Skocz do zawartości

O eM-DŻeju i reszcie świata koszykówki


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to najbardziej ciekawi kim uzupelnia ta "swieta" trojca. Juz w tym momencie salary cap musi być mocno napiete. Czy Pat Riley przekona kogos wartosciowego do przejscia do Miami za czapke gruszek ? Myśle, że tak i wizja mistrzostwa zrobi swoje. Szkoda, że LeBron nie poszedl do Chicago. Ekipa była by nie do przebicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej ciekawi kim uzupelnia ta "swieta" trojca. Juz w tym momencie salary cap musi być mocno napiete. Czy Pat Riley przekona kogos wartosciowego do przejscia do Miami za czapke gruszek ? Myśle, że tak i wizja mistrzostwa zrobi swoje.

 

miami może miec jednak problem bo po tym sezonie szykuje sie lock-out i gracze nie beda ryzykowali podpisywania krotkich, minimalnych kontraktow jedynie dla zdobycia pierścienia :)

 

w chicago wiecznie bylby w cieniu Jordana - zapewne nie mial szans na otrzymanie nr 23 wiec poszedl do Miami

 

gdzie będzie w cieniu Wade'a :P

 

ogólnie rzecz biorąc, cały ten cyrk z jamesem uważam za załosny :roll: zreszta dla mnie liczą się tylko tłoki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dokładnie, ekipa poprostu solidna, ale bez szaleństwa a na totalnego luzaka pogonili cały turniej. Poza tym nie grali jakieś super koszykówki, te dziesiatki rzutów za 3 było wręz denerwujące, ale widocznie stwierdzili że tak najbezpieczniej, bezkontuzyjnie przejda przez turniej i mieli rację.

 

Chciałbym jeszcze kiedys zobaczyć nowy prawdziwy dream team złożony z największych obecnie gwiazd NBA. Może na najbliższą olimpiadę się zbiorą :roll: Skład z Lebronem, Wadem, Boshem, Antonym, Howardem, Durantem, Kobe'm i cała resztą mógłby przyciągnąć miliony przed TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Chciałbym jeszcze kiedys zobaczyć nowy prawdziwy dream team złożony z największych obecnie gwiazd NBA. Może na najbliższą olimpiadę się zbiorą Skład z Lebronem, Wadem, Boshem, Antonym, Howardem, Durantem, Kobe'm i cała resztą mógłby przyciągnąć miliony przed TV
to raczej tylko na All Stars...

 

-- 8 paź 2010, o 09:37 --

 

Barcelona pokonała LA Lakers w NBA Europe Live Tour :shock:

W 1997 roku byłem w Prayżu na Mc Donalds Open Cup i miałem unikalną przyjemość obejrzenia MJ'a w akcji przeciwko Olimpiakosowi Pireus. To była wyraźna dominacja mistrzów NBA i miażdżąca różnica klas. Teraz chciałem zabrać syna do Barcelony, ale bym się wstydu najadł... Świat staje na głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miami się rozkręci i będzie bardzo groźne ale stawiam $$$ że tytułu nie zgarną, nie w tym roku. Na paierze mają super pake, choć centra i rozgrywajka pewnie muszą poszukac lepszego. Poza tym mocne będzie napewno jak zwykle LAL na zachodzie i Boston, Orlando na wschodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze lubiłem to:

 

 

Kazda z tych akcji mialem opanowana do perfekcji :mrgreen::P

 

jasne, a potem wchodził Włodek Szaranowicz ze swoim: heeej, tu enbiej...! :mrgreen:

a w duecie ze Świątkiem, to już na maksa dawali, np.: Magic ma ostatnio kłopoty z Johnsonem... :wink:

 

-- 2 lis 2010, o 23:20 --

 

Wygra znowu LA. Nuuudaaaa.......
a, niekoniecznie... jeśli Riley wróci na ławkę... :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jestem po dwoch nocach z NBA All-Star. Wczoraj były konkursy, no i najbardziej wyczekiwany Slam Dunk Contest. Wygrał moj faworyt - debiutant Blake Griffin, chociaz i tak najwieksze wrazenie zrobil na mnie JaVale McGee, który zrobił wsad... do dwoch koszy jednoczesnie :mrgreen: Myslalem, ze mu sie nie uda, az wreszcie...

 

 

A tu Blake Griffin skacze nad KIA :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie ogladalem wczoraj ale ogladalem mecz debiutantow, nawet fajnych kilka akcji bylo, co do Slum Dunk Contest to mozna bylo sie spodziewac ze Blake wygra chociaz Javale pokazal klase!!!

 

p.s. szkoda ze Blake skoczyl przez maske a nie przez dach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...