Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie czekam aż coś wymyślą. W domu stacja dokująca, w aucie ładowarka samochodowa, w kieszeni spodni kabel usb/ładowarka. I nie przyjmuję do wiadomości jak ktoś mi mówi, że psuję sobie baterię, trzymając go ciągle na ładowarce.

 

I to wszystko dla "telefonu bezprzewodowego" ? :)

Trzeba bylo zostac przy ideach Edisona......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do użytkowników BlackBerry

Który wybrać model BB dla osoby, która dotychczas korzystała z telefonów Nokia (E52). Nie korzysta z internetu, FB itd

Generalnie ma to byc solidny telefon do DZWONIENIA.

Mam wybór wyłącznie(!) między:

A. BB 9360

B. BB 9790

C. BB 9900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedałem swojego smartfona i do środy będę śmigał na Samsungu Solid :biglol: . Teraz widzę, jak bardzo przyzwyczaiłem się do funkcji smartfonów. Brak dostępu do neta i do skrzynki okazał się dużym problemem podczas zaledwie kilku godzin użytkowania "tradycyjnego" telefonu. Podziwiam tych, którzy prowadzą np.firmy i w dzisiejszych czasach, potrafią korzystać z np. Nokia 6310i :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedałem swojego smartfona i do środy będę śmigał na Samsungu Solid :biglol: . Teraz widzę, jak bardzo przyzwyczaiłem się do funkcji smartfonów. Brak dostępu do neta i do skrzynki okazał się dużym problemem podczas zaledwie kilku godzin użytkowania "tradycyjnego" telefonu. Podziwiam tych, którzy prowadzą np.firmy i w dzisiejszych czasach, potrafią korzystać z np. Nokia 6310i :o

 

Chyba Cie przebiję :D - spalona płyta główna w N8, więc chwilowo korzystam do powrotu do Wawy z http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/sghc170/ .....

 

A czy ktoś używa Nokii 808 PureView? Opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedałem swojego smartfona i do środy będę śmigał na Samsungu Solid :biglol: . Teraz widzę, jak bardzo przyzwyczaiłem się do funkcji smartfonów. Brak dostępu do neta i do skrzynki okazał się dużym problemem podczas zaledwie kilku godzin użytkowania "tradycyjnego" telefonu. Podziwiam tych, którzy prowadzą np.firmy i w dzisiejszych czasach, potrafią korzystać z np. Nokia 6310i :o

 

Paweł ja mam to samo. Nie wyobrażam sobie sytuacji ze wychodzę z firmy , i nie mam dostępu do poczty , netu , itp. A rano jak się obudze lepiej od kawy działa na mnie ilośc zamówień ze sklepu , czy ebay , paypal itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedałem swojego smartfona i do środy będę śmigał na Samsungu Solid :biglol: . Teraz widzę, jak bardzo przyzwyczaiłem się do funkcji smartfonów. Brak dostępu do neta i do skrzynki okazał się dużym problemem podczas zaledwie kilku godzin użytkowania "tradycyjnego" telefonu. Podziwiam tych, którzy prowadzą np.firmy i w dzisiejszych czasach, potrafią korzystać z np. Nokia 6310i :o

 

Paweł ja mam to samo. Nie wyobrażam sobie sytuacji ze wychodzę z firmy , i nie mam dostępu do poczty , netu , itp. A rano jak się obudze lepiej od kawy działa na mnie ilośc zamówień ze sklepu , czy ebay , paypal itp

 

Ja oddałem niedawno iphona zonie i kupiłem drugiego już historii solida bo spędzam w tygodniu około 15 godz.tygodniowo na rowerze, telefon lekko nie ma, jest często narażony na uderzenia, upadki, kompiele w pocie, w błocie, mróz itp. Po 2 miesiącach użytkowania solida zatęskniłem za iphonem, żona niestety nie chce oddać więc kupuje znowu iphona i pancerny, wodoszczelny pokrowiec. Kiedyś była usługa tandem -dwie karty sim do jednego numeru i to by rozwiązywało mój problem ale już chyba żadna firma czego takiegonie oferuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach użytkowania solida zatęskniłem za iphonem, żona niestety nie chce oddać więc kupuje znowu iphona i pancerny,

A widziałeś Samsung Xcover II? Polecał mi kolega, który korzystał z I i jest zachwycony, a telefon nie miał lekko (Afganistan, Pakistan i te sprawy ;) ) Wcześniej nie wiedziałem, że Samsung robi takiego pancernego smartfona.

 

Kiedyś była usługa tandem -dwie karty sim do jednego numeru i to by rozwiązywało mój problem ale już chyba żadna firma czego takiegonie oferuje

Jak jeszcze byłem w T-mobile to miałem tandem. Wycofali się z tego? W Orange nie mają takiej opcji :(

 

Bawił się ktoś z was HTC One? Bo się napaliłem

Ja się nie bawiłem, ale naczytałem pochlebnych opinii. Też sie napaliłem. W niedalekiej przyszłości będzie w Orange, ale nie mogę czekać i środę biorę S4, żeby z Edwinem robić testy porównawcze, czy szybciej Sygic wyliczy trasę na Samsungu, czy na Ojfonie 5 Carfita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedałem swojego smartfona i do środy będę śmigał na Samsungu Solid :biglol: . Teraz widzę, jak bardzo przyzwyczaiłem się do funkcji smartfonów. Brak dostępu do neta i do skrzynki okazał się dużym problemem podczas zaledwie kilku godzin użytkowania "tradycyjnego" telefonu. Podziwiam tych, którzy prowadzą np.firmy i w dzisiejszych czasach, potrafią korzystać z np. Nokia 6310i :o

 

