Skocz do zawartości

Koszulki "do baru"


Michał R.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoda, ze koszulki sa Fruit of the loom

ten 'fruit of the loom' chyba nawet nie lezal obok oryginalu ;)

 

Wytaptane

Wszystkie rzeczy z nadrukami z takich punktow nie leza na mnie dobrze. Koszulki/bluzy sa krotkie i szerokie. Niby jest napisane "Fruit of the loom", ale nie mam bladego pojecia czy to fake czy oryginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest firm tłukących blanki pod nadruki.

Fruit zdaje się obecnie w Indiach się tworzy jeszcze Stedmany są - to są najlepsze z najtańszych.

W Czechach produkuje się koszulki reklamowe Adler zdaje się marka się zwie jeśli dobrze pamiętam.

Generalnie jak to Angole zwykli mawiać: "You only get, what You pay for" czyste koszulki od 5 do 105 zeta.

Zależy kto co woli taniość czy jakość: rynek mówi że raczej taniość - i takowe na rynku dominują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Kosovie od dłuższego czasu jestem i we wszelkich sklepach od cholery dresów,bluz itp firm Adidas,Nike itd.

Dres kompletny za ok 10euro, koszulki 4-6 euro  i jakośc rózna ,bo jedne to jednorazówki ,a inne spokojnie wiele prań - ale ogólnie po tych oryginałach za 10e to można się spodziewać tyle na ile to oryginalne  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

Ogólnie koszuleczki fajne i chyba zbiórka czeska pt.ok 80 zł ucieknie w kierunku allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszs do mnie z alledrogo. Jakosc średnia ale najgozej z krojem. Zawsze biore xl a tu jest za szeroka (dlugosc ok)

O tym pisalem wyzej. Kroj tych koszulek to jakies nieporozumienie! Te koszulki i bluzy sa dobre dla niskich/srednich wzrostem osob z brzuchem. A zobaczycie co bedzie po praniu.. :/

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest L. Ciasna w klatce ;-) luzna na brzuchu ale ja mam powiedzmy ze 'sportowa' sylwetke. 86kg/183cm. Nadruk wyglda ok. Koszulka raczej z tych tanszych.

 

Jak by ktos chcial to ciagle mozna zamowic z Czech ale pytanie czy beda lepsze/inne.

 

(Prosze nie komentowac scenerii zdjecia ;-))

 

2a74829666879a363705e0bd13dfd5d7.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez yaareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest L. Ciasna w klatce ;-) luzna na brzuchu ale ja mam powiedzmy ze 'sportowa' sylwetke. 86kg/183cm. Nadruk wyglda ok. Koszulka raczej z tych tanszych.

 

Jak by ktos chcial to ciagle mozna zamowic z Czech ale pytanie czy beda lepsze/inne.

 

 

z  checia  bym  tą  czeska  zobaczył  :hmm: ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...