Skocz do zawartości

Aliexpress, GearBest itp. - co tam kupujecie?


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wziołeś dostawe z Chin czy DE? 

finalnie kupiłem na gearbest , bo kupiłem 4szt :twisted: . dostawa z EU 4-5 dni . Bałem sie bo to małe nie jest i pójdzie na cło , a nie widziałem na aliexpress dostawy z eu , tylko chiny lub rosja . 

 

Ile ci tam kosztowało. 

 

10$/szt. drożej jak na ali , + 26$ wysyłka 4szt. , ale bez ryzyka cła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kupuję głównie szkła na telefon - kosztują po 0,5-1$ z darmową wysyłką a w PL od 10 do 40zł kosztują.

Kupując kilka sztuk różnica robi się spora.

Średnio zmieniam jedno szkło na miesiąc - zależy które mi pęknie szybciej czy na służbowym czy na prywatnym :)

 

Oprócz tego obudowy, case'y na telefon.

 

Zdarzyło mi się kupić "zegarek" za 3$ z czystej ciekawości :D

 

Kupowałem również latarki z diodą CREE(gorąco polecam!), które można zamontować do roweru - płaciłem połowę ceny w PL.

Z czystej ciekawości.

Dlaczego zmieniasz szkło co miesiąc???

Nie cackam się z telefonem. Noszę w kieszeni z kluczami, monetami i po roku użytkowania widać pierwsze MICRO ryski. Wkrótce będę wymieniał ponownie szkło, ale tylko dlatego, że zaczyna odklejać się na krawędziach

 

 

Zmieniam jak zobaczę ryski albo jest utłuczony kawałek szkiełka, co mi się zdarza dość często przez noszenie dwóch telefonów w jednej kieszeni z kluczykami do samochodu :)

 

Jak nosiłem tylko jeden telefon to nie miałem problemów z utłuczonymi szkiełkami ;)

 

Rozwiązaniem byłoby korzystanie z jednego telefonu ale nie chcę mieć szpiegowskich appek pracodawcy, bo mają wgląd do wszystkiego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wziołeś dostawe z Chin czy DE? 

finalnie kupiłem na gearbest , bo kupiłem 4szt :twisted: . dostawa z EU 4-5 dni . Bałem sie bo to małe nie jest i pójdzie na cło , a nie widziałem na aliexpress dostawy z eu , tylko chiny lub rosja . 

 

Ile ci tam kosztowało. 

 

10$/szt. drożej jak na ali , + 26$ wysyłka 4szt. , ale bez ryzyka cła :)

 

Jak potestujesz daj znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tylko Aliexpress, ale wszelakie chińskie sklepy z tych polecanych (Gearbest, Banggood, Ibuygou, DX, Geekbuying, itd...) - trzy telefony, głośniczek, kamerka, okulary, duperelki, jak etui, szkła, a pewnie ze sto rzeczy już będzie i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Dla mnie bezpieczniej i uczciwiej, niż na Allegro. Odkurzacz-robot też zamówiłem 11.11, tylko nie taki, jak zamówił Carfit, a Ilife v7, czy coś takiego - to zakup dla siostry i ona wybierała. Miał być na sucho i na mokro. Wysyłka darmowa z Niemiec DHL, a cena poniżej 600 złotych.

 

O właśnie, jeszcze co do Allegro i OLX - sprzedałem kilka dni temu rozbudowany zestaw - Amiga+karta turbo i cała reszta. Wczoraj przeglądam forum amigowe, a tam w ciekawostkach aukcyjnych ktoś wrzucił moją zakończoną licytację i jej kopię z OLX, gdzie rzekomo jakiś Przemek z Legnicy ją sprzedaje. Zdjęcia moje, opis mój. Normalnie cała aukcja zerżnięta bezczelnie. Gość tylko kontakt emailowy podał. 

I teraz najlepsze - trzy raz już zgłaszałem naruszenie regulaminu i praw do zdjęć i opisu i myślicie, że coś to dało? Dalej sobie wisi i tylko czekać, aż koleżka kogoś naciągnie na 1600 złotych... :/

 

 

Edytka - po moim trzecim zgłoszeniu, OLX w koncu usunęło to ogłoszenie, o którym napisałem na końcu.:)

Edytowane przez H4lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęty dotarły !!! 

Mówiąc szczerze naprawdę fajny sprzęt i łatwy w obsłudze , jedynym małym minusem jest że wtyczka do zasilacza jest USA/JPN i trzeba kupić przejsciówkę na EU , ale to żaden problem. 

Fajna opcja mopowania na wilgotno , czujniki działają rewelacyjnie , ze schodów nie spada , wjezdza na dywan ok 1,5cm . Wraca do bazy jak trzeba . 

Aaaa jest pilot do sterowania ręcznego , wyboru opcji czyszczenia , programowania godziny wyjazdu z bazy i czyszczenia , oraz ma BT i app na telefon . W zestawie druga zapasowa szczotka i mop . 

Narazie moge polecić , kupiłem 4szt dla bliskich i będzie teraz mocno testowany przez 4 rodziny :)

post-766-0-75232700-1479322701_thumb.jpg

Edytowane przez carfit
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@carfit, ile zapłaciłeś, jeśli wolno spytać ?

569USD w tym 26 euro przesyłka z europy za 4 szt. Płaciłem przez paypal więc jakiś tam niekorzystny przelicznik walutowy . Zamówiłem 11.11 dziś dostałem :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gearbest.com/smart-home/pp_187246.html - a to chyba ten Twoj co?

i badz tu madry jak z 20 roznych do wyboru

dokładnie , tylko teraz ciut droższy ale ma najwieksza baterie z oferowanych 2600 mAH. 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do tych co już mają - czy on daje radę w nast. warunkach:

1. pomieszczenie ze schodami w dół i na górę

2. podłoga z klepki na niej kilka grubych dywaników z frędzlami (ważne sa frędzle)

3. mnóstwo mebli, stołków i stołeczków po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo, którego kupiles?

Ja też jestem ciekawy Waszych opinii :)

to co Carfit, iLife v7 chyba, przetrzepalem troche youtuby i wyszlo, ze powinien byc ok

zapowiadaja czarny piatek na jutro, moze beda jakies ciekawostki ;)

chociaz tak naprawde wszyscy wiedza, ze to sciema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w poniedziałek dokonałem 5 zakupów i wszystkie to akcesoria do go pro takie jak monopad  ładowarka do baterii i pilota , opaska do pilota, backpak na baterie  z go pro wpinany w miejsce ekranu LCD oraz maska do nurkowania z mocowaniem do kamery wszytko od rożnych dostawców i zobaczymy która poczta lepsza a wysyłki są takie:

 

China Post Ordinary Small Packet Plus 30-52days

China Post Air Mail 25-43 days

PostNL 20-32 days

Hongkong Post Air Mail 22-42 days

 

Zdam relacje która pierwsza dotrze a która ostatnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...