Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Sprawdziłem historię ostrzeżeń Sebachona i niestety nie masz racji. Poprzednie dwa ostrzeżenia dostał na początku lutego.

Czyli dokładnie potwierdziłeś to co napisałem , dowalili mu ostrzeżenie za byle co po to aby się go pozbyć i nie robił dalej zamieszania.

 

 

Czytaj ze zrozumieniem. Początek lutego. Znaczy dwa miesiące temu. Mamy początek kwietnia.

 

Pozostała część Twojego postu to bicie piany. Idź z tym do Offtopa.

 

Ja chciałbym jak najbardziej merytorycznie, dlatego ponawiam swoje pytanie do rządzących.

 

Pytanie do moderatorów:

W jaki sposób możemy jako użytkownicy forum, zgłosić wniosek o odwołanie szczur75 z funkcji moderatora? Chciałbym taki wniosek zgłosić, dać szansę każdemu kto się ze mną zgadza na "podpis" pod tym, a tym którzy mają inne zdanie możliwość rzeczowego wypowiedzenia go. Jak to zrobić?

 

 

 

Moderatorów powołuje i odwołuje SIP. Napisz maila z wnioskiem do Flippera. Z dyskusją na ten temat zapraszam do Offtopa.

i dalej nie ma odpowiedzi jak odwołac admina?

Dokładnie tak samo jak powyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moderatorów powołuje i odwołuje SIP. Napisz maila z wnioskiem do Flippera. Z dyskusją na ten temat zapraszam do Offtopa.

 

ok, dzięki za odpowiedź. Jakbyś jeszcze mógł adres mailowy do niego podać, żebym miał pewność, że jest aktualny i z mojej strony na razie to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową moich przyjaciół wracam na to forum i od razu mam ostrzeżenie nie pisząc żadnego postu od 3 miesięcy :D

Dostanę jakąś sensowną odpowiedź czym zasłużyłem sobie na takie pietno czy znów znajdzie się jakiś chojny i dzielny mod który po raz kolejny dowali mi pasek za zadanie pytania w wątku pytaniowym??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć @@stach1111, tęskniliśmy   :wub:

 

 

Łał jak mi miło :wub:

 

I tak Ci nie wierzę :biglol:

 

Z tego co widzę, nie masz żadnego nowego ostrzeżenia. Ostatnie jest ze stycznia. Widocznie samo nie wygasło (zdarza się) - zaraz je usunę.

 

Stach, zgłoś problem Ape - to jedna z tych sytuacji o której wczoraj pisałem, silnik forum czasem nie usuwa ostrzeżenia (ale tylko wizualnie) i trzeba mu pomóc ręcznie.

 

I dziękuję za wyjaśnienia ;)


Chłopaki,teraz mam opisy po angielsku,czy chcieliście mnie wyróżnić :drool:  :biglol:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chłopaki,teraz mam opisy po angielsku,czy chcieliście mnie wyróżnić    

A to dziwne. Spróbuj może wyczyścić ciasteczka w przeglądarce. 


EDIT:

A jednak miałeś ustawione "english". Dziwne...

 

Już powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nasuwa się po ostatnich wydarzeniach.

Prośba o wyjaśnienie, które ogłoszenie jest nieprawidłowe i niezgodne z regulaminem w dziale k/s, a które spełnia wszelkie normy.

1. Sprzedam swój samochód - w dowodzie rej. moje dane.

2. Sprzedam samochód którego jestem jedynym użytkownikiem ale w dowodzie jest wpisana moja żona, tata, babcia, wujek, kolega bo tak z jakiegoś powodu jest mi lepiej

3. Sprzedam samochód żony, taty, babci, wujka, kolegi - w założeniu, że nie ma ich na forum oraz, że ja nie użytkuję tego samochodu.

4. Sprzedam samochód żony, taty, babci, wujka, kolegi - w założeniu, że są na forum ale nie spełniają kryteriów do wystawiania ogłoszeń.

 

 

Jeśli nie tu napisałem proszę o przeniesienie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już tak całkiem w temacie Twojego pytania, to usuwane są ogłoszenia, których wystawienie nastąpiło poprzez ominięcie zasad forumowych. W tym wypadku zasady posiadania uprawnień do wystawiania ogłoszeń. 

 

Specjalnie pogrubiłem. Usunięcie takowego ogłoszenia nie wiązało się nigdy z paskiem czy też banem. Usunięcie po raz pierwszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nieszczęsny outback mojej koleżanki nadal jest na sprzedaż, a jest to samochód kupiony u dealera w Polsce, serwisowany w ASO i naprawdę godny polecenia z uczciwych rąk, za które ręczę głową - w jaki sposób mam wystawić ogłoszenie żeby nie pogwałcić regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nieszczęsny outback mojej koleżanki nadal jest na sprzedaż, a jest to samochód kupiony u dealera w Polsce, serwisowany w ASO i naprawdę godny polecenia z uczciwych rąk, za które ręczę głową - w jaki sposób mam wystawić ogłoszenie żeby nie pogwałcić regulaminu?

IMHO to nie możesz :(

No chyba, że dostaniesz pozwolenie po konsultacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu "odbanowania" w ogóle nie pojawia mi się w postach okienko "CYTUJ". Cytować mogę jedynie przez najechanie na tekst. Czy jest to możliwe do naprawienia, czy tak już generalnie ma zostać?

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu "odbanowania" w ogóle nie pojawia mi się w postach okienko "CYTUJ". Cytować mogę jedynie przez najechanie na tekst. Czy jest to możliwe do naprawienia, czy tak już generalnie ma zostać?

 

Wyczyść cookies i sesje z przeglądarki i spróbuj ponownie. To nie jest kwestia Twoich uprawnień ani ustawień konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...