Skocz do zawartości

Hołek jedzie-dobrze, że Navalli nie kupilem


FUKS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rany julek, nawet jesli te samochody padaja ze wzgledu na niewlasciwe traktowanie, to trudno. Faktem jest, ze Holek nie ma jeszcze tak duzego doswiadczenia, ale jak tak dalej pojdzie to na pewno je nabedzie. I szczerze mu zycze, zeby kiedys wygral ten rajd :)

 

 

Moniqa: jesli masz mozliwosc to pozdrow zaloge nr 489 bardzo bardzo ode mnie i spolki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie ma wieksze od obecnego lidera, wiec mozna. :wink: Sainz pieknie jedzie oby tak dalej. Hołek dzis znów sporo miejsc przeskoczył, poza pechowym odcinkiem jest regularnie w 20. Jesli nie bedzie wiecej miał jakis powaznych problemów mysle ze umiejętności/doświadczenia powinno wystarczyc na 15 a moze i 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasiek, zawsze mozna wyregulowac zawias badz go wymienic! ;) Taka specyfikacja jak na zdjeciu to na europejskie raid-y. Poza tym w tym roku udzial bierze Toyota RAv4, wiec czemu Forys mialby nie dac rady? ;)

 

Moniqa, dla Martona oczywiscie tez, zapomnialem napisac :oops: Mielismy okazje poznac sie, choc krotko :)

 

a kolos poszedl mocno srednio :? Na szczescie mam jakby co drugie podejscie bez konsekwencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2CV też - czy to znaczy, że jest dobrym autem terenowym ? ;-)

oczywiście - był projektowany z myślą żeby można nim było w miarę komfortowo jeździć po zaoranym polu :mrgreen:

 

EDIT: a CX to chyba nawet raz wygral rajd Paryż - Dakar, więc od cytrynek proszę mi się odstosunkować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...