Skocz do zawartości

O eM-DŻeju i reszcie świata koszykówki


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

Ten jest mało znany, a poza Jordanem nikt z dunkerów nawet się do niego nie zbliżył.

 

A te kelnery od 1:58... Kto tak potrafi? Kemp to przy nim cep jakiś.

 

Nie są to najlepsze akcje, ale jest tu kilka, których bardzo lubię. Przejście się po T. Lou, ostre zakręcenie L. Odomem, ogranie Jordana i dobitka/wsad.

 

 

 

Uwielbiam ten mix z jednego z lepszych Meczów Gwiazd. 2001 i zwycięstwo wschodu po dramatycznej pogoni. Akcję, po której z podania Cartera Iverson zdobywa punkty uważam, za jedną z najlepszych w wykonaniu tego drugiego.

 

http://www.youtube.com/watch?v=bSnCmFaJ090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne filmiki, super tak sobie powspominac :)

 

Ten jest mało znany, a poza Jordanem nikt z dunkerów nawet się do niego nie zbliżył.

http://www.youtube.com/wa...related&search=

Dr J jest bardzo mocno znany ale nie powiedzialbym zeby robil niewiadomo jakie wsady - podobnie jak Jordan. Ich dunki polegaly glownie na wysokim wybiciu i nie bylo zbytnio zadnych bajerow w ich wsadach. W tamtych latach to bylo cos ale nie dzisiaj.

Nagle wszedl do ligi szalony Carter i to co robil w Toronto bylo niesamowite - wygrany konkurs wsadow takze byl jednym z najlepszych w historii. Jest jeszcze majacy sprezyny w nogach zajebisty Jason Richardson z Golden - jego paki to sa dopiero akcje, az kopara opada. Niezle dunki robi takze Josh Smith z Atlanty

 

Iverson moim zdaniem to najlepszy niski zawodnik w calej historii NBA. Z takim wzrostem do dzisiaj kreci doslownie kazdego kto go kryje. Moze kryc go sam Artest a i tak rzuci mu przynajmniej 25pkt. :twisted: Nie moge sie przyzwyczaic tylko do jego widoku w koszulce Denver. Narazie bryłki slabo graja z nim w skladzie :roll: Zobaczymy co bedzie jak wroci swietny Carmelo i J.R. W kazdym badz razie trzymam kciuki za Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ja poki co jestem rozczarowany weekendem. Przede wszystkim slum dunk byl jednym ze slabsych w ostatnich latach. mecz rooki vs drugoroczniaki byl dosyc kiepskim widowiskiem, dwie ekipy pokazaly jak mozna biegac i rzucac bez zadnej :!: obrony miec przy tym 100 strat, a jakis naprawde super akcji bylo niewiele. Zeby nie bylo watpliwosci wiem jaka jest specyfika takich spotkan ale to bylo przegieciem.

 

Sytuacje ratuje tylko Pippen :mrgreen: , pieknie trafil zza polowy (cos mi sie obilo o uszy ze ma wrocic na parkiet :shock: ) tylko przegapilem powod dlaczego to :mrgreen: detroit wygralo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, Detroit wygrało, bo okazało się, że Ben Gordon rzucił równocześnie z tą z WNBA i trafił, a kolej była jej, więc nie zaliczyli tego kosza.

 

Meczu kotów nie widziałem. Przegapiłem, ale w tych spotkaniach normą jest słaba obrona (często w All Star Game przez pierwszą połowę gra się ze słabą obroną utrzymując zbliżony wynik, a później gra zaczyna się na serio).

 

W konkursie wsadów sędziowie przyćmili zawodników, przecież te urywki z meczów w ich wykonaniu były lepsze niż nie jeden wsad konkursu.

 

I tak Nate Robinson jest niesamowity. To co robi przy swoim wzroście:

:mrgreen:

 

Temu 67 letniemu panu można zazdrościć. Pippen też nie wyglądał na 40stkę, ale Jordan na twarzy strasznie się postarzał, a sądząc po ubraniu to ma kryzys wieku średniego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że Ben Gordon rzucił równocześnie z tą z WNBA i trafił,

 

to widzialem ale potem ten rzut poprawil i myslalem ze jest ok, szkoda bo kibicowalem bykom

 

w tych spotkaniach normą jest słaba obrona

 

gdyby byla slaba to bym nic nie mowil tylko sie cieszyl, ale jej tamnie bylo wcale, beczki zamiast zawodnikow bardziej by przeszkadzaly bo nie moglyby z drogi zejsc jak ktos na kosz wchodzil :wink:

 

Pippen też nie wyglądał na 40stkę, ale Jordan na twarzy strasznie się postarzał

 

dokladnie takie mialem zdanie, rzut pippena nadal pieknie ulozony :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, też kibicowałem Bykom, bo to były prawie te stare. Szkoda, że tamta dynastia odeszła i już nigdy nie wróci. Kończąc dygresję, właśnie nie poprawili tego rzutu, bo to ta z WNBA powinna poprawić, a tego nie zrobiła. Niestety sędziowie mieli tym razem rację :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek napisał/a:

Pippen też nie wyglądał na 40stkę, ale Jordan na twarzy strasznie się postarzał

 

 

dokladnie takie mialem zdanie, rzut pippena nadal pieknie ulozony

 

Zdjecia z wczoraj :) :

Michael Jordan - 44lata

Mecz_Gwiazd_Konkurs_1468805.jpg

Scottie Pippen 42lata

Mecz_Gwiazd_Konkurs_1468803.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, zauważ, że celowo nie opowiedziałem nic o przebiegu meczu. Twój ulubieniec był jednym 2 z najlepszych graczy wschodu i zakończył trochę naprawdę fajnych akcji. Powiedz jak już nadrobisz zaległości.

 

Bart, to było świetne, chociaż bardziej mi się podobał Shaq rozgrywający :mrgreen: A jakie ma fajne buty :smile: Dlaczego nikt inny się tak nie bawi jak on?

 

Nie znalazłem filmiku z tego wydarzenia, ale dla przypomnienia zeszłoroczny

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...