Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Coś się z porobiło.

 

Wstępna analiza wykazała, że za dużo się bawisz konikami i Forum powołując się na klauzule sumienia jest na fochu.   ;)

 

Już działa. Się poprzestawiały ustawienia przeglądarki w smarcie  :huh: Jak na fochu, za kucyki ?

pLHhOIO.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak długo trwa ostrzeżenie i dlaczego po jego otrzymaniu dostałem "karę"  ;) że całe forum mam po Angielsku  :huh: 

 

 

P.S.

 @@pablonas, wysłałem ci PW z zapytaniem co ty taki miętki jesteś że cenzurujesz coś co już sam ocenzurowałem :question::evil2:

Dla wszystkich forumowiczów napiszę za co dostałem ostrzeżenie i zdjęcie sygnaturki (podpisu)  dodam że jest to cytat z polskiego filmu.

 

"Osama cię zaj*bie, Osama cię zapi**doli za robienie la*ki Euro cw*lą"

 

Mam nadzieję, że te ostrzeżenie nie jest z powodów politycznych :biglol: :biglol: :biglol:

 

@@pablonas napisz mi proszę w którym miejscu i ile gwiazdek (*) ma wstawić żebyś zostawił mój podpis w spokoju :faja:

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trwa ostrzeżenie i dlaczego po jego otrzymaniu dostałem "karę"  ;) że całe forum mam po Angielsku  :huh: 

 

 

P.S.

 @@pablonas, wysłałem ci PW z zapytaniem co ty taki miętki jesteś że cenzurujesz coś co już sam ocenzurowałem :question::evil2:

Dla wszystkich forumowiczów napiszę za co dostałem ostrzeżenie i zdjęcie sygnaturki (podpisu)  dodam że jest to cytat z polskiego filmu.

 

"Osama cię zaj*bie, Osama cię zapi**doli za robienie la*ki Euro cw*lą"

 

Mam nadzieję, że te ostrzeżenie nie jest z powodów politycznych :biglol: :biglol: :biglol:

 

@@pablonas napisz mi proszę w którym miejscu i ile gwiazdek (*) ma wstawić żebyś zostawił mój podpis w spokoju :faja:

 

 

PzDr

 

Wczoraj edytowałem Twój bluzgający podpis bez konsekwencji w postaci ostrzeżenia. Dzisiaj podpis się pojawił ponownie więc dostałeś ostrzeżenie i przed momentem kolejne za bluzgi wykropkowane w poście powyżej...

 

Czy w jakiś specjalny i wyjątkowy sposób musisz mieć przekazaną informację, że nie bluzgamy na The Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym " nie bluzgamy " to przesada.

Mam podać przykłady?

Niektórzy mogą bezkarnie, a nawet są nagradzani- zielonymi. :)

Zapraszam do zgłaszania takich postów, mogły nam umknąć.

 

Muzyk też miał wczoraj bezkarność.

 

Wiele zielonych nagradza słabe wpisy... cóż, o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...