Skocz do zawartości

O eM-DŻeju i reszcie świata koszykówki


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieję, że Randoplh, Gasol i Ska ograją to drewno z SAS, bo inaczej finał nie zapowiada sie ekscytująco po stronie Zachodu... :wacko:

Indiana rulez - choć liczyłem na mały finał pt. MIA - NY :P

Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny zespol, poukladany, bez gwiazd i fajerwerkow ale z sercem do walki. Ciekawe czy beda w stanie wygrac wiecej niz 1 mecz z Miami...

jak widac sa w stanie... MIA pod spora presja musza byc obecnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Staruszek Tim dzis daje w palnik, ze az milo!

Nie jestem fanem zadnej z tych 2 druzyn, ale obiektywnie patrzac Heat nie demonstruja gry wartej mistrzostwa, a czesto sa po prostu beznadziejni...

 

Wyglada na to, dzis bedziemy mieli nowych champ'ow

 

Ale mecz, ale emocje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAME 7 w Finałach to jest to!

o to to! Juz nie moge sie doczekac, bedzie sie dzialo

 

Jednak LBJ ma mocne nerwy - sedziowid nie zauwazyli / nie chcielj zauwazyc tyle faul'ow, ze az trudno uwierzyc... a facet nic, opanowany, i najwazniejsze, pociagnal druzyne, kiedy trzeba bylo

 

No i weteran Allen pokazal klase!

Jednym sloeem, wsrto bylo wstac nad ranem (szczescie w nieszczesciu, akurat jestem na chorobowym :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do Eurobasketu 2013 został równy tydzień.

 

W piątek ostatni sparring z Turkami, nie wiadomo jeszcze czy będzie transmitowany w TV. Wszystkie mecze Polaków na Eurobaskecie pokaże Polsat Sport i Polsat Sport News. W przypadku tego drugiego programu jest to dobra wiadomość, ponieważ jest on ogólnodstępny. Polsat pozyskał prawa do transmisji Eurobasketu, Tauron Basket Ligi, Intermarche Basket Cup do końca sezonu 2017/18. W przypadku meczów ligowych będzie to jeden mecz w tygodniu co biorąc pod uwagę niską oglądalność i jednego etatowego komentatora - Adama Romańskiego, nie dziwi. Do tego oczywiście mecze finałowe, pucharowe, mecz gwiazd.

 

Z Eurobasketu Polsat będzie transmitował trzy mecze dziennie (!): w pasmach 14/17/20;

 

Polacy grają w Grupie C ze Słowenią, Hiszpanią, Chorwacją, Czechami i Gruzją. Pierwszy mecz z Gruzją we środę 04.09.2013 o 14:30.

 

Skład na Eurobasket:

 

Lukasz Koszarek, Krzysztof Szubarga, Przemyslaw Zamojski, Michal Chylinski, Mateusz Ponitka, Thomas Kelati, Adam Waczyński, Michal Ignerski, Przemyslaw Karnowski, Adam Hrycaniuk, Maciej Lampe, Marcin Gortat.

 

Ktoś korzysta może z abonamentu na livebasketball.tv :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podnoszę temat.

 

Wystartowała PLK, Eurobasket, do NBA jeszcze 11 dni.

 

Dzisiaj w Eurolidze debiutuje Stelmet. NC+ nie wykupił praw do Euroligii, Polsat stwierdził, że nie jest zainteresowany i nagle kilka dni temu :yahoo: :

 

prawa do transmisji meczów Euroligii w Polsce kupił FOX, minęły cztery dni i bach, mecz dzisiaj za darmo w sieci i zapowiedź nowego kanału: FOX SPORTS:

 

http://www.foxtv.pl/sports

 

Mam cichą nadzieję, że "podbiorą" NBA NC+ w najbliższych latach, chociaż League Pass rządzi.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...