Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

A tak serio , to ze mnie już zeszło ciśnienie :D i mój nałóg do forum i marki subaru jest większy niż myślałem :roll: , i mogę sie Wam przyznać że jestem uzależniony :twisted::mrgreen:

Tak więc może skończmy te przepychanki i weźmy sie do roboty :twisted::mrgreen:

 

No nareszcie Mordo Ty moja :mrgreen: Od Forum jest więcej uzależnionych, coś o tym wiem :mrgreen:

 

P.S. Mam do sprzedania dwie żarówki H7 , jak coś proszę na PW :twisted:

 

 

Bierem 107 żarówków 8)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Edwin, uprzejmie Cię proszę, wróć :mrgreen:

 

No nieee, teraz to już musze wrócić , bo ja kobietom nigdy nie odmawiam :mrgreen: :wink:

 

A tak serio , to ze mnie już zeszło ciśnienie :D i mój nałóg do forum i marki subaru jest większy niż myślałem :roll: , i mogę sie Wam przyznać że jestem uzależniony :twisted::mrgreen:

Tak więc może skończmy te przepychanki i weźmy sie do roboty :twisted::mrgreen:

 

P.S. Mam do sprzedania dwie żarówki H7 , jak coś proszę na PW :twisted::mrgreen:

Biere obie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Edwin ta butelka czeka na Ciebie u mnie w domu . W barze za dużo chlajusów i dla nas by brakło

 

-- Pt maja 27, 2011 9:26 am --

 

Najlepsze jest to, że kupą na Przemka rzucili się forumowicze z poziomu rynsztoka, ze stażem 100x mniejszym i z kompletnym brakiem pojęcia o tym, co się działo wcześniej na forum.

 

 

Najfajniej się opluwa, szczególnie jak się jest w grupie, za klawiaturą i bez pojęcia :roll: .

Jeśli masz mnie na myśli to pudło . Po pierwsze nie rzuciłem się na Przemqa , a po drugie nie było mnie jakiś czas ale forum czytam od kilku lat i pamięć mnie nie zawodzi . A jeśli chodzi o wkład w forum , to niewielu jest userów którzy moga próbować równać z Carfitem . Ja wogóle nie rozumiem taj polaryzacji poparcia . :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, uprzejmie Cię proszę, wróć :mrgreen:

 

No nieee, teraz to już musze wrócić , bo ja kobietom nigdy nie odmawiam :mrgreen: :wink:

Ta to ma siłę przebicia :lol::mrgreen:

 

jestem uzależnion
dopiero teraz to odkryłeś :roll:

:P

I witam ponownie, możesz opowiedzieć o swoim uzależnieniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie celebryta się zrobił ;) Teraz będą wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy :D

No dobra, Carfit przywrócon na ojczyzny łono, ciśnienie lekko opuszczone więc temat jest zakończony i bardzo Was proszę o niekontynuowanie. Czekamy na inne "Pytania do Moderatorów" ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam moje odwieczne pytanie, na które nigdy mi nikt nie odpowiedział. Kto jest ojcem siostrzeńców Kaczora Donalda? No moderatornio czekam na wyczerpującą odpowiedź :mrgreen:

 

 

A przy okazji kiedy będą wprowadzone kolejne zmiany na forum. W ramach uruchomienia na nowym serwerze była gdzieś stworzona lista czego jeszcze brakuje (nie pamiętam gdzie to było), część z tych rzeczy została zrobiona, ale część nadal nie została wdrożona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ape, no jak, wg diagramu, to Hortense McDuck i Quackmore Duck są rodzicami Donalda Duck'a.... :roll: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynika, że ich ojciec to Unknown Duck.... hmm... dziwne imię :roll:
ech, nie pomagasz mi :roll:

:mrgreen:

 

Najważniejsze/najpotrzebniejsze zmiany zostały zaflancowane. radekk, czego konkretnie Ci brakuje?

najbardziej podglądu tematów, w którym po najechaniu na dany temat było widać ile jest nowych postów, jak i pierwszy i ostatni wpis w temacie. A jak chodzi o resztę to musiałbym poszukać listy, bo nie pamiętam teraz :mrgreen: ale coś jeszcze na pewno było, tylko widocznie mniej mi tego brakuje i dlatego nie pamiętam teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerwy mnie szarpią

To pobiegaj.

napisałbym mocniej ale pasek pewny...

Istotnie jesteś blisko. To co napisałeś nosi zabarwienie groźby więc ostygnij zanim coś jeszcze napiszesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę - dajcie spokój . Cała sytuacja nie jest warta waśni między ludźmi . Carfit wrócił i to jest najważniejsze . Jeśli ktoś zauważy łamanie regulaminu to normalnie zgłosi i już . Skaczecie sobie do gardeł , a Edwin olał całą sytuację i Przemek chyba też . Uznalmy że nic sie nie stało i spróbujmy normalnie żyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mam do sprzedania dwie żarówki H7 , jak coś proszę na PW

 

mam nadzieje ze nie do Subaru i w zadnym stopniu nie jest to produkt konkurencyjny do tego oferowanego przez SIP... w przeciwnym razie bede musial to zglosic "Ty juz wiesz gdzie", i nie pomoze Ci fakt ze pilismy razem ! :twisted::twisted::twisted: "porzadek musi byc"... mam nadzieje, ze to zrozumiesz ale nadal bedziemy super kolegami :!: aaa no jak cos bede potrzebowal to bede oczywiscie dzwonil... zebys czul ze nadal jest miedzy nami love :P

 

Slyszalem ze strasznie finansowo podupadles przez ostatni tydzien... :( i dogadales sie z kolega "P" ze bedzie na siebie wystawial intratne graty w K/S... szacun :mrgreen::mrgreen: ale ta prowizje to sobie z kosmosu zazyczyl... ale coz "byznes is byznes" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Carfit, wpadaj do W-wy - Jabar podobno nauczyl sie pic i chce nam pokazac "pare sztuczek" :twisted:

 

Ps1.

Welcome back - dobra decyzja :!:

 

Ps2.

Grzesiek_67 - nie znamy sie... szkoda bo bardzo "madrze gadasz" i "tak po mojemu" tylko ja tak nie potrafie przelac tego na klawiaturke... zapraszam na wodeczke jak bedziesz w mojej "okolycy czyli w Stolnycy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nie do Subaru i w zadnym stopniu nie jest to produkt konkurencyjny do tego oferowanego przez SIP... w przeciwnym razie bede musial to zglosic "Ty juz wiesz gdzie", i nie pomoze Ci fakt ze pilismy razem ! :twisted: :twisted: :twisted: "porzadek musi byc"... mam nadzieje, ze to zrozumiesz ale nadal bedziemy super kolegami :!: aaa no jak cos bede potrzebowal to bede oczywiscie dzwonil... zebys czul ze nadal jest miedzy nami love :P
:lol:

 

 

Carfit, wpadaj...pic

 

Grzesiek_67... zapraszam na wodeczke

domyślam się że w tej chwili to już siedzicie i pijecie :mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się że w tej chwili to już siedzicie i pijecie

 

skad ! sam musze pic... :(:P:twisted: :roll: :wink: :mrgreen:

 

aaaaaa zebym paska nie dostal od moderatornii, to moze ktos z kolegow modow sie ze mna napijem? na moj koszt niech strace... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...