Skocz do zawartości

Hołek jedzie-dobrze, że Navalli nie kupilem


FUKS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SUPER! :)

 

A BAran i MArton zmierzaja prosta droga do Dakaru, zas GOrecki zmierza do mety odcinka chyba zwykla droga... (zalacznik)

 

Baran z Martonem pojechali nad ocean się wykąpąć, przynajmniej jeśli wierzyć GPS... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba napisać do niego mejla

 

nie bylem wlasnie pewien, na ktory adres :oops:

 

WRC fan,

 

"Robert już planuje jak się wydostać z Wysp Kanaryjskich i chce wracać do Polski"

 

Kurcze no, mi by sie nie spieszylo tak do domu :mrgreen:

 

 

Gdzies przeczytalem, ze po wczorajszym dachu zal. 489 stracila przednia szybe, mieli tylko jeszcze 3 biegi i jechali..... bez swiatel! :shock: Nie wiem, jakim cudem nie wyladowali gdzies w Somalii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuśma,

 

Z tego co ja widzę na stronie ES to sie potwierdza z tym co mówią w TV... Jedzie dalej, na 9 odcinku był 13!!!!! i jak już mówiłem awansował generalce na 31 miejsce.... o nie przepraszam.... właśnie sprawdziłem jeszcze raz na stronie ES i jest 32...

 

Szacuneczek dla Holka

 

Pozdawiam

 

Ps właśnie zauważyłem, że do czasu ma doliczoną godzinę kary, nie mam niestety pojęcia za co.. Pewnie dlatego najpierw mówili, że jest 31 a teraz 32 w generalce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie zeby Marton/Komornicki byli w stanie walczyc o pierwsza 10. Hołek jechał ewidentnie po wynik nie na dojechanie gdzies w srodku stawki. Wtedy ryzyko błedu wzrasta drastycznie i niestety przygwoździł w kamień. Pokazuje jednak niesamowitą wolę walki i determinację. Mi taka postawa sportowców niekoniecznie ze sportów motorowych zawsze imponowała, wiec wielki szacunek dla tego gościa. Wierze za któryms podejściem bedzie przejazd bez przygód a wtedy o wynik jestem spokojny

 

To pamięć Cię troche zawodzi. W 2004 roku Komornik i Marton jechali w dziesiątce. Wypadli z niej chyba dwa etapy przed metą wskutek awarii. W efekcie ukończyli na 14 miejscu, co nadal jest najlepszym polskim wynikiem samochodowym.

 

Natomiast trzeba przyznać, że Hołek w tym roku udowadnia, że ma bycze cojones. Wczorajszy etap po ciemku i dzisiejszy wynik budzi respekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER! Wie ktoś może jakim cudem Hołek dziś jechał skoro był "wycofany" ?

 

Był wycofany, ponieważ przekroczył limit czasu. Potem miał wielką karę (chyba 16-sto godzinną), a w końcu jednogodzinną. Dlatego w klasyfikacji generalnej jest na niezłej pozycji. W Dakarze poniekąd kary można negocjować z organizatorami, a jak zobaczyli jak się gość namęczył, żeby dojechać do mety to go puścili i ukarali symbolicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...