po 30 dniach?Pytam ,bo rozumiem ze że drugie skutkuje urlopem na 7 dni,ale jeśli całkowicie się skanuje to pierwsze to startuje od nowa? I czy dostanę powiadomienie kiedy ta kasacja nastąpi, bo narazie ostrzeżenie znikło a ja tego nie kontroluje. Czy może jest inaczej.

2. Dlaczego antysemickie teksty i aluzje tolerowane są na forum i nie ma za nie nawet słownej reprymendy?I proszę nie mówić o raportach,bo moderatorzy czytają wątki i też widzą te teksty.Wielokrotnie używa się słowa żyd pejoratywnie,czy to jest tu dozwolone na zasadzie braku reakcji?

 

Czy wklejanie linków z artykułem o śp.Prof.Bartoszewskim w tytule "żyd, konfident. ...." nie wymagałoby jakiejkolwiek reakcji moderatorów?

3.czy lżenie, wyzwanie i snucie insynuacji pod adresem obecnego prezydenta ,również nie zasługuje na zwrócenie uwagi przez moderatora?

Nie mówię już o wielokrotnym lżeniu Donalda Tuska.

 

Dodatkowo nie mam prawa na to zareagować ostrzej bo dostaję ostrzeżenie.

 

Zdaje mi się, że w naszym kraju antysemityzm i poniżenie prezydenta są ścigane przez prawo.

 

 

Zachęcony przez moich przyjaciół staram się ułożyć sobie nowe wspolistnienie na tym forum.Staram się dociec czy będzie to możliwe.

Edytowane przez stach1111
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1.czy pierwsze ostrzeżenie kasuje się po 30 dniach?Pytam ,bo rozumiem ze że drugie skutkuje urlopem na 7 dni,ale jeśli całkowicie się skanuje to pierwsze to startuje od nowa? I czy dostanę powiadomienie kiedy ta kasacja nastąpi, bo narazie ostrzeżenie znikło a ja tego nie kontroluje. Czy może jest inaczej.

Za 1 ostrzeżenie masz bana na 24h, po czym wracasz ale przez 30 dni ten pasek wisi i kolejny będzie skutkował banem na 7 dni. A czy te ostrzeżenie które znikło to nie było stare 3 miesięczne ostrzeżenie i znikło w wyniku abolicji?

 

 

2. Dlaczego antysemickie teksty i aluzje tolerowane są na forum i nie ma za nie nawet słownej reprymendy?I proszę nie mówić o raportach,bo moderatorzy czytają wątki i też widzą te teksty.Wielokrotnie używa się słowa żyd pejoratywnie,czy to jest tu dozwolone na zasadzie braku reakcji? Czy wklejanie linków z artykułem o śp.Prof.Bartoszewskim w tytule "żyd, konfident. ...." nie wymagałoby jakiejkolwiek reakcji moderatorów? 3.czy lżenie, wyzwanie i snucie insynuacji pod adresem obecnego prezydenta ,również nie zasługuje na zwrócenie uwagi przez moderatora?

Jeśli o mnie chodzi. Miałem wyjazdowy weekend. Nie ukrywam, że gdybym wtedy przy kompie był to wątek zostałby zamknięty. Przekopałem się przez niego dopiero wczoraj wieczorem i powiem tak... każdy w tym wątku ma swoje za uszami. Jedyna rada jaką widzę, to po paseczku dla wszystkich, a wątek do lochów.

Dlatego nie pozwalamy na wątki typowo polityczne bo prędzej czy później w każdym zrobi się mało przyjemnie. W wątku ukraińskim pozwoliliśmy Wam na nieco swobody.

Pewne osobniki na tym Forum mają swój charakterystyczny język który mnie osobiście się nie podoba ale IMO nie powiedzieli nic za co miałbym paskować. Forma - owszem pozostawia wiele do życzenia. Ale treść? Niektóre posty były faktycznie na granicy ale ta moim zdaniem nie została przekroczona.

