Skocz do zawartości

X Subariada Kaukaz północny 9-20 października 2017


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobione. :) 

 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. Mario1978

5. Bartek Baranowski
6. wipolak
7. Subary
8. Beavis 
9. KGSub
10. sebekian

 

Lista rezerwowa:

1. Gazik

2. pzast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem z Miłoszem w zeszłym tygodniu, był w Ałtaju :-) Mówił mi żebym nic nie robił z wizami bo jak wróci pod koniec lipca to będzie ogarniał to grupowo dla nas wszystkich.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel
Dnia 22.07.2017 o 21:05, sebekian napisał:

Czytam też o CB radiach, że niby mogą się czepiać homologacji.

W ubiegłym roku mieliśmy cały czas aktywne CB, nawet na granicach i ich punktach kontrolnych - nigdy nikt się nie przyczepił.

Natomiast na granicy czasem do kamery pokładowej ...( np. Ukraina / Rosja ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

Bardzo proszę o pilny kontakt forumowicza @Bartek Baranowski

 

Od dłuższego czasu próbujemy się z Tobą skontaktować różnymi kanałami (PW, maile, Hangouts, Messenger - FB), niestety bezskutecznie. Jednocześnie na Twoim profilu widać, że jesteś aktywny na forum (ostatnio 15 minut temu), więc powinieneś widzieć wysyłane do Ciebie wiadomości. Ostatnio czytałeś wątek PW 17 lipca, musiałeś więc także widzieć nasze kilkukrotne prośby o uzupełnienie danych.

 

Kontakt jest konieczny, jeśli nadal chcesz wziąć udział w wyprawie. Nadszedł bowiem czas załatwiania wiz rosyjskich. Ponadto Organizator potrzebuje dane osobowe, aby móc wystąpić do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Rosji o zgodę na wjazd w tereny „kontrolowane”.

 

Jeśli nie nawiążesz z nami kontaktu, będę zmuszona (w porozumieniu z Organizatorem) usunąć Cię z listy uczestników i na Twoje miejsce wciągnąć załogę z listy rezerwowej.  Nie ukrywam, że takie rozwiązanie to ostateczność, jednak brak kontaktu z Twojej strony nie pozostawia nam niestety wyboru.

Subariada to inicjatywa forumowa, i choć jest Organizator, który załatwia (z pomocą forumowego „ogarniacza”, w tym przypadku ze mną i Przemkiem) 90% spraw, to wszyscy musimy być aktywni i na bieżąco śledzić wątek i PW, gdyż tylko w ten sposób jesteśmy w stanie to ogarnąć.

 

Jeśli nie chcesz, bądź nie możesz wziąć udziału w wyprawie, również nas o tym poinformuj. To żaden problem, jednak musimy o tym wiedzieć.

 

Jeśli ktoś z Forumowiczów zna osobiście Bartka i ma z nim bezpośredni kontakt, będę wdzięczna za przekazanie mu tej informacji, gdyby sam jej nie odczytał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Potwierdzam chęć dołączenia do Was. Zona pobłogosławiła wczoraj więc proszę o wpisanie na listę uczestników. Są tylko 2 drobiazgi . 

1. Forek wczoraj zakomunikował o UPG - ale to ogarnę do tego czasu.

2. Kumpel , z którym mam jechać jest w trakcie wyrabiania paszportu - trzeba liczyć jakieś 2-3 tygodnie. I tu pytanie do Organizatorów - głównie Miłosza  - jak to ma się do logistyki papierów. Wizy pewnie jakieś biuro by mu ogarnęło do czasu wyjazdu  - nie wiem jak z pozostałymi pozwoleniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Szczęściarzy z listy głównej Subariady i Gazika.

Również potwierdzam chęć uczestnictwa, choć już powoli tracę nadzieję na możliwość dołączenia ... :(

Moja żona nie tylko pobłogosławiła, ale sama niecierpliwie dopytuje się czy już "wskoczyliśmy" i kiedy wskoczymy. Myślę, że przez te dopytywania jestem ostatnio jednym z aktywniejszych, choć biernych uczestników forum. :yahoo:

Jeśli nie pojedziemy - trudno -  będziemy czekać na relacje z wyprawy. 

pozdrawiam.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gazik, bardzo chętnie dopiszę Cię do listy, jednak zdecydowałam się poczekać do niedzieli na decyzję @Bartek Baranowski. Jeżeli do niedzielnego poranka nie będzie z jego strony odzewu - jedziesz z nami:yahoo:.

Akurat będziesz miał niedzielę na ogarnięcie wszystkich tabelek i naszego wątku na PW. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zatem czas zmian. Z powodu kompletnego braku kontaktu wykreślam komisyjnie @Bartek Baranowski z listy uczestników X Subariady.

 

Oto zaktualizowana lista:

 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. Mario1978

5. Gazik
6. wipolak
7. Subary
8. Beavis 
9. KGSub
10. sebekian

 

Lista rezerwowa:

1. pzast

 

@Gazik serdecznie witamy. Zaraz dostaniesz dodatkowe informacje na PW.

Edytowane przez Justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że brzmi to co najmniej niepoważnie ale jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu. Do tej pory nie czytałem całości wątku, czekając ąz wskoczę na listę główną. Wczoraj w nocy uzupełniłem tabelkę, puściłem przelew, i zacząłem sie przebijać przez strony. Stan przedzawałowy miałem gdy dotarłem do informacji Miłosza o 3 dniach na dojazd i 4 na powrót. W swojej naiwności myślałem że daty z tytułu wątku oznaczają daty opuszczenie i powrotu do kraju - analogicznie jak w Subariadzie Light na której byliśmy. Nie dam rady wyrwać sie na dodatkowy tydzień. Przepraszam za zamieszanie i proszę o usunięcie z listy uczestników. Zazdroszcze Wam jak cholera.

 

pzast - przekaż dobre wiadomości żonie ;)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zaktualizowana lista:

 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. Mario1978

5. pzast 
6. wipolak
7. Subary
8. Beavis 
9. KGSub
10. sebekian

 

Witaj Przemek na wyprawie! !!! Zaraz zaczniemy działać w sprawie tabelek i PW. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Justi napisał:

Oto zaktualizowana lista:

 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. Mario1978

5. pzast 
6. wipolak
7. Subary
8. Beavis 
9. KGSub
10. sebekian

 

Witaj Przemek na wyprawie! !!! Zaraz zaczniemy działać w sprawie tabelek i PW. :)

 

Justi  - Dziękuję za dopisanie do listy.

 

Witam wszystkie załogi, a Mariannie dziękuję za dzisiejszą pobudkę. :) 

Już w zasadzie odpuściłem ten wyjazd i zacząłem myśleć o alternatywie, a tu taka niespodzianka.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...