Paweł ja mam to samo. Nie wyobrażam sobie sytuacji ze wychodzę z firmy , i nie mam dostępu do poczty , netu , itp. A rano jak się obudze lepiej od kawy działa na mnie ilośc zamówień ze sklepu , czy ebay , paypal itp

 

Ja oddałem niedawno iphona zonie i kupiłem drugiego już historii solida bo spędzam w tygodniu około 15 godz.tygodniowo na rowerze, telefon lekko nie ma, jest często narażony na uderzenia, upadki, kompiele w pocie, w błocie, mróz itp. Po 2 miesiącach użytkowania solida zatęskniłem za iphonem, żona niestety nie chce oddać więc kupuje znowu iphona i pancerny, wodoszczelny pokrowiec. Kiedyś była usługa tandem -dwie karty sim do jednego numeru i to by rozwiązywało mój problem ale już chyba żadna firma czego takiegonie oferuje

 

Bo ktoś ktoś kto używał iPhone , to w 95 % nie chce nic innego , taka niestety prawda Prostota , działanie , intuicyjnosc , jest nie do pobicia póki co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach użytkowania solida zatęskniłem za iphonem, żona niestety nie chce oddać więc kupuje znowu iphona i pancerny,

A widziałeś Samsung Xcover II? Polecał mi kolega, który korzystał z I i jest zachwycony, a telefon nie miał lekko (Afganistan, Pakistan i te sprawy ;) ) Wcześniej nie wiedziałem, że Samsung robi takiego pancernego smartfona.

 

Kiedyś była usługa tandem -dwie karty sim do jednego numeru i to by rozwiązywało mój problem ale już chyba żadna firma czego takiegonie oferuje

Jak jeszcze byłem w T-mobile to miałem tandem. Wycofali się z tego? W Orange nie mają takiej opcji :(

 

Bawił się ktoś z was HTC One? Bo się napaliłem

Ja się nie bawiłem, ale naczytałem pochlebnych opinii. Też sie napaliłem. W niedalekiej przyszłości będzie w Orange, ale nie mogę czekać i środę biorę S4, żeby z Edwinem robić testy porównawcze, czy szybciej Sygic wyliczy trasę na Samsungu, czy na Ojfonie 5 Carfita :)

 

Paweł na huk mi telefon który może wyliczy trasę o 2 sek szybciej od IP , dla mnie się liczy ogólne działanie , miałeś sam przykład jak jechaliśmy do Spaly ;) , twój ojfon Motorola , jakaś reknstalacja , stracił system , czy huk wie co , dzwonienie po operatorach, i tym podobne gowna , ja wiem ze on ma działać , nie wieszać się , a ja się mam nie [moderator czuwa] o tyle i aż tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś sam przykład jak jechaliśmy do Spaly

To był mały incydent...ale fakt....zagotowałem :angry:

Na Plejadach, przy browarku będziemy testowali sprzęty. Muszę wcześniej tylko kupić ultra pancerną obudowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bawił się ktoś z was HTC One? Bo się napaliłem

Ja się nie bawiłem, ale naczytałem pochlebnych opinii. Też sie napaliłem. W niedalekiej przyszłości będzie w Orange, ale nie mogę czekać i środę biorę S4, żeby z Edwinem robić testy porównawcze, czy szybciej Sygic wyliczy trasę na Samsungu, czy na Ojfonie 5 Carfita :)

Bawiłem się przez 3 minuty S4, chodzi bardzo płynnie, ale zawiodłem się na samungu, ich nakładka, design, wykonanie kompletnie mi nie leży. Po SGS2 chcę zmiany .Ale jeśli chodzi o prędkość działania to na pewno się nie zawiedziesz. Gejfon jest fajny, ale ma dla mnie za mały ekran :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały ekran ? Dla mnie Ip5 to totalny MAX , ip4 już był ok , większy jest bez sensu , bo to już wyglada dość komicznie , jakbyś dzwonił z Ipada mini ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały ekran ? Dla mnie Ip5 to totalny MAX , ip4 już był ok , większy jest bez sensu , bo to już wyglada dość komicznie , jakbyś dzwonił z Ipada mini ;)

Wiesz, wszystko kwestia gustu, jak przesiadałem się na komórkę 3,5 cala to myślałem że to maks. A teraz proszę, 4,3 i mógłbym mieć więcej ;) Dla mnie granicą jest 5 cali. Co do płynności, nowe androidy chodzą tak szybko jak ios, ale ze stabilnością nadal nie jest za dobrze. Po 2 latach ajfon nadal będzie śmigał, a android prawdopodobnie wieszał. Ale mam nadzieję ze źlę wróżę i to się zmieniło :)

design, wykonanie kompletnie mi nie leży.

Dlatego czaiłem się na HTC One, ale nie potrafię byc cierpliwy :)

Ja jeszcze trochę czasu mam, więc poczekam. A o Xperii Z nie myślałeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach ajfon nadal będzie śmigał, a android prawdopodobnie wieszał. Ale mam nadzieję ze źlę wróżę i to się zmieniło

Zobaczymy. Reinstalacja systemu to nie taki problem ;)

A o Xperii Z nie myślałeś?

Myslałem, ale (o dziwo) nie spodobała mi się na żywo ......

 

Dla mnie granicą jest 5 cali

Mam podobne zdanie, ale z czasem nawet ten próg może zostać podniesiony.

Pamiętam swoje historie z monitorami do komputera

Przesiadka z 15' na 17 O rany. Co ja kupiłem. Źle sie na to patrzy. Po tygodniu nie mogłem patrzyc na 15tkę.

Potem już 23, a od kilku lat 27 cali i dla mnie jest idealnie
:) Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...