Nie popadajmy w paranoję z poprawnością polityczną. Na zachodzie Europy widać do czego to doprowadziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlatego nie pozwalamy na wątki typowo polityczne bo prędzej czy później w każdym zrobi się mało przyjemnie. W wątku ukraińskim pozwoliliśmy Wam na nieco swobody.
W sumie słusznie. Dopóki nie ma ewidentnego łamania prawa RP - niech sobie niektórzy wyładowują swoje frustracje. Na szczęście są w mniejszości i nie zapowiada się, żeby to się zmieniło. A na mocy prawa demokracji - mogą sobie pokrzyczeć. W końcu może im się znudzi, bo wszelkie racjonalne argumenty do nich nie trafiają i nigdy nie trafią. Sorry za OT. Już się nie powtórzy. ;)  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.czy pierwsze ostrzeżenie kasuje się po 30 dniach?Pytam ,bo rozumiem ze że drugie skutkuje urlopem na 7 dni,ale jeśli całkowicie się skanuje to pierwsze to startuje od nowa? I czy dostanę powiadomienie kiedy ta kasacja nastąpi, bo narazie ostrzeżenie znikło a ja tego nie kontroluje. Czy może jest inaczej.

Za 1 ostrzeżenie masz bana na 24h, po czym wracasz ale przez 30 dni ten pasek wisi i kolejny będzie skutkował banem na 7 dni. A czy te ostrzeżenie które znikło to nie było stare 3 miesięczne ostrzeżenie i znikło w wyniku abolicji?

 

Nie,to nie to.Tamte skasowały(skończyły) mi się na dzień przed abolicją ;)

Wczorajsze ostrzeżenie miałem wyświetlone przez jakiś czas a później znikło zupełnie,a rozumiem ,że powinienem mieć chyba jakiś ślad do 30 dni coby mieć się na baczności? ;)

A tak w ogóle to nie miałem niedostępności przez 24h :P Wziąłem to jako zachętę :biglol:

 

 

2. Dlaczego antysemickie teksty i aluzje tolerowane są na forum i nie ma za nie nawet słownej reprymendy?I proszę nie mówić o raportach,bo moderatorzy czytają wątki i też widzą te teksty.Wielokrotnie używa się słowa żyd pejoratywnie,czy to jest tu dozwolone na zasadzie braku reakcji? Czy wklejanie linków z artykułem o śp.Prof.Bartoszewskim w tytule "żyd, konfident. ...." nie wymagałoby jakiejkolwiek reakcji moderatorów? 3.czy lżenie, wyzwanie i snucie insynuacji pod adresem obecnego prezydenta ,również nie zasługuje na zwrócenie uwagi przez moderatora?

Jeśli o mnie chodzi. Miałem wyjazdowy weekend. Nie ukrywam, że gdybym wtedy przy kompie był to wątek zostałby zamknięty. Przekopałem się przez niego dopiero wczoraj wieczorem i powiem tak... każdy w tym wątku ma swoje za uszami. Jedyna rada jaką widzę, to po paseczku dla wszystkich, a wątek do lochów.

Dlatego nie pozwalamy na wątki typowo polityczne bo prędzej czy później w każdym zrobi się mało przyjemnie. W wątku ukraińskim pozwoliliśmy Wam na nieco swobody.

Pewne osobniki na tym Forum mają swój charakterystyczny język który mnie osobiście się nie podoba ale IMO nie powiedzieli nic za co miałbym paskować. Forma - owszem pozostawia wiele do życzenia. Ale treść? Niektóre posty były faktycznie na granicy ale ta moim zdaniem nie została przekroczona.

Nie popadajmy w paranoję z poprawnością polityczną. Na zachodzie Europy widać do czego to doprowadziło ;)

 

 

Jednak jest potrzeba wśród forumowiczów i to nie tylko na tym forum,żeby popolitykować.Wątek Ukraiński stał się takim trochę wątkiem politycznym ,choć sam temat wydarzeń na Ukrainie wydaje mi się szalenie ciekawy i szkoda byłoby go zamknąć.

Natomiast aluzje antysemickie uważam za bezwzględnie niedopuszczalne podobnie jak bezkarne poniżanie słowne ludzi jeżdżących skodami.Obraźliwe wyrażanie się o Prezydencie uważam natomiast za co najmniej niestosowne.

 

Ale to tylko moje opinie,rozumiem ,że zgodnie z tym co jest napisane w regulaminie macie zawsze rację,a ja poprostu muszę się z tą racją osobiście zmierzyć.

 

To tyle w ramach wyjaśnień,dziękuję za odpowiedź.

  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...