Skocz do zawartości

O eM-DŻeju i reszcie świata koszykówki


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug mnie konkurs wsadow przecietny...gdyby wyszly obydwie pierwsze proby Blake`a w pierwszej rundzie to byloby pozamiatane juz eliminacjach... dla mnie McGee dawal koszmarne paki i niestety przypominalo to troche cyrk zamiast normalnej koszykowki :? ogolnie jestem tego samego zdania co Barkley- wsad nad samochodem slavt, przeskoczyl nad maska a to nie jest jakas gigantyczna sztuka na tym poziomie.... Dobra byla paka DeRozeana nr 2 i szkoda ze on nie wszedl do finalu zamiast Javela... dzisiaj niestety nie obejrze bo rano musze byc ogarniety ale cos czuje ze bedzie sie dzialo... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry meczyk. Siedziałem do 6 rano i teraz umieram w robocie ale było warto :twisted:

 

Konkurs paczek faktycznie przeciętny. tzn tak jak Cysztof mówi gdyby paki wychodziły wszystkim w pierwszych optymistycznych podejściach to byłby kozak. każda nast próba była deczko łatwiejsza. "Szoł" towarzyszący był zdecydowanie rozdmuchany i poprostu wnerwial :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Temat dawno nie ruszany, ale na szczescie znalazłem, bo juz miałem zakladac nowy :)

A moje pytanie brzmi - wykupywal ktos moze league passa na poprzedni sezon albo playoffy??

Bo zastanawiam sie nad wykupieniem pełnej wersji na nowe rozgrywki i ciekawy jestem, jak to np chodzi na iPhonie, bo pełen pakiet daje taka możliwość. Korzystał ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

pierwsze koty za płoty, heat przejechali się po dallas jak po łysej kobyle :shock: :twisted: , wyglądają na bardzo mocnych w tym sezonie. Kilka fajnych wzmocnień i paka jest jeszcze lepsza.

Chicago rzutem na taśme odprawili LAL, Koby sam nie będzie w stanie sprawić że Lakersi bedą liczocą się ekipą na zachodzie

reszta wyników tez ciekawa NYK pogonili BOS, OKL ograła ORL. Bedzie ciekawie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to Dallas i Lakersi w tym sezsonie nie maja szans na zadne znaczace sukcesy...

Mam nadzieje ze spekulacje wokol Howarda okaza sie trafne i odejdzie wkoncu z tego ORL do jakiejs silnej druzyny (fajnie jakby wzmocnil LAL)...

Moim typem na mistrza w tym sezonie jest OKC choc bardzo kibicuje CLippers i oczywiscie Gortatowi...

Pierwsze mecze zgodnie z przypuszczeniami zawodnicy traktuja chyba jeszcze jako pre-sezon bo strat wiecej niz punktow i mnostwo pomylek... Smetnie sie ogladalo Miami - Dallas gdzie tylko "jet" probowal stawiac jakis opor... Oddanie Chandlera to chyba byl spory blad bo nie istnieja na desce wogole. W sumie mnie to cieszy bo nienawidze Dirka ;)

Podsumowujac:

GO CLips 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC jeszcze nie teraz ale pakę montują fajną, LAC to samo. Jeśli howard przejdzie do LAL to automatycznie staną się kandydatem do tytułu, w innym wypadku 2 rd PO to może być max

 

Nad DAL oczywiście nie płacze bo są równie porywający co UTAH za czasów stocktona, malona i hornacka :lol:

 

NYK będą mocni w tym roku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z jednej strony nie chciałbym ,żeby się rozmieniał na drobne, ale z drugiej strony to jest Michael Jordan - on nie wróci jeśli nie będzie pewny co do jakości swojej gry, a nie oszukujmy się nawet jak by zagrał w NBA choćby jeszcze jeden mecz cały koszykarski świat by chyba zwariował ze szczęścia. Nikt mu nie odbierze tego co już osiągnął i co zrobił.

Martwi mnie jedno, liga jest w tej chwili tak silna fizycznie ,że obawiał bym się i to mocno nie o jakość gry ale o kontuzję...

Podobno ostatnio na treningu Bobcats ograł 1 on 1 jednego ze swoich gwiazdorów ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia podejscia do tego z przymróżeniem oka, wiadomo ze nikt nie oczekuje zeby dotrzymał kroku lebronowi czy kobiemu. Ja poprostu chetnie bym zobaczył dziadka który na chodzonego (bo umówmy się że dunków nikt by od niego nie oczekiwał) sypnie parę razy sprzed nosa 30 lat młodszemu "gwiazdorowi"

 

Wogóle to ostatnio zastanawiałem się czy w allstar weekend nie powinno być jakieś oldstar game :D . Myśle ze byłoby bardzo wesoło i chetnie bym zobaczył 200 kg barkleya, shaqa, jordana, pippena itd bawili by się świetnie a medialnie byłby to hicior :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele w Trojce, w Trzeciej Stronie Medalu, poruszali temat Jordana i byla spekulacja, ze w sobote wejdzie na parkiet na kilka minut. Raz, ze podobno nie zaprzeczal, ze jeszcze kiedys wroci, a dwa - ze ma jakis zapis (nie pamietam, o co chodzilo dokladnie), ktory zezwala mu na taka akcje. Nigdy nie przepadalem za Jordanem, ale zawsze twierdzilem, ze to jest koszykarski diament. O jego umiejetnosciach napisano juz chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to ostatnio zastanawiałem się czy w allstar weekend nie powinno być jakieś oldstar game
było już coś takiego, ale z 10 albo 15 lat temu, potem z tego zrezygnowali...

 

ja chętnie obejrzałbym mecz z taką pierwszą piątką :yahoo:

 

USA-Basketball-Dream-Team.jpg

 

...niekoniecznie na kasecie VHS...

Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...