Skocz do zawartości

X Subariada Kaukaz północny 9-20 października 2017


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ja jestem w trochę innej sytuacji, bo do transportu używam zbiorkomu, a samochodu głównie dla przyjemności, więc w miarę możliwości wybieram jak najgorsze drogi :)
(więc z tą codziennością na autostradach to był skrót myślowy - powinno być cotygodniowe katowanie się na czarnym i comiesięczne na autostradzie)

Edytowane przez bvb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam 215 65 16. Kupiłem 5 sztuk na wszelki wypadek, ale wyszło na to, że niepotrzebnie. Poza tym Miłosz ma kołki butylowe, które z reguły dają radę.

 

Do jazdy na codzień niespecjalnie się nadają, są głośniejsze niż geolandary AT-S. No ale coś za coś. 

Co do nalewek. To poza tym, że są słabsze od oryginałów, auto może się zachowywać na nich nieprzewidywalnie. @bakum kupił takie na wyprawę do Gruzji w 2014, ale po próbie generalnej na Plejadach odpuścił sobie. Zresztą BF-y też na asfalcie wymagają większej atencji niż Geo AT-Sy. Te drugie są po prostu bardziej szosową oponą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, czyli bez trzech kompletów się nie obejdzie. Zobaczymy, jak się nie wyrobię z zakupami, to do Mołdawii pojadę jeszcze na Geopapuciach. Tam się zakopiemy, zostawicie nas wilkom na pożarcie i problem Kaukazu się rozwiąże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak najbardziej. 

 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. herrkam

5. Paweł Węgliński
6. wipolak
7. Subary
8. bvb 
9. KGSub
10. sebekian

 

Lista rezerwowa:

1. Bartek Baranowski

2. Beavis

 

Mam nadzieję, że @Justi wybaczy mi samowolę. :D;) 

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niestety jesteśmy z Kasią zmuszeni zrezygnować z tej Subariady :(

Pozwolę sobie poprawić listę i wpisać kolejną osobę na moje miejsce.

 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. herrkam

5. Bartek Baranowski
6. wipolak
7. Subary
8. bvb 
9. KGSub
10. sebekian

 

Lista rezerwowa:

1. Beavis

2. Mario1978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek Baranowski czekamy na Twoją decyzję!!!

 

A tymczasem potwierdzam aktualną listę:

 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. herrkam

5. Bartek Baranowski
6. wipolak
7. Subary
8. bvb 
9. KGSub
10. sebekian

 

Lista rezerwowa:

1. Beavis

2. Mario1978

Edytowane przez Justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odpadam :(. Potwierdziły się moje najczarniejsze obawy i nie będę mógł w październiku zostawić firmy samopas. Beavisie, przekazuję Ci to oto zaszczytne miejsce ósme. Piastuj je z należytą godnością i wypij kaukaskich mikstur za nas dwóch... :cry:


Pogrążam się w rozpaczy i idę myśleć, jak o tym powiedzieć Forkowi. Do zobaczenia na którejś z przyszłorocznych Subariad (chyba trzeba będzie z sześć zorganizować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bvb napisał:

Ja też odpadam :(. Potwierdziły się moje najczarniejsze obawy i nie będę mógł w październiku zostawić firmy samopas. Beavisie, przekazuję Ci to oto zaszczytne miejsce ósme. Piastuj je z należytą godnością i wypij kaukaskich mikstur za nas dwóch... :cry:


Pogrążam się w rozpaczy i idę myśleć, jak o tym powiedzieć Forkowi. Do zobaczenia na którejś z przyszłorocznych Subariad (chyba trzeba będzie z sześć zorganizować).

 

Z jednej strony jest mi przykro, że nie możesz jechać, ale szczerze.... no cieszę się kurka, że my z Olusią możemy :yahoo:

Zwłaszcza, że dwa dni temu się dowiedziałem, że na Plejady nie mogę jechać. :(

@Olusia!!! Jedziemy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze jade. Przepraszam za zwłokę z odpowiedzią, ale ostatni natłok pracy nie pozwala ni zbytnio na śledzenie forum. Proszę również o pomoc i wskazówki w przygotowaniu do wyjazdu:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuję listę.

 

1. Dyrekcja
2. Tiger
3. Justi&przemekka
4. herrkam

5. Bartek Baranowski
6. wipolak
7. Subary
8. Beavis 
9. KGSub
10. sebekian

 

Lista rezerwowa:

1. Mario1978

 

@Beavis, @Bartek Baranowski zaraz dodam Was do wątku na PW, gdzie otrzymacie dalsze tajne instrukcje. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, bo po dostaniu się na listę główna przeanalizowałem jeszcze raz wątek i mam jedno zasadnicze pytanie: czy forek SG 2.0 sohc AT da radę? Boje się ze 4eat może nie dać rady, a forka SJ szkoda mi na ta imprezę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek Baranowski napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, bo po dostaniu się na listę główna przeanalizowałem jeszcze raz wątek i mam jedno zasadnicze pytanie: czy forek SG 2.0 sohc AT da radę? Boje się ze 4eat może nie dać rady, a forka SJ szkoda mi na ta imprezę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Na I Subariadzie jechałem SG z AT - skrzynia to był jedyny element auta o który zupełnie się nie martwiłem. Baaardzo dobrze się tym jeździło w terenie. Mój forek miał 2.5 litrowego wolnossaka, na pewno miałem momentu więcej dostępnego na dole niż 2.0, ale zasadniczo to konstrukcja skrzyni powinna być identyczna i na pewno bym się tym elementem nie przejmował:)

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...