Skocz do zawartości

X Subariada Kaukaz północny 9-20 października 2017


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak tylko toyota nadąży za forkami to nie widzę przeciwwskazań

 

 

Jeśli landek Chojnego dawał radę to jest nadzieja i dla hilusia B)

 

 

 

Zoui, Landek jest zoui. Ja tam ewentualnie śrubkami kręce  :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie :)

 

W związku ze zbliżającymi się Świętami mam dwa prezenty pod Choinkę dla uczestników naszej wyprawy!

 

Po pierwsze Miłosz zgodził się, żeby w wyjeździe wzięło udział 10 ekip. W związku z tym oznajmiam wszem i wobec, że aktualna lista uczestników wygląda następująco:

 

1.Dyrekcja
2. MUrsus
3. Justi&przemekka
4. ppmarian
5. pumex1
6. wipolak
7. Subary
8. bvb 

9. IzoTom
10. drzemik

 

Rezerwa

 

11. Paweł Węgliński

12. MateuszKramek

 

Po drugie @Wipolak, jest oficjalna zgoda, żebyś zabezpieczał nasz wyjazd swoim Hilusiem. Oświniaczymy go i będzie OK. ;)

 

Wszystkim Subariadowiczom i forumowiczom życzę Wesołych Świąt i wszystkiego plejadowego w nadchodzącym Nowym Roku. :)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością Was dopisuję:

 

1.Dyrekcja

2. MUrsus
3. Justi&przemekka
4. ppmarian
5. pumex1
6. wipolak
7. Subary
8. bvb 

9. IzoTom
10. drzemik

 

Rezerwa

 

11. Paweł Węgliński

12. MateuszKramek

13. sebekian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wszelki wypadek juz rozpoczalem negocjacje. Ostatnio sie zlapalem na tym, ze na pytanie czy mialbym cos przeciwko aby z malcem spedzila pod koniec roku troche wiecej czasu u swojej rodziny, odruchowo mialem powiedziec "oczywiscie, ze nie, kochanie", ale sie powstrzymalem i powiedzialem "wiesz, to zalezy..." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

a) pracodawca, ktorego jeszcze nie mam, zgodzil sie na tak dlugi urlop w pierwszych miesiacach zatrudnienia

To jest uregulowane prawnie :

"In den ersten sechs Monaten erhält der Arbeitnehmer pro vollem Monat des Beschäftigungsverhältnisses 1/12 des Jahresurlaubs, § 5. Erst nach Ablauf der Wartezeit von sechs Monaten (§ 4) wird der volle Urlaubsanspruch erworben. Trotz des bereits entstandenen Urlaubsanspruchs wird vielfach in den ersten sechs Monaten eines neuen Arbeitsverhältnisses kein Urlaub beantragt. Die Wartezeit ist in einem Beschäftigungsverhältnis nur einmal zu erfüllen. In den Folgejahren steht dem Arbeitnehmer in jedem neuen Kalenderjahr der volle Jahresurlaub bereits am Jahresanfang zu."

 

Generalnie jak mówi praktyka,  po 6 miesiącach pracy pracodawca nie ma ( zazwyczaj) nic przeciw urlopowi pracownika. Rzecz w tym, że w Niemczech całość urlopu z danego roku ma być wzięta nie później, niż do końca marca roku następnego. Tak więc pracodawcy (zazwyczaj) wolą wyrażać zgodę na częściowe urlopy wcześniej, niż być skonfrontowanymi z 6 tygodniową nieobecnością pod konic I kwartału roku kolejnego.

 

 

 

b ) zona mnie puscila

Żonie raz na jakiś czas wręcz należy się odpoczynek od męża   :biglol:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Założyłam na PW wątek dla uczestników. Zachęcam do lektury. ;)


BTW Miłosz, co myślisz o zorganizowaniu Subariady do San Escobar? Podobno, jak opisuje w swojej książce Cacao DecoMorreno, są tam niezwykle piękne krajobrazy i trasy terenowe. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...