Skocz do zawartości

X Subariada Kaukaz północny 9-20 października 2017


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

U nas na stronie już oficjalna galeria z X Subariady: https://przygody4x4.pl/galeria/subariada/kaukaz-polnocny-subariada-2017/

Przy okazji - my też "oficjalnie" zjechaliśmy po sezonie do Polski. W tym roku Subariada była przedostatnią "częścią" naszej pięciomiesięcznej tułaczki. Jak zwykle było nam bardzo miło z Wami jeździć, bardzo się smuciliśmy pogodą i brakiem sporej części widoków. Dobrze, że na koniec Dagestan pokazał się spod chmur. Kolejna ekipa (ta po Was) miała nieco więcej szczęścia, bo choć prognozy były katastrofalne (2 tygodnie we mgle) to się nie sprawdziły i znów pokazała się prawdziwa północnokaukaska jesień czyli 2 tygodnie słońca. 
Obiecuje, że weźmiemy Was tam jeszcze raz - miejsc do zobaczenia pozostało wiele, a niektóre warto powtórzyć.
Tak wyglądał Elbrus 3 tygodnie po naszym rozstaniu z Wami:

23275692_1719714891436114_6721668015945648226_o.thumb.jpg.5b5851f142dd4c56a74decc8271aec00.jpg

 

Dziękujemy Subarianom na towarzystwo i - kolejny raz - za zaufanie. Do zobaczenia na Płw. Kolskim!

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
2 godziny temu, przemekka napisał:

A ja właśnie zacząłem montować nasz film. :huh:

A co tam. Będą dwa. ;)

Długi film "wspomnieniowy" to zupełnie inna historia, niż ten już umieszczony :)

Czekam z niecierpliwością ( mam też trochę materiałów - kontakt ?)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jak montowałem film, to chodziłem sobie po mapach google, żeby znaleźć nazwy niektórych miejsc. Przeglądałem też strony internetowe o Kaukazie. 

I muszę powiedzieć, że ... jest tam po co wracać.  :) Zobaczyliśmy jedynie cząstkę atrakcji.

 

Za 2-3 lata możnaby pomyśleć o powtórce. Tym bardziej, że Elbrus czeka. ;)

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...