Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Zyzol napisał:

Tyne koło wygląda jakby miało 16-17” na tym zdjęciu :facepalm:

Niestety, słabo jest i nic nie broni tego designu, nawet jeżeli na żywca wygląda mniej tragicznie.

eMki nie widziałem, ale normalna 4ka w moim mniemaniu lepiej prezentuje się na zdjęciach niż na żywo:unsure:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bmw 3 ostatnio tak było, że stylistycznie udaje się co druga generacja. Po ladnym e46 bylo nijakie e90, a po niebrzydkim f80 nadszedł bóbr. Szkoda, zwłaszcza że zwykłe g20 (nie M) jest ładnym autem.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Bosman napisał:

Z bmw 3 ostatnio tak było, że stylistycznie udaje się co druga generacja. Po ladnym e46 bylo nijakie e90, a po niebrzydkim f80 nadszedł bóbr. Szkoda, zwłaszcza że zwykłe g20 (nie M) jest ładnym autem.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie to jest dla mnie zagatka majac tak ładna bazę jakim cudem przeszło to przez management

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bosman napisał:

Z bmw 3 ostatnio tak było, że stylistycznie udaje się co druga generacja. Po ladnym e46 bylo nijakie e90, a po niebrzydkim f80 nadszedł bóbr. Szkoda, zwłaszcza że zwykłe g20 (nie M) jest ładnym autem.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

i przed e46 bylo brzydkie e36( chociaz z biegiem lat ładne, oryginalne  coupe jakoś zaczyna do mnie przemawiac), a przed nim bylo piekne kanciate e30 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna recenzja i przyznam szczerze ze w tym kolorze nawet jakos sie broni 

 

 

I dla kontrast to co dla mnie jest absolutnie szczytem świetności designu BMW zarówno z zewnątrz jak i w środku.

 

 

 

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyć bobry na żywo - kanarkowe M4 i szare M3. W spotkaniu z bliska, twarzą w twarz nie wyglądają tak tragicznie jak na zdjęciach. Nadal brzydkie i przestylizowane na szybkich i wściekłych, ale w pewnych warunkach mogą być akceptowalne ;) 

wymóg 1 - jazda bez przednich tablic

wymóg 2 - brak radaru

wymóg 3 - jednak ciemny kolor (czarny, tanzanit lub najciemniejszy szary). 
 

Wnętrze mi się podoba - szczególnie to z pomarańczową skórą. Dużo carbonixu (lubię), trochę za dużo wstawek ze srebrnego plastiku (nie lubię), fajne fotele (standardowe)

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, podchodziłem z ostrożnym optymizmem do tego nowego G R I L ' a BMW aż zobaczyłem nową 4 na ulicy :blink:

Pewnie w końcu się przyzwyczaję i marketingowcy wmówią nam, że jest ok ale póki co uważam że poszli jednak o jeden krok za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tak jak na zdjęciach się te grille w BMW zupełnie nie podobały tak na żywo już wygląda to neutralnie/dobrze. Mógłbym z tym żyć, a może nawet bym był zadowolony.

Miałem okazję przejechać się w M4 na prawym no i jak dla mnie to nuda jak w każdym nowym samochodzie ;) Gdybym nie widział cyferek na blacie to w życiu bym nie uwierzył jak szybko jedziemy bo samochód zachowywał się tak bardzo "komfortowo" (ale nie mówimy tu o kanapowym komforcie). Zdecydowanie więcej emocji mam jadąc z 1/3 tej prędkości w Subaru :biglol:

Hamulce zrobiły olbrzymie wrażenie. Dopiero jak wysiadłem to poczułem ten strzał w pysk od przeciążeń.

M3 może i trochę się uśmiecha w moją stronę, ale za tę cenę raczej bym się nie zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten „nowy” niewątpliwie wygląda lepiej, ale z tego co widzę, wnętrze pozostało i jest nadal na tym samym „kredensowym” poziomie ;) 

A jak ktoś płacze za V8, to RC-F z tym silnikiem jest nadal w europejskiej ofercie. Kolejek raczej nie widać ;) 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Zyzol napisał:

A jak ktoś płacze za V8, to RC-F z tym silnikiem jest nadal w europejskiej ofercie. Kolejek raczej nie widać ;) 

RC-F to inne auto. Jak dla mnie ten Lex IS500 to fajny zamiennik dla M3 E90 (sedan).

 

Środek rzeczywiście dupy nie urywa, ale wole fizyczne przyciski niż ekrany wszędzie jak np. w Jaguarze XE po lifcie. Każdy ma swoje fobie, ale mnie ekrany głównie wkurzają tym, że są popalcowane hehe...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NonPhixion napisał:

RC-F to inne auto. Jak dla mnie ten Lex IS500 to fajny zamiennik dla M3 E90 (sedan).

 

Środek rzeczywiście dupy nie urywa, ale wole fizyczne przyciski niż ekrany wszędzie jak np. w Jaguarze XE po lifcie. Każdy ma swoje fobie, ale mnie ekrany głównie wkurzają tym, że są popalcowane hehe...

I nadal sprzedałaby sie w Polsce ... ile? 3 sztuki? Ty byś kupił?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tsunetomo napisał:

I nadal sprzedałaby sie w Polsce ... ile? 3 sztuki? Ty byś kupił?

IS500 to pewnie nie mój budżet, bo pewnie będzie kosztować +400k, ale taki IS200t F-Sport mógłby być fajnym autem.

 

Ogólnie zastanawiam się nad polityką Lexusa. Wycofali IS-a, a wprowadzili ES-a, który jest tak jakby Camry. Dziwny manewr, wcale że duże sedany jakoś super się nie sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NonPhixion napisał:

IS500 to pewnie nie mój budżet, bo pewnie będzie kosztować +400k, ale taki IS200t F-Sport mógłby być fajnym autem.

 

Ogólnie zastanawiam się nad polityką Lexusa. Wycofali IS-a, a wprowadzili ES-a, który jest tak jakby Camry. Dziwny manewr, wcale że duże sedany jakoś super się nie sprzedają.

No właśnie, jakaś polityka tego Lexa dziwna jest. Te modele Ala „lepsze Toyoty” imho bez promocji minus 30% nikt nie kupuje. A te naprawdę czadereskie modele (RCF, LC Convetrible, LS) to już ceny, gdzie naprawdę można powybrzydzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...