Skocz do zawartości

10.02.2007r. - lotnisko w Kamieniu Śląskim


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki jak ktoś potrzebuje jakiejś fotki to walcie na PW ma prawie 1 GB fotek po wstępnej selekcji - a nie chciałem zapychać serwera ;-) - wyznaję zasadę lepiej pokazać trzy za mało niż o jedno za dużo :mrgreen: wtedy wszyscy chętniej oglądają galerę.

WOJTEK - sorki miałem jeszcze jedno zdjęcie z mamą w roli gł :twisted: potem wrzucę (tzn jest ich troszkę więcej :mrgreen:

 

jeszcze raz dzięki wszystkim i specjalne podziękowania dla WESOŁEGO za info o szkoleniu i za wyrozumiałość co do możliwości mojego rowerka :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super szkolenie i doskonale towarzystwo!

 

Filmik wyszedł całkiem niezły. Do końca tygodnia powinienem coś z tego zmontować.

 

 

Dzisiaj rozpoczynam reanimację antyka.

Należy mu się trochę dobroci po ciężkim weekendzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Pragnę w imieniu AL.-a i reszty sqadu organizacyjnego podziękować wszystkim którzy stawili się na spotkaniu w KŚ. Faktycznie zaplanowane według programu było zorganizowanie szkolenia w dwóch grupach po około 8 samochodów, niestety w związku sami wiecie jaką aktywnością forumowiczy została utworzona jedna grupa 10 pojazdowa  szkolenie wyglądało wg planu w ten sposób:

 

- klasyczny i już mocno wynudzony slalom po słupkach ustawionych w jednej linii ;) różnica jest jednak ta, że na końcu nie było miejsca na spokojne zwolnienie tylko gwałtowny nawrót do którego samochód tak naprawdę „złamać” trzeba było chwile wcześniej ;) tutaj w ramach instruktażu proszę się z Abt-em kontaktować  i bardzo agresywnym kierowcą Legacy-a kombi.

dalej nie odstąpiliśmy od slalomu ( wcześniej jeżdżonego) z tym że połączyliśmy go z drugą próbą slalomem rozstawnym co w sumie dało dwa slalomy i podwójny łamany nawrót

potem próba hamowania z dowolnej prędkości, rozpędzanie samochody tutaj średnio na zegarkach było koło 140km/h i jedno stanowcze hamowanie w celu sprawdzenia naszego wyczucia odległości ( jak wychodziło wszyscy chyba pamiętają )

dalej zmiana pasa i szykana na matach poślizgowych,

i 2 x próba czasowa ( z włączeniem ) uliczki na śliskim asfalcie

 

Całość podzielona została przez hot spot grillowy :P więc w dodatku było smacznie  bardzo bardzo sympaticzna atmosfera jaką stworzyli forumowicze i pokaz możliwości elektroniki w Leksusie ;) daje bardzo dobre wrażenie na koniec....

 

Pozdrawiam,

Piotr „sk4y” Lenczowski

 

 

PS” wyniki jutro na stronce /// forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sobie wypraszam.

Jam spokojny kierowca w rodzinnym kombi ;)

 

hehe jasne, megaboki to przypadek a na A4 predkosc nadswietlna byla rozwijana tylko okazjonalnie :mrgreen:

 

zaczne od tego ze ostatni raz pojawilem sie gdziekolwiek na upalanku bez samochodu, cierpienie nie do zniesienia :???:

 

impreza bardzo mi sie podobala, ciesze sie ze poznalem na zywo kolejnych forumowiczow, Abt gratuluje najlepszych czasow (zawias wymiata), Wesoly dzieki za uzmyslowienie jakie siki nam sprzedaja pod nazwa piwo, Lucek dzieki za szlifa (bylem delikatny) no i thx to Intakwrx ze mnie zabral na doczepke. Mam nadzieje ze niedlugo trafi sie kolejne spotkanie gdzies w okolicy.

 

jeszcze raz wszystkich pozdrawiam, bylo godnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem próba hamowania z dowolnej prędkości, rozpędzanie samochody tutaj średnio na zegarkach było koło 140km/h

 

Hehe ja 170 miałem albo i trochę więcej, bo mi się 4 bieg kończył. :)

 

:cool: Ja zrozumiałem tę próbę nie jako hamowanie z dowolnej prędkości, tylko cały czas ogień gaz i ogień hamowanie....

 

i 2 x próba czasowa

 

Jak 2x? :shock: z 5x przejeżdzaliśmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny - jezdziles moim autem pod moja nieuwage czy co

 

powiedzmy ze sie dokladnie przygladalem jak pokonywaliscie slalom czy nawroty, przechyly nadwozia miales jakby mniejsze i nie kolebalo buda :cool:

 

nastepnym razem sie przejedziesz, to bedziesz mial w pelni wlasne zdanie .

 

sweet :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...