Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Muszę też w związku z powyższym przypomnieć zasady Regulaminu Forum:

Moderatorzy i Admini znają regulamin na pamięć, tak że odpuść sobie i zejdź z tego pouczającego tonu.

 

 

Jak nie macie konkretnych pytań to zapraszam wszystkich do innych wątków.


 

 

Czy galeria to dzial "artykuly"?

Nie, w galerii umieszczamy zdjęcia i to zupełnie inny dział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

zaburzanie spokoju Moderatorom  

 

Muszę też w związku z powyższym przypomnieć zasady Regulaminu Forum:

 

§3. Kary.

b. wielokrotne naruszanie tych samych zasad (recydywa) może skutkować nadaniem rangi ze specjalnymi ograniczeniami - skierowanie całej twórczości Forumowicza do moderacji, blokada pisania na Forum, blokada PW, blokada sygnatury, blokada edycji profilu, blokada dostępu do wyszukiwania, blokada dostępu do punktów reputacji, blokada dostępu do konkretnego działu,

c. w uzasadnionych przypadkach recydywa będzie skutkować całkowitą blokadą konta,

 

 

Mnie łatwo namówić. Mam słabą wolę.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dajac strzalke w dziale niewyniebionym w regulaminie, lamie regulamin?

Nie.

 

Z galerią jest chyba jakiś problem... poproszę Ape, żeby zwrócił na to uwagę.

 

Przypominam, że zgodnie z opisem działu, Forum Organizacyjne funkcjonuje w konkretnym celu: 

Tutaj prosimy poruszać tematy związane z techniczną częścią strony i forum. Co należy zmienić, co dodać, w którym kierunku iść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie apropo moderatorow ostatnio kplega z forum poprosil o pomoc ale zamiast pomocy kilku z nas zjechalo go za bledy stanolem w obronie byc moze kolega ma dysortografie i dostalem ostrzezenie ostatnie od afinta poniewaz dla tego moderatora uzycie slowa dzieciaki przezemnie jest brazliwe.pytam czy zeby skorzystac z pomocy forum trzeba skonczyc filologie polska.!!!!

Edytowane przez jarek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pytam czy zeby skorzystac z pomocy forum trzeba skonczyc filologie polska.!!!!

Skoro pytasz to zakończ zdanie znakiem zapytania, a nie wykrzyknikiem.

 

Odpowiem - nie, nie trzeba kończyć filologii. Ale warto z szacunku dla innych, którzy będą Twój post czytać, zainstalować dodatek do przeglądarki który podkreśli błędy jakie robisz... a robisz ich dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@leon,znamy się osobiście ale wybacz.

 

Tym pytaniem obrażasz swoją inteligencję, a także kolejny raz sprawdzasz jak daleko można naginać modów. Dlatego ja traktuję ten post jako spam i dostajesz ostrzeżenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę też w związku z powyższym przypomnieć zasady Regulaminu Forum: §3. Kary. b. wielokrotne naruszanie tych samych zasad (recydywa) może skutkować nadaniem rangi ze specjalnymi ograniczeniami - skierowanie całej twórczości Forumowicza do moderacji, blokada pisania na Forum, blokada PW, blokada sygnatury, blokada edycji profilu, blokada dostępu do wyszukiwania, blokada dostępu do punktów reputacji, blokada dostępu do konkretnego działu, c. w uzasadnionych przypadkach recydywa będzie skutkować całkowitą blokadą konta,

 

 

 

Stach111 ma rację, więc ostrzeżenia zostały przyznane. 

 

 

 

 

 

Jesteś tu dla strzałek? Trzeba się było zapisać na jakieś indiańskie forum.  ;)

 

Daje strzałkę  :biglol: wirtualną   :biglol:

 

 

 

 

Tak jak miało to miejsce w przypadku innych użytkowników, ostrzegam przed ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, opada mi wszystko włącznie z OB jak to czytam :facepalm:

Przeżyłem na forum redukcję postów, strzałek, szczałek, szczałeczek, pomuków i czort wie czego jeszcze. Nie chwaląc się jestem jedynym autorem, którego jeden post miał najwięcej strzał w całej historii TF, bo ponad 50 i nie płaczę, nie użalam się mizernością mojej forumowej egzystencji etc. 

Jesteśmy tu GOŚĆMI i jedynym prawem jakie mamy to uszanować zasady gospodarza. Musu wszak nijakiego nie ma i jak się komuś nie podoba, to zbierać klocki i do innej piaskownicy.

Po prostu we łbie mi się nie mieści, jak można robić tyle szumu o nic. Określenie tego dziecinadą to byłby naprawdę eufemizm...

 

I żeby nie było, że zaśmiecam wątek, to pytanie do moderatorów - jak się macie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera jakby nieco "zgęstniała" i lekko się "zwarzyła" wobec ostatnich wydarzeń,zachowań i reakcji.

Zaczęło się od zaplanowanej prowokacji,skończyło na "wojence strzałkowej" i następnych banach,mniej czy więcej zasłużonych,nie wnikam.

 

 

Jesteśmy tu GOŚĆMI i jedynym prawem jakie mamy to uszanować zasady gospodarza. Musu wszak nijakiego nie ma i jak się komuś nie podoba, to zbierać klocki i do innej piaskownicy.

Owszem jesteśmy gośćmi,zasady ustala gospodarz,musu nima. ;) 

Ale jesteśmy zaproszeni,bo forum jest publiczne i ogólnodostępne,opinie i własne zdanie wyrazić może każdy z gości,ale chyba nikt nie znosi tego dobrze,jeśli jest traktowany jako natręt itp,itd.

Dyskusje na Forum i na FB często wędrują zbyt daleko i potem nie ma jak z się "pisanego" wycofać.A czasem warto. ;)

Może dobrze byłoby wprowadzić trochę przejrzystości w działaniach Moderatorów,którzy również budują,tworzą atmosferę i wizerunek Forum.Chodzi o udzielanie ostrzeżeń i urlopów szarym użytkownikom Forum.Może da się tak zrobić,by te ostrzeżenia były widoczne w postach za które je udzielono i dodatkowo z krótkim uzasadnieniem Moderatora udzielającego ostrzeżenia.

Wtedy sytuacja jest widoczna i klarowna dla wszystkich użytkowników,poparta konkretami.Tłumaczenia mają to do siebie,że bywają subiektywne i czasem pomijają drobne szczegóły,które są dość istotne i czasem potrafią zmienić obraz i odbiór konkretnego zdarzenia.Pamięć bywa zawodna. ;)

Wiem,że to więcej czasu i pracy Moderatorskiej wymaga,ale może warto się nad tym pochylić,skończyłyby się głupie domysły,zarzuty wobec Moderatorni o stronniczość,złośliwość czy pobłażliwe traktowanie i przymykanie oczu.Funkcja Raportuj wszak działa,a i niezadowoleni kiedyś z urlopów powrócą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może da się tak zrobić,by te ostrzeżenia były widoczne w postach za które je udzielono i dodatkowo z krótkim uzasadnieniem Moderatora udzielającego ostrzeżenia.

Swego czasu posiadanie ostrzeżenia przez forumowicza było modne i by móc się pochwalić odznaczeniem na starym forum celowo umieszczano wpis niezgodny z regulaminem. By więc temu dziwnemu zachowaniu zapobiec ostrzeżenia tutaj zostały wyłączone szczególnie, że mają nieatrakcyjną postać cyfr zamiast pasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o widoczność ostrzeżeń w profilu czy pod avatarem,ale o widoczność udzielonego ostrzeżenia w konkretnym poście,przez którego z Modów i z krótkim jego uzasadnieniem.Może być również takie,że post jest do przetrawienia,ale całokształt działalności konkretnego użytkownika przekroczył próg  spolegliwości moderatorskiej.

Atrakcyjność?No cóż,może to być jeden z aspektów,by unikać jednak ostrzeżeń jako "nietwarzowych".Wiem,trudno tego oczekiwać